У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6253 Вапнярка — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6253 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна відправляється зі станції Вапнярка о 02.24 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 08.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 53 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 0 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Рудниця, Лисогірка, Прогрес, Побережжя, Петрівка, Перемога, Мигаєве, Буценівка, Ленселище, Новодеповська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 02.24
Княжеве 02.33 1 хв  02.34 9 хв 
Заболотне 02.39 1 хв  02.40 15 хв 
Крижопіль 02.49 1 хв  02.50 25 хв 
Крикливиці 02.56 1 хв  02.57 32 хв 
Рудниця 03.03 1 хв  03.04 39 хв 
Попелюхи 03.10 1 хв  03.11 46 хв 
Гонорівка 03.18 1 хв  03.19 54 хв 
Періжня 03.22 1 хв  03.23 58 хв 
Кодима 03.29 1 хв  03.30 1 г  5 хв 
Лисогірка 03.33 1 хв  03.34 1 г  9 хв 
Олександрівка 03.43 1 хв  03.44 1 г  19 хв 
Абамеликове 03.47 2 хв  03.49 1 г  23 хв 
Слободзея 03.56 1 хв  03.57 1 г  32 хв 
Слобідка 04.05 2 хв  04.07 1 г  41 хв 
Прогрес 04.12 1 хв  04.13 1 г  48 хв 
Дібровка 04.16 1 хв  04.17 1 г  52 хв 
Шкільна 04.21 1 хв  04.22 1 г  57 хв 
Борщі 04.25 2 хв  04.27 2 г  1 хв 
Борщівка 04.32 1 хв  04.33 2 г  8 хв 
Побережжя 04.36 1 хв  04.37 2 г  12 хв 
Миколаївка 04.40 1 хв  04.41 2 г  16 хв 
Подільськ-Північний 04.44 1 хв  04.45 2 г  20 хв 
Подільськ-Жм. 04.48 3 хв  04.51 2 г  24 хв 
Чубівка 05.03 1 хв  05.04 2 г  39 хв 
Петрівка 05.11 1 хв  05.12 2 г  47 хв 
Мардарівка 05.20 1 хв  05.21 2 г  56 хв 
Перше Травня 05.26 1 хв  05.27 3 г  2 хв 
Перехрестове 05.34 1 хв  05.35 3 г  10 хв 
Затишшя 05.46 1 хв  05.47 3 г  22 хв 
Перемога 05.52 1 хв  05.53 3 г  28 хв 
Торосове 06.00 1 хв  06.01 3 г  36 хв 
Іванівка 06.08 1 хв  06.09 3 г  44 хв 
Веселий Кут 06.18 1 хв  06.19 3 г  54 хв 
Дмитрове 06.26 1 хв  06.27 4 г  2 хв 
Мигаєве 06.33 1 хв  06.34 4 г  9 хв 
Надія 06.38 1 хв  06.39 4 г  14 хв 
Роздільна Сортувальна 06.47 1 хв  06.48 4 г  23 хв 
Роздільна-1 06.53 2 хв  06.55 4 г  29 хв 
Кам'янка 07.01 1 хв  07.02 4 г  37 хв 
Буценівка 07.08 1 хв  07.09 4 г  44 хв 
Кузьменкове 07.12 1 хв  07.13 4 г  48 хв 
Єреміївка 07.18 1 хв  07.19 4 г  54 хв 
Новоселівка 07.25 1 хв  07.26 5 г  1 хв 
Карпове 07.30 1 хв  07.31 5 г  6 хв 
Ленселище 07.36 1 хв  07.37 5 г  12 хв 
Вигода 07.43 1 хв  07.44 5 г  19 хв 
Жовтнева 07.52 1 хв  07.53 5 г  28 хв 
Дачна 07.58 1 хв  07.59 5 г  34 хв 
Усатове 08.05 1 хв  08.06 5 г  41 хв 
Новодеповська 08.10 1 хв  08.11 5 г  46 хв 
Одеса-Застава-1 08.13 1 хв  08.14 5 г  49 хв 
Одеса-Поїзна 08.19 1 хв  08.20 5 г  55 хв 
Одеса-Мала 08.23 2 хв  08.25 5 г  59 хв 
Одеса-Головна 08.31 6 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6253 Вапнярка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031