У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6254 Ходорів — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6254 сполученням Ходорів - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Ходорів о 14.25 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 19.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Приозерне, Путятинці, Підвисоке, Награбіє, Рибники, Жовнівка, Криве, Козова, Садова, Ставки, Денисів-Купчинці, Серединки, Березовиця-Острів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

17 лютого ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ходорів 14.25
Помонята 14.44 1 хв  14.45 19 хв 
Приозерне 15.03 1 хв  15.04 38 хв 
Рогатин 15.24 1 хв  15.25 59 хв 
Путятинці 15.38 1 хв  15.39 1 г  13 хв 
Пуків 15.49 1 хв  15.50 1 г  24 хв 
Підвисоке 16.09 1 хв  16.10 1 г  44 хв 
Гутисько 16.22 1 хв  16.23 1 г  57 хв 
Награбіє 16.32 1 хв  16.33 2 г  7 хв 
Мечищів 16.41 1 хв  16.42 2 г  16 хв 
Рибники 16.52 1 хв  16.53 2 г  27 хв 
Потутори 17.02 1 хв  17.03 2 г  37 хв 
Жовнівка 17.08 1 хв  17.09 2 г  43 хв 
Літятин 17.17 1 хв  17.18 2 г  52 хв 
Криве 17.26 1 хв  17.27 3 г  1 хв 
Йосипівка 17.36 1 хв  17.37 3 г  11 хв 
Козова 17.46 1 хв  17.47 3 г  21 хв 
Слобода-Теофіпольська 17.51 1 хв  17.52 3 г  26 хв 
Садова 17.55 1 хв  17.56 3 г  30 хв 
Веснівка 18.04 1 хв  18.05 3 г  39 хв 
Ставки 18.13 1 хв  18.14 3 г  48 хв 
21 Км 18.22 1 хв  18.23 3 г  57 хв 
Денисів-Купчинці 18.25 1 хв  18.26 4 г 
Ходачків-Великий 18.35 1 хв  18.36 4 г  10 хв 
Серединки 18.46 1 хв  18.47 4 г  21 хв 
Буцнів 18.57 1 хв  18.58 4 г  32 хв 
Березовиця-Острів 19.08 1 хв  19.09 4 г  43 хв 
Тернопіль-Пас. 19.26 5 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6254 Ходорів — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031