У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6253 Козятин-1 — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6253 сполученням Козятин-1 - Шепетівка відправляється зі станції Козятин-1 о 10.35 і прибуває на станцію Шепетівка о 13.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Каолінова, Бердичів, Демчин, Вакуленчук, Разіне, Колодяжний, Понінка, Поляни, Ватутіне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 10.35
Залізничне 10.44 1 хв  10.45 9 хв 
Козятин-2 10.47 1 хв  10.48 12 хв 
Каолінова 10.53 1 хв  10.54 18 хв 
Глухівці 10.57 1 хв  10.58 22 хв 
Іванківці 11.05 1 хв  11.06 30 хв 
Бердичів 11.13 2 хв  11.15 38 хв 
Райки 11.24 1 хв  11.25 49 хв 
Мирославка 11.29 1 хв  11.30 54 хв 
Демчин 11.34 1 хв  11.35 59 хв 
Рачки 11.39 1 хв  11.40 1 г  4 хв 
Михайленки 11.46 1 хв  11.47 1 г  11 хв 
Вакуленчук 11.52 1 хв  11.53 1 г  17 хв 
Чуднів-Волинський 12.00 1 хв  12.01 1 г  25 хв 
Довбище 12.07 1 хв  12.08 1 г  32 хв 
Разіне 12.14 1 хв  12.15 1 г  39 хв 
Гордіївка 12.21 1 хв  12.22 1 г  46 хв 
Печанівка 12.27 1 хв  12.28 1 г  52 хв 
Колодяжний 12.34 1 хв  12.35 1 г  59 хв 
Миропіль 12.40 1 хв  12.41 2 г  5 хв 
Блидні 12.46 1 хв  12.47 2 г  11 хв 
Понінка 12.52 2 хв  12.54 2 г  17 хв 
Полонне 12.57 1 хв  12.58 2 г  22 хв 
Ганнусине 13.05 1 хв  13.06 2 г  30 хв 
Поляни 13.09 1 хв  13.10 2 г  34 хв 
Новичі 13.13 1 хв  13.14 2 г  38 хв 
Хролин 13.20 1 хв  13.21 2 г  45 хв 
Ватутіне 13.25 1 хв  13.26 2 г  50 хв 
Судилків 13.29 1 хв  13.30 2 г  54 хв 
Шепетівка 13.38 3 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6253 Козятин-1 — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції