У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6253 Тернопіль-Пас. — Ходорів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6253 сполученням Тернопіль-Пас. - Ходорів відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 21.10 і прибуває на станцію Ходорів о 02.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Буцнів, Ходачків-Великий, 21 Км, Веснівка, Слобода-Теофіпольська, Йосипівка, Літятин, Потутори, Мечищів, Гутисько, Пуків, Рогатин, Помонята.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-07-19 по 2019-12-14: з 13 травня і до відміни курсуватиме на ділянці Тернопіль - ст.Підвисоке

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 21.10
Березовиця-Острів 21.27 1 хв  21.28 17 хв 
Буцнів 21.38 1 хв  21.39 28 хв 
Серединки 21.48 1 хв  21.49 38 хв 
Ходачків-Великий 21.56 1 хв  21.57 46 хв 
Денисів-Купчинці 22.04 1 хв  22.05 54 хв 
21 Км 22.11 1 хв  22.12 1 г  1 хв 
Ставки 22.17 1 хв  22.18 1 г  7 хв 
Веснівка 22.23 1 хв  22.24 1 г  13 хв 
Садова 22.29 1 хв  22.30 1 г  19 хв 
Слобода-Теофіпольська 22.33 1 хв  22.34 1 г  23 хв 
Козова 22.44 1 хв  22.45 1 г  34 хв 
Йосипівка 22.54 1 хв  22.55 1 г  44 хв 
Криве 23.07 1 хв  23.08 1 г  57 хв 
Літятин 23.13 1 хв  23.14 2 г  3 хв 
Жовнівка 23.24 1 хв  23.25 2 г  14 хв 
Потутори 23.29 1 хв  23.30 2 г  19 хв 
Рибники 23.40 1 хв  23.41 2 г  30 хв 
Мечищів 23.50 2 хв  23.52 2 г  40 хв 
Награбіє 00.01 1 хв  00.02 2 г  51 хв 
Гутисько 00.07 1 хв  00.08 2 г  57 хв 
Підвисоке 00.13 1 хв  00.14 3 г  3 хв 
Пуків 00.34 1 хв  00.35 3 г  24 хв 
Путятинці 00.44 1 хв  00.45 3 г  34 хв 
Рогатин 00.55 1 хв  00.56 3 г  45 хв 
Приозерне 01.19 1 хв  01.20 4 г  9 хв 
Помонята 01.32 1 хв  01.33 4 г  22 хв 
Ходорів 02.05 4 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6253 Тернопіль-Пас. — Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031