У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6254 Одеса-Головна — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6254 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка відправляється зі станції Одеса-Головна о 11.17 і прибуває на станцію Вапнярка о 17.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 53 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Усатове, Карпове, Кам'янка, Дмитрове, Затишшя, Чубівка, Борщівка, Слобідка, Кодима, Крикливиці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 11.17
Одеса-Мала 11.21 1 хв  11.22 4 хв 
Одеса-Поїзна 11.25 1 хв  11.26 8 хв 
Одеса-Застава-1 11.32 1 хв  11.33 15 хв 
Новодеповська 11.35 1 хв  11.36 18 хв 
Усатове 11.40 1 хв  11.41 23 хв 
Дачна 11.47 1 хв  11.48 30 хв 
Жовтнева 11.53 1 хв  11.54 36 хв 
Вигода 12.00 1 хв  12.01 43 хв 
Ленселище 12.06 1 хв  12.07 49 хв 
Карпове 12.12 1 хв  12.13 55 хв 
Новоселівка 12.16 1 хв  12.17 59 хв 
Єреміївка 12.21 1 хв  12.22 1 г  4 хв 
Кузьменкове 12.25 1 хв  12.26 1 г  8 хв 
Буценівка 12.30 1 хв  12.31 1 г  13 хв 
Кам'янка 12.37 1 хв  12.38 1 г  20 хв 
Роздільна-1 12.44 1 хв  12.45 1 г  27 хв 
Роздільна Сортувальна 12.50 1 хв  12.51 1 г  33 хв 
Надія 12.57 1 хв  12.58 1 г  40 хв 
Мигаєве 13.02 1 хв  13.03 1 г  45 хв 
Дмитрове 13.09 1 хв  13.10 1 г  52 хв 
Веселий Кут 13.15 1 хв  13.16 1 г  58 хв 
Іванівка 13.24 1 хв  13.25 2 г  7 хв 
Торосове 13.32 1 хв  13.33 2 г  15 хв 
Перемога 13.39 1 хв  13.40 2 г  22 хв 
Затишшя 13.48 1 хв  13.49 2 г  31 хв 
Перехрестове 14.00 1 хв  14.01 2 г  43 хв 
Перше Травня 14.06 1 хв  14.07 2 г  49 хв 
Мардарівка 14.14 1 хв  14.15 2 г  57 хв 
Петрівка 14.25 1 хв  14.26 3 г  8 хв 
Чубівка 14.32 1 хв  14.33 3 г  15 хв 
Подільськ-Жм. 14.45 1 хв  14.46 3 г  28 хв 
Подільськ-Північний 14.50 1 хв  14.51 3 г  33 хв 
Миколаївка 14.53 1 хв  14.54 3 г  36 хв 
Побережжя 14.59 1 хв  15.00 3 г  42 хв 
Борщівка 15.06 1 хв  15.07 3 г  49 хв 
Борщі 15.14 1 хв  15.15 3 г  57 хв 
Шкільна 15.18 1 хв  15.19 4 г  1 хв 
Дібровка 15.22 1 хв  15.23 4 г  5 хв 
Прогрес 15.26 1 хв  15.27 4 г  9 хв 
Слобідка 15.32 2 хв  15.34 4 г  15 хв 
Слободзея 15.40 1 хв  15.41 4 г  23 хв 
Абамеликове 15.46 23 хв  16.09 4 г  29 хв 
Олександрівка 16.12 1 хв  16.13 4 г  55 хв 
Лисогірка 16.21 1 хв  16.22 5 г  4 хв 
Кодима 16.26 2 хв  16.28 5 г  9 хв 
Періжня 16.34 1 хв  16.35 5 г  17 хв 
Гонорівка 16.38 1 хв  16.39 5 г  21 хв 
Попелюхи 16.46 1 хв  16.47 5 г  29 хв 
Рудниця 16.53 1 хв  16.54 5 г  36 хв 
Крикливиці 17.00 1 хв  17.01 5 г  43 хв 
Крижопіль 17.07 1 хв  17.08 5 г  50 хв 
Заболотне 17.15 1 хв  17.16 5 г  58 хв 
Княжеве 17.20 1 хв  17.21 6 г  3 хв 
Вапнярка 17.30 6 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6254 Одеса-Головна — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30