У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6254 Підвисоке — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6254 сполученням Підвисоке - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Підвисоке о 16.10 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 19.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Награбіє, Рибники, Жовнівка, Криве, Козова, Садова, Ставки, Денисів-Купчинці, Серединки, Березовиця-Острів.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад


з 2020-01-17 по 2020-01-25: 21 січня ходу не буде
з 2020-01-24 по 2020-02-02: 29 січня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Підвисоке 16.10
Гутисько 16.22 1 хв  16.23 12 хв 
Награбіє 16.32 1 хв  16.33 22 хв 
Мечищів 16.41 1 хв  16.42 31 хв 
Рибники 16.52 1 хв  16.53 42 хв 
Потутори 17.02 1 хв  17.03 52 хв 
Жовнівка 17.08 1 хв  17.09 58 хв 
Літятин 17.17 1 хв  17.18 1 г  7 хв 
Криве 17.26 1 хв  17.27 1 г  16 хв 
Йосипівка 17.36 1 хв  17.37 1 г  26 хв 
Козова 17.46 1 хв  17.47 1 г  36 хв 
Слобода-Теофіпольська 17.51 1 хв  17.52 1 г  41 хв 
Садова 17.55 1 хв  17.56 1 г  45 хв 
Веснівка 18.04 1 хв  18.05 1 г  54 хв 
Ставки 18.13 1 хв  18.14 2 г  3 хв 
21 Км 18.22 1 хв  18.23 2 г  12 хв 
Денисів-Купчинці 18.25 1 хв  18.26 2 г  15 хв 
Ходачків-Великий 18.35 1 хв  18.36 2 г  25 хв 
Серединки 18.46 1 хв  18.47 2 г  36 хв 
Буцнів 18.57 1 хв  18.58 2 г  47 хв 
Березовиця-Острів 19.08 1 хв  19.09 2 г  58 хв 
Тернопіль-Пас. 19.26 3 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6254 Підвисоке — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829