У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6253 Тернопіль-Пас. — Підвисоке Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6253 сполученням Тернопіль-Пас. - Підвисоке відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 21.10 і прибуває на станцію Підвисоке о 00.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Буцнів, Ходачків-Великий, 21 Км, Веснівка, Слобода-Теофіпольська, Йосипівка, Літятин, Потутори, Мечищів, Гутисько.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 21.10
Березовиця-Острів 21.27 1 хв  21.28 17 хв 
Буцнів 21.38 1 хв  21.39 28 хв 
Серединки 21.48 1 хв  21.49 38 хв 
Ходачків-Великий 21.56 1 хв  21.57 46 хв 
Денисів-Купчинці 22.04 1 хв  22.05 54 хв 
21 Км 22.11 1 хв  22.12 1 г  1 хв 
Ставки 22.17 1 хв  22.18 1 г  7 хв 
Веснівка 22.23 1 хв  22.24 1 г  13 хв 
Садова 22.29 1 хв  22.30 1 г  19 хв 
Слобода-Теофіпольська 22.33 1 хв  22.34 1 г  23 хв 
Козова 22.44 1 хв  22.45 1 г  34 хв 
Йосипівка 22.54 1 хв  22.55 1 г  44 хв 
Криве 23.07 1 хв  23.08 1 г  57 хв 
Літятин 23.13 1 хв  23.14 2 г  3 хв 
Жовнівка 23.24 1 хв  23.25 2 г  14 хв 
Потутори 23.29 1 хв  23.30 2 г  19 хв 
Рибники 23.40 1 хв  23.41 2 г  30 хв 
Мечищів 23.50 2 хв  23.52 2 г  40 хв 
Награбіє 00.01 1 хв  00.02 2 г  51 хв 
Гутисько 00.07 1 хв  00.08 2 г  57 хв 
Підвисоке 00.13 3 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6253 Тернопіль-Пас. — Підвисоке можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829