У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6254 Ходорів — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6254 сполученням Ходорів - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Ходорів о 14.25 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 19.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Приозерне, Путятинці, Підвисоке, Награбіє, Рибники, Жовнівка, Криве, Козова, Садова, Ставки, Денисів-Купчинці, Серединки, Березовиця-Острів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-07-19 по 2019-12-14: з 13 травня і до відміни курсуватиме на ділянці Тернопіль - ст.Підвисоке. з 07 червня курсуватиме на ділянці Тернопіль - Ходорів по неділях та пятницях
з 2019-08-16 по 2019-08-27: 20, 21, 22, 23 серпня на дільниці Тернопіль-Підвисоке-Ходорів ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ходорів 14.25
Помонята 14.44 1 хв  14.45 19 хв 
Приозерне 15.03 1 хв  15.04 38 хв 
Рогатин 15.24 1 хв  15.25 59 хв 
Путятинці 15.38 1 хв  15.39 1 г  13 хв 
Пуків 15.49 1 хв  15.50 1 г  24 хв 
Підвисоке 16.09 1 хв  16.10 1 г  44 хв 
Гутисько 16.22 1 хв  16.23 1 г  57 хв 
Награбіє 16.32 1 хв  16.33 2 г  7 хв 
Мечищів 16.41 1 хв  16.42 2 г  16 хв 
Рибники 16.52 1 хв  16.53 2 г  27 хв 
Потутори 17.02 1 хв  17.03 2 г  37 хв 
Жовнівка 17.08 1 хв  17.09 2 г  43 хв 
Літятин 17.17 1 хв  17.18 2 г  52 хв 
Криве 17.26 1 хв  17.27 3 г  1 хв 
Йосипівка 17.36 1 хв  17.37 3 г  11 хв 
Козова 17.46 1 хв  17.47 3 г  21 хв 
Слобода-Теофіпольська 17.51 1 хв  17.52 3 г  26 хв 
Садова 17.55 1 хв  17.56 3 г  30 хв 
Веснівка 18.04 1 хв  18.05 3 г  39 хв 
Ставки 18.13 1 хв  18.14 3 г  48 хв 
21 Км 18.22 1 хв  18.23 3 г  57 хв 
Денисів-Купчинці 18.25 1 хв  18.26 4 г 
Ходачків-Великий 18.35 1 хв  18.36 4 г  10 хв 
Серединки 18.46 1 хв  18.47 4 г  21 хв 
Буцнів 18.57 1 хв  18.58 4 г  32 хв 
Березовиця-Острів 19.08 1 хв  19.09 4 г  43 хв 
Тернопіль-Пас. 19.26 5 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6254 Ходорів — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30