У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6254 Одеса-Головна — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6254 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка відправляється зі станції Одеса-Головна о 11.12 і прибуває на станцію Вапнярка о 17.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 53 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Усатове, Карпове, Кам'янка, Дмитрове, Затишшя, Чубівка, Борщівка, Слобідка, Кодима, Крикливиці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 11.12
Одеса-Мала 11.16 1 хв  11.17 4 хв 
Одеса-Поїзна 11.20 1 хв  11.21 8 хв 
Одеса-Застава-1 11.28 1 хв  11.29 16 хв 
Новодеповська 11.31 1 хв  11.32 19 хв 
Усатове 11.36 1 хв  11.37 24 хв 
Дачна 11.43 1 хв  11.44 31 хв 
Жовтнева 11.49 1 хв  11.50 37 хв 
Вигода 11.55 1 хв  11.56 43 хв 
Ленселище 12.01 1 хв  12.02 49 хв 
Карпове 12.08 1 хв  12.09 56 хв 
Новоселівка 12.12 1 хв  12.13 1 г 
Єреміївка 12.17 1 хв  12.18 1 г  5 хв 
Кузьменкове 12.21 1 хв  12.22 1 г  9 хв 
Буценівка 12.27 1 хв  12.28 1 г  15 хв 
Кам'янка 12.34 1 хв  12.35 1 г  22 хв 
Роздільна-1 12.41 1 хв  12.42 1 г  29 хв 
Роздільна Сортувальна 12.49 1 хв  12.50 1 г  37 хв 
Надія 12.56 1 хв  12.57 1 г  44 хв 
Мигаєве 13.02 1 хв  13.03 1 г  50 хв 
Дмитрове 13.09 1 хв  13.10 1 г  57 хв 
Веселий Кут 13.15 1 хв  13.16 2 г  3 хв 
Іванівка 13.26 1 хв  13.27 2 г  14 хв 
Торосове 13.34 1 хв  13.35 2 г  22 хв 
Перемога 13.41 1 хв  13.42 2 г  29 хв 
Затишшя 13.51 1 хв  13.52 2 г  39 хв 
Перехрестове 14.03 1 хв  14.04 2 г  51 хв 
Перше Травня 14.09 1 хв  14.10 2 г  57 хв 
Мардарівка 14.17 1 хв  14.18 3 г  5 хв 
Петрівка 14.29 1 хв  14.30 3 г  17 хв 
Чубівка 14.36 1 хв  14.37 3 г  24 хв 
Подільськ-Жм. 14.50 1 хв  14.51 3 г  38 хв 
Подільськ-Північний 14.55 1 хв  14.56 3 г  43 хв 
Миколаївка 14.59 1 хв  15.00 3 г  47 хв 
Побережжя 15.06 1 хв  15.07 3 г  54 хв 
Борщівка 15.13 1 хв  15.14 4 г  1 хв 
Борщі 15.18 1 хв  15.19 4 г  6 хв 
Шкільна 15.22 1 хв  15.23 4 г  10 хв 
Дібровка 15.27 1 хв  15.28 4 г  15 хв 
Прогрес 15.31 1 хв  15.32 4 г  19 хв 
Слобідка 15.37 2 хв  15.39 4 г  25 хв 
Слободзея 15.45 1 хв  15.46 4 г  33 хв 
Абамеликове 15.54 15 хв  16.09 4 г  42 хв 
Олександрівка 16.12 1 хв  16.13 5 г 
Лисогірка 16.23 1 хв  16.24 5 г  11 хв 
Кодима 16.28 1 хв  16.29 5 г  16 хв 
Періжня 16.35 1 хв  16.36 5 г  23 хв 
Гонорівка 16.39 1 хв  16.40 5 г  27 хв 
Попелюхи 16.49 1 хв  16.50 5 г  37 хв 
Рудниця 16.55 1 хв  16.56 5 г  43 хв 
Крикливиці 17.02 1 хв  17.03 5 г  50 хв 
Крижопіль 17.09 1 хв  17.10 5 г  57 хв 
Заболотне 17.17 1 хв  17.18 6 г  5 хв 
Княжеве 17.22 1 хв  17.23 6 г  10 хв 
Вапнярка 17.31 6 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6254 Одеса-Головна — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції