У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6253 Козятин-1 — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6253 сполученням Козятин-1 - Шепетівка відправляється зі станції Козятин-1 о 10.30 і прибуває на станцію Шепетівка о 13.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Каолінова, Бердичів, Демчин, Вакуленчук, Разіне, Колодяжний, Понінка, Поляни, Ватутіне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 10.30
Залізничне 10.39 1 хв  10.40 9 хв 
Козятин-2 10.42 1 хв  10.43 12 хв 
Каолінова 10.48 1 хв  10.49 18 хв 
Глухівці 10.52 1 хв  10.53 22 хв 
Іванківці 11.00 1 хв  11.01 30 хв 
Бердичів 11.08 2 хв  11.10 38 хв 
Райки 11.19 1 хв  11.20 49 хв 
Мирославка 11.24 1 хв  11.25 54 хв 
Демчин 11.29 1 хв  11.30 59 хв 
Рачки 11.34 1 хв  11.35 1 г  4 хв 
Михайленки 11.41 1 хв  11.42 1 г  11 хв 
Вакуленчук 11.46 1 хв  11.47 1 г  16 хв 
Чуднів-Волинський 11.54 1 хв  11.55 1 г  24 хв 
Довбище 12.01 1 хв  12.02 1 г  31 хв 
Разіне 12.08 1 хв  12.09 1 г  38 хв 
Гордіївка 12.15 1 хв  12.16 1 г  45 хв 
Печанівка 12.21 1 хв  12.22 1 г  51 хв 
Колодяжний 12.27 1 хв  12.28 1 г  57 хв 
Миропіль 12.33 1 хв  12.34 2 г  3 хв 
Блидні 12.39 1 хв  12.40 2 г  9 хв 
Понінка 12.45 2 хв  12.47 2 г  15 хв 
Полонне 12.50 1 хв  12.51 2 г  20 хв 
Ганнусине 12.58 1 хв  12.59 2 г  28 хв 
Поляни 13.03 1 хв  13.04 2 г  33 хв 
Новичі 13.07 1 хв  13.08 2 г  37 хв 
Хролин 13.14 1 хв  13.15 2 г  44 хв 
Ватутіне 13.19 1 хв  13.20 2 г  49 хв 
Судилків 13.23 1 хв  13.24 2 г  53 хв 
Шепетівка 13.32 3 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6253 Козятин-1 — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30