У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6255 Вапнярка — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6255 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна відправляється зі станції Вапнярка о 07.07 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 13.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 54 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Рудниця, Лисогірка, Прогрес, Побережжя, Петрівка, Перемога, Мигаєве, Буценівка, Ленселище, Новодеповська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 07.07
Княжеве 07.14 1 хв  07.15 7 хв 
Заболотне 07.20 1 хв  07.21 13 хв 
Крижопіль 07.28 1 хв  07.29 21 хв 
Крикливиці 07.35 1 хв  07.36 28 хв 
Рудниця 07.42 1 хв  07.43 35 хв 
Попелюхи 07.48 1 хв  07.49 41 хв 
Гонорівка 07.56 1 хв  07.57 49 хв 
Періжня 08.00 1 хв  08.01 53 хв 
Кодима 08.07 1 хв  08.08 1 г 
Лисогірка 08.11 1 хв  08.12 1 г  4 хв 
Олександрівка 08.21 1 хв  08.22 1 г  14 хв 
Абамеликове 08.26 1 хв  08.27 1 г  19 хв 
Слободзея 08.34 1 хв  08.35 1 г  27 хв 
Слобідка 08.42 1 хв  08.43 1 г  35 хв 
Прогрес 08.47 1 хв  08.48 1 г  40 хв 
Дібровка 08.50 1 хв  08.51 1 г  43 хв 
Шкільна 08.55 1 хв  08.56 1 г  48 хв 
Борщі 08.59 1 хв  09.00 1 г  52 хв 
Борщівка 09.05 1 хв  09.06 1 г  58 хв 
Побережжя 09.10 1 хв  09.11 2 г  3 хв 
Миколаївка 09.14 1 хв  09.15 2 г  7 хв 
Подільськ-Північний 09.18 1 хв  09.19 2 г  11 хв 
Подільськ-Жм. 09.22 1 хв  09.23 2 г  15 хв 
Чубівка 09.37 2 хв  09.39 2 г  30 хв 
Петрівка 09.46 1 хв  09.47 2 г  39 хв 
Мардарівка 09.57 2 хв  09.59 2 г  50 хв 
Перше Травня 10.04 1 хв  10.05 2 г  57 хв 
Перехрестове 10.13 10 хв  10.23 3 г  6 хв 
Затишшя 10.36 2 хв  10.38 3 г  29 хв 
Перемога 10.43 1 хв  10.44 3 г  36 хв 
Торосове 10.51 1 хв  10.52 3 г  44 хв 
Іванівка 10.59 1 хв  11.00 3 г  52 хв 
Веселий Кут 11.08 1 хв  11.09 4 г  1 хв 
Дмитрове 11.16 1 хв  11.17 4 г  9 хв 
Мигаєве 11.23 1 хв  11.24 4 г  16 хв 
Надія 11.28 1 хв  11.29 4 г  21 хв 
Роздільна Сортувальна 11.34 1 хв  11.35 4 г  27 хв 
Роздільна-1 11.40 2 хв  11.42 4 г  33 хв 
Кам'янка 11.48 1 хв  11.49 4 г  41 хв 
Буценівка 11.55 1 хв  11.56 4 г  48 хв 
Кузьменкове 11.59 1 хв  12.00 4 г  52 хв 
Єреміївка 12.05 1 хв  12.06 4 г  58 хв 
Новоселівка 12.12 1 хв  12.13 5 г  5 хв 
Карпове 12.18 1 хв  12.19 5 г  11 хв 
Ленселище 12.24 1 хв  12.25 5 г  17 хв 
Вигода 12.31 1 хв  12.32 5 г  24 хв 
Жовтнева 12.40 1 хв  12.41 5 г  33 хв 
Дачна 12.46 1 хв  12.47 5 г  39 хв 
Усатове 12.53 1 хв  12.54 5 г  46 хв 
Новодеповська 12.58 1 хв  12.59 5 г  51 хв 
Одеса-Застава-1 13.01 1 хв  13.02 5 г  54 хв 
Дальницький 13.04 1 хв  13.05 5 г  57 хв 
Одеса-Поїзна 13.09 2 хв  13.11 6 г  2 хв 
Одеса-Мала 13.14 2 хв  13.16 6 г  7 хв 
Одеса-Головна 13.21 6 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6255 Вапнярка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30