У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6255 Іловайськ — Каракуба Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6255 сполученням Іловайськ - Каракуба відправляється зі станції Іловайськ о 18.18 і прибуває на станцію Каракуба о 19.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Агрономічний, 1175 Км, Кутейникове, 7 Км, Дзеркальний, Карбідний, Колоски, Войкове, Ребрикове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 18.18
Агрономічний 18.25 1 хв  18.26 7 хв 
1175 Км 18.33 1 хв  18.34 15 хв 
Кутейникове 18.42 1 хв  18.43 24 хв 
7 Км 18.51 1 хв  18.52 33 хв 
Дзеркальний 19.00 1 хв  19.01 42 хв 
Карбідний 19.10 1 хв  19.11 52 хв 
Колоски 19.15 1 хв  19.16 57 хв 
Войкове 19.23 1 хв  19.24 1 г  5 хв 
Ребрикове 19.31 1 хв  19.32 1 г  13 хв 
Каракуба 19.40 1 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6255 Іловайськ — Каракуба можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30