У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6255 Вапнярка — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6255 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна відправляється зі станції Вапнярка о 07.06 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 13.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 54 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Рудниця, Лисогірка, Прогрес, Побережжя, Петрівка, Перемога, Мигаєве, Буценівка, Ленселище, Новодеповська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 07.06
Княжеве 07.14 1 хв  07.15 8 хв 
Заболотне 07.20 1 хв  07.21 14 хв 
Крижопіль 07.28 1 хв  07.29 22 хв 
Крикливиці 07.35 1 хв  07.36 29 хв 
Рудниця 07.45 10 хв  07.55 39 хв 
Попелюхи 08.09 1 хв  08.10 1 г  3 хв 
Гонорівка 08.17 1 хв  08.18 1 г  11 хв 
Періжня 08.21 1 хв  08.22 1 г  15 хв 
Кодима 08.28 1 хв  08.29 1 г  22 хв 
Лисогірка 08.32 1 хв  08.33 1 г  26 хв 
Олександрівка 08.42 1 хв  08.43 1 г  36 хв 
Абамеликове 08.46 1 хв  08.47 1 г  40 хв 
Слободзея 08.54 1 хв  08.55 1 г  48 хв 
Слобідка 09.03 1 хв  09.04 1 г  57 хв 
Прогрес 09.09 1 хв  09.10 2 г  3 хв 
Дібровка 09.13 1 хв  09.14 2 г  7 хв 
Шкільна 09.18 1 хв  09.19 2 г  12 хв 
Борщі 09.22 1 хв  09.23 2 г  16 хв 
Борщівка 09.28 1 хв  09.29 2 г  22 хв 
Побережжя 09.32 1 хв  09.33 2 г  26 хв 
Миколаївка 09.36 1 хв  09.37 2 г  30 хв 
Подільськ-Північний 09.40 1 хв  09.41 2 г  34 хв 
Подільськ-Жм. 09.44 1 хв  09.45 2 г  38 хв 
Чубівка 09.57 2 хв  09.59 2 г  51 хв 
Петрівка 10.06 1 хв  10.07 3 г 
Мардарівка 10.15 2 хв  10.17 3 г  9 хв 
Перше Травня 10.22 1 хв  10.23 3 г  16 хв 
Перехрестове 10.30 1 хв  10.31 3 г  24 хв 
Затишшя 10.42 2 хв  10.44 3 г  36 хв 
Перемога 10.49 1 хв  10.50 3 г  43 хв 
Торосове 10.57 1 хв  10.58 3 г  51 хв 
Іванівка 11.05 1 хв  11.06 3 г  59 хв 
Веселий Кут 11.15 1 хв  11.16 4 г  9 хв 
Дмитрове 11.23 1 хв  11.24 4 г  17 хв 
Мигаєве 11.30 1 хв  11.31 4 г  24 хв 
Надія 11.35 1 хв  11.36 4 г  29 хв 
Роздільна Сортувальна 11.44 1 хв  11.45 4 г  38 хв 
Роздільна-1 11.50 2 хв  11.52 4 г  44 хв 
Кам'янка 11.58 1 хв  11.59 4 г  52 хв 
Буценівка 12.05 1 хв  12.06 4 г  59 хв 
Кузьменкове 12.09 1 хв  12.10 5 г  3 хв 
Єреміївка 12.15 1 хв  12.16 5 г  9 хв 
Новоселівка 12.22 1 хв  12.23 5 г  16 хв 
Карпове 12.27 1 хв  12.28 5 г  21 хв 
Ленселище 12.33 1 хв  12.34 5 г  27 хв 
Вигода 12.40 1 хв  12.41 5 г  34 хв 
Жовтнева 12.49 1 хв  12.50 5 г  43 хв 
Дачна 12.55 1 хв  12.56 5 г  49 хв 
Усатове 13.02 1 хв  13.03 5 г  56 хв 
Новодеповська 13.07 1 хв  13.08 6 г  1 хв 
Одеса-Застава-1 13.10 1 хв  13.11 6 г  4 хв 
Дальницький 13.13 1 хв  13.14 6 г  7 хв 
Одеса-Поїзна 13.18 2 хв  13.20 6 г  12 хв 
Одеса-Мала 13.23 2 хв  13.25 6 г  17 хв 
Одеса-Головна 13.31 6 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6255 Вапнярка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031