У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6254 Одеса-Головна — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6254 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка відправляється зі станції Одеса-Головна о 11.27 і прибуває на станцію Вапнярка о 17.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 53 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Усатове, Карпове, Кам'янка, Дмитрове, Затишшя, Чубівка, Борщівка, Слобідка, Кодима, Крикливиці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 11.27
Одеса-Мала 11.31 2 хв  11.33 4 хв 
Одеса-Поїзна 11.36 1 хв  11.37 9 хв 
Одеса-Застава-1 11.42 1 хв  11.43 15 хв 
Новодеповська 11.45 1 хв  11.46 18 хв 
Усатове 11.50 1 хв  11.51 23 хв 
Дачна 11.57 1 хв  11.58 30 хв 
Жовтнева 12.03 1 хв  12.04 36 хв 
Вигода 12.10 1 хв  12.11 43 хв 
Ленселище 12.16 1 хв  12.17 49 хв 
Карпове 12.22 1 хв  12.23 55 хв 
Новоселівка 12.26 1 хв  12.27 59 хв 
Єреміївка 12.31 1 хв  12.32 1 г  4 хв 
Кузьменкове 12.35 1 хв  12.36 1 г  8 хв 
Буценівка 12.40 1 хв  12.41 1 г  13 хв 
Кам'янка 12.47 1 хв  12.48 1 г  20 хв 
Роздільна-1 12.54 1 хв  12.55 1 г  27 хв 
Роздільна Сортувальна 13.00 1 хв  13.01 1 г  33 хв 
Надія 13.07 1 хв  13.08 1 г  40 хв 
Мигаєве 13.12 1 хв  13.13 1 г  45 хв 
Дмитрове 13.19 1 хв  13.20 1 г  52 хв 
Веселий Кут 13.25 1 хв  13.26 1 г  58 хв 
Іванівка 13.34 1 хв  13.35 2 г  7 хв 
Торосове 13.42 1 хв  13.43 2 г  15 хв 
Перемога 13.49 1 хв  13.50 2 г  22 хв 
Затишшя 13.58 1 хв  13.59 2 г  31 хв 
Перехрестове 14.10 1 хв  14.11 2 г  43 хв 
Перше Травня 14.16 1 хв  14.17 2 г  49 хв 
Мардарівка 14.24 1 хв  14.25 2 г  57 хв 
Петрівка 14.35 1 хв  14.36 3 г  8 хв 
Чубівка 14.42 1 хв  14.43 3 г  15 хв 
Подільськ-Жм. 14.55 2 хв  14.57 3 г  28 хв 
Подільськ-Північний 15.01 1 хв  15.02 3 г  34 хв 
Миколаївка 15.04 1 хв  15.05 3 г  37 хв 
Побережжя 15.10 1 хв  15.11 3 г  43 хв 
Борщівка 15.17 1 хв  15.18 3 г  50 хв 
Борщі 15.23 1 хв  15.24 3 г  56 хв 
Шкільна 15.27 1 хв  15.28 4 г 
Дібровка 15.32 1 хв  15.33 4 г  5 хв 
Прогрес 15.36 1 хв  15.37 4 г  9 хв 
Слобідка 15.45 2 хв  15.47 4 г  18 хв 
Слободзея 15.57 1 хв  15.58 4 г  30 хв 
Абамеликове 16.04 20 хв  16.24 4 г  37 хв 
Олександрівка 16.28 1 хв  16.29 5 г  1 хв 
Лисогірка 16.37 1 хв  16.38 5 г  10 хв 
Кодима 16.41 1 хв  16.42 5 г  14 хв 
Періжня 16.48 1 хв  16.49 5 г  21 хв 
Гонорівка 16.52 1 хв  16.53 5 г  25 хв 
Попелюхи 17.00 1 хв  17.01 5 г  33 хв 
Рудниця 17.07 1 хв  17.08 5 г  40 хв 
Крикливиці 17.14 1 хв  17.15 5 г  47 хв 
Крижопіль 17.21 1 хв  17.22 5 г  54 хв 
Заболотне 17.29 1 хв  17.30 6 г  2 хв 
Княжеве 17.34 1 хв  17.35 6 г  7 хв 
Вапнярка 17.46 6 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6254 Одеса-Головна — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728