У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6253 Тернопіль-Пас. — Ходорів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6253 сполученням Тернопіль-Пас. - Ходорів відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 21.10 і прибуває на станцію Ходорів о 02.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Буцнів, Ходачків-Великий, 21 Км, Веснівка, Козова, Криве, Жовнівка, Рибники, Награбіє, Підвисоке, Путятинці, Приозерне.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 21.10
Березовиця-Острів 21.27 1 хв  21.28 17 хв 
Буцнів 21.38 1 хв  21.39 28 хв 
Серединки 21.48 1 хв  21.49 38 хв 
Ходачків-Великий 21.56 1 хв  21.57 46 хв 
Денисів-Купчинці 22.04 1 хв  22.05 54 хв 
21 Км 22.11 1 хв  22.12 1 г  1 хв 
Ставки 22.17 1 хв  22.18 1 г  7 хв 
Веснівка 22.23 1 хв  22.24 1 г  13 хв 
Слобода-Теофіпольська 22.33 1 хв  22.34 1 г  23 хв 
Козова 22.44 1 хв  22.45 1 г  34 хв 
Йосипівка 22.54 1 хв  22.55 1 г  44 хв 
Криве 23.07 1 хв  23.08 1 г  57 хв 
Літятин 23.13 1 хв  23.14 2 г  3 хв 
Жовнівка 23.24 1 хв  23.25 2 г  14 хв 
Потутори 23.29 1 хв  23.30 2 г  19 хв 
Рибники 23.40 1 хв  23.41 2 г  30 хв 
Мечищів 23.50 2 хв  23.52 2 г  40 хв 
Награбіє 00.01 1 хв  00.02 2 г  51 хв 
Гутисько 00.07 1 хв  00.08 2 г  57 хв 
Підвисоке 00.13 1 хв  00.14 3 г  3 хв 
Пуків 00.34 1 хв  00.35 3 г  24 хв 
Путятинці 00.44 1 хв  00.45 3 г  34 хв 
Рогатин 00.55 1 хв  00.56 3 г  45 хв 
Приозерне 01.19 1 хв  01.20 4 г  9 хв 
Помонята 01.32 1 хв  01.33 4 г  22 хв 
Ходорів 02.05 4 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6253 Тернопіль-Пас. — Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031