У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6253 Тернопіль-Пас. — Ходорів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6253 сполученням Тернопіль-Пас. - Ходорів відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 21.10 і прибуває на станцію Ходорів о 02.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Буцнів, Ходачків-Великий, 21 Км, Веснівка, Слобода-Теофіпольська, Йосипівка, Літятин, Потутори, Мечищів, Гутисько, Пуків, Рогатин, Помонята.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

11 лютого ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 21.10
Березовиця-Острів 21.27 1 хв  21.28 17 хв 
Буцнів 21.38 1 хв  21.39 28 хв 
Серединки 21.48 1 хв  21.49 38 хв 
Ходачків-Великий 21.56 1 хв  21.57 46 хв 
Денисів-Купчинці 22.04 1 хв  22.05 54 хв 
21 Км 22.11 1 хв  22.12 1 г  1 хв 
Ставки 22.17 1 хв  22.18 1 г  7 хв 
Веснівка 22.23 1 хв  22.24 1 г  13 хв 
Садова 22.29 1 хв  22.30 1 г  19 хв 
Слобода-Теофіпольська 22.33 1 хв  22.34 1 г  23 хв 
Козова 22.44 1 хв  22.45 1 г  34 хв 
Йосипівка 22.54 1 хв  22.55 1 г  44 хв 
Криве 23.07 1 хв  23.08 1 г  57 хв 
Літятин 23.13 1 хв  23.14 2 г  3 хв 
Жовнівка 23.24 1 хв  23.25 2 г  14 хв 
Потутори 23.29 1 хв  23.30 2 г  19 хв 
Рибники 23.40 1 хв  23.41 2 г  30 хв 
Мечищів 23.50 2 хв  23.52 2 г  40 хв 
Награбіє 00.01 1 хв  00.02 2 г  51 хв 
Гутисько 00.07 1 хв  00.08 2 г  57 хв 
Підвисоке 00.13 1 хв  00.14 3 г  3 хв 
Пуків 00.34 1 хв  00.35 3 г  24 хв 
Путятинці 00.44 1 хв  00.45 3 г  34 хв 
Рогатин 00.55 1 хв  00.56 3 г  45 хв 
Приозерне 01.19 1 хв  01.20 4 г  9 хв 
Помонята 01.32 1 хв  01.33 4 г  22 хв 
Ходорів 02.05 4 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6253 Тернопіль-Пас. — Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031