У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6253 Вапнярка — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6253 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна відправляється зі станції Вапнярка о 02.24 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 08.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 53 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 0 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Рудниця, Лисогірка, Прогрес, Побережжя, Петрівка, Перемога, Мигаєве, Буценівка, Ленселище, Новодеповська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 02.24
Княжеве 02.33 1 хв  02.34 9 хв 
Заболотне 02.39 1 хв  02.40 15 хв 
Крижопіль 02.49 1 хв  02.50 25 хв 
Крикливиці 02.55 1 хв  02.56 31 хв 
Рудниця 03.02 1 хв  03.03 38 хв 
Попелюхи 03.08 1 хв  03.09 44 хв 
Гонорівка 03.16 1 хв  03.17 52 хв 
Періжня 03.20 1 хв  03.21 56 хв 
Кодима 03.27 1 хв  03.28 1 г  3 хв 
Лисогірка 03.31 1 хв  03.32 1 г  7 хв 
Олександрівка 03.41 1 хв  03.42 1 г  17 хв 
Абамеликове 03.47 2 хв  03.49 1 г  23 хв 
Слободзея 03.56 1 хв  03.57 1 г  32 хв 
Слобідка 04.06 2 хв  04.08 1 г  42 хв 
Прогрес 04.12 1 хв  04.13 1 г  48 хв 
Дібровка 04.15 1 хв  04.16 1 г  51 хв 
Шкільна 04.20 1 хв  04.21 1 г  56 хв 
Борщі 04.23 2 хв  04.25 1 г  59 хв 
Борщівка 04.30 1 хв  04.31 2 г  6 хв 
Побережжя 04.36 1 хв  04.37 2 г  12 хв 
Миколаївка 04.40 1 хв  04.41 2 г  16 хв 
Подільськ-Північний 04.44 1 хв  04.45 2 г  20 хв 
Подільськ-Жм. 04.47 3 хв  04.50 2 г  23 хв 
Чубівка 05.01 1 хв  05.02 2 г  37 хв 
Петрівка 05.09 1 хв  05.10 2 г  45 хв 
Мардарівка 05.20 1 хв  05.21 2 г  56 хв 
Перше Травня 05.26 1 хв  05.27 3 г  2 хв 
Перехрестове 05.34 1 хв  05.35 3 г  10 хв 
Затишшя 05.49 1 хв  05.50 3 г  25 хв 
Перемога 05.55 1 хв  05.56 3 г  31 хв 
Торосове 06.03 1 хв  06.04 3 г  39 хв 
Іванівка 06.11 1 хв  06.12 3 г  47 хв 
Веселий Кут 06.20 1 хв  06.21 3 г  56 хв 
Дмитрове 06.28 1 хв  06.29 4 г  4 хв 
Мигаєве 06.35 1 хв  06.36 4 г  11 хв 
Надія 06.40 1 хв  06.41 4 г  16 хв 
Роздільна Сортувальна 06.46 1 хв  06.47 4 г  22 хв 
Роздільна-1 06.52 2 хв  06.54 4 г  28 хв 
Кам'янка 07.00 1 хв  07.01 4 г  36 хв 
Буценівка 07.07 1 хв  07.08 4 г  43 хв 
Кузьменкове 07.11 1 хв  07.12 4 г  47 хв 
Єреміївка 07.17 1 хв  07.18 4 г  53 хв 
Новоселівка 07.24 1 хв  07.25 5 г 
Карпове 07.30 1 хв  07.31 5 г  6 хв 
Ленселище 07.36 1 хв  07.37 5 г  12 хв 
Вигода 07.43 1 хв  07.44 5 г  19 хв 
Жовтнева 07.52 1 хв  07.53 5 г  28 хв 
Дачна 07.58 1 хв  07.59 5 г  34 хв 
Усатове 08.05 1 хв  08.06 5 г  41 хв 
Новодеповська 08.10 1 хв  08.11 5 г  46 хв 
Одеса-Застава-1 08.13 1 хв  08.14 5 г  49 хв 
Одеса-Поїзна 08.20 1 хв  08.21 5 г  56 хв 
Одеса-Мала 08.24 2 хв  08.26 6 г 
Одеса-Головна 08.31 6 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6253 Вапнярка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031