У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6255 Вапнярка — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6255 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна відправляється зі станції Вапнярка о 07.07 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 14.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 54 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Рудниця, Лисогірка, Прогрес, Побережжя, Петрівка, Перемога, Мигаєве, Буценівка, Ленселище, Новодеповська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 07.07
Княжеве 07.14 1 хв  07.15 7 хв 
Заболотне 07.20 1 хв  07.21 13 хв 
Крижопіль 07.28 1 хв  07.29 21 хв 
Крикливиці 07.35 1 хв  07.36 28 хв 
Рудниця 07.42 1 хв  07.43 35 хв 
Попелюхи 07.48 1 хв  07.49 41 хв 
Гонорівка 07.56 1 хв  07.57 49 хв 
Періжня 08.00 1 хв  08.01 53 хв 
Кодима 08.07 1 хв  08.08 1 г 
Лисогірка 08.11 1 хв  08.12 1 г  4 хв 
Олександрівка 08.21 1 хв  08.22 1 г  14 хв 
Абамеликове 08.26 1 хв  08.27 1 г  19 хв 
Слободзея 08.34 1 хв  08.35 1 г  27 хв 
Слобідка 08.42 1 хв  08.43 1 г  35 хв 
Прогрес 08.47 1 хв  08.48 1 г  40 хв 
Дібровка 08.50 1 хв  08.51 1 г  43 хв 
Шкільна 08.55 1 хв  08.56 1 г  48 хв 
Борщі 08.59 1 хв  09.00 1 г  52 хв 
Борщівка 09.05 1 хв  09.06 1 г  58 хв 
Побережжя 09.10 1 хв  09.11 2 г  3 хв 
Миколаївка 09.14 1 хв  09.15 2 г  7 хв 
Подільськ-Північний 09.18 1 хв  09.19 2 г  11 хв 
Подільськ-Жм. 09.22 33 хв  09.55 2 г  15 хв 
Чубівка 10.09 2 хв  10.11 3 г  2 хв 
Петрівка 10.18 1 хв  10.19 3 г  11 хв 
Мардарівка 10.29 2 хв  10.31 3 г  22 хв 
Перше Травня 10.36 1 хв  10.37 3 г  29 хв 
Перехрестове 10.56 1 хв  10.57 3 г  49 хв 
Затишшя 11.10 2 хв  11.12 4 г  3 хв 
Перемога 11.17 1 хв  11.18 4 г  10 хв 
Торосове 11.25 1 хв  11.26 4 г  18 хв 
Іванівка 11.33 1 хв  11.34 4 г  26 хв 
Веселий Кут 11.42 1 хв  11.43 4 г  35 хв 
Дмитрове 11.50 1 хв  11.51 4 г  43 хв 
Мигаєве 11.57 10 хв  12.07 4 г  50 хв 
Надія 12.11 1 хв  12.12 5 г  4 хв 
Роздільна Сортувальна 12.17 1 хв  12.18 5 г  10 хв 
Роздільна-1 12.23 2 хв  12.25 5 г  16 хв 
Кам'янка 12.31 1 хв  12.32 5 г  24 хв 
Буценівка 12.38 1 хв  12.39 5 г  31 хв 
Кузьменкове 12.42 1 хв  12.43 5 г  35 хв 
Єреміївка 12.48 1 хв  12.49 5 г  41 хв 
Новоселівка 12.55 1 хв  12.56 5 г  48 хв 
Карпове 13.01 1 хв  13.02 5 г  54 хв 
Ленселище 13.07 1 хв  13.08 6 г 
Вигода 13.14 1 хв  13.15 6 г  7 хв 
Жовтнева 13.23 1 хв  13.24 6 г  16 хв 
Дачна 13.29 1 хв  13.30 6 г  22 хв 
Усатове 13.36 1 хв  13.37 6 г  29 хв 
Новодеповська 13.41 1 хв  13.42 6 г  34 хв 
Одеса-Застава-1 13.44 1 хв  13.45 6 г  37 хв 
Дальницький 13.47 1 хв  13.48 6 г  40 хв 
Одеса-Поїзна 13.52 2 хв  13.54 6 г  45 хв 
Одеса-Мала 13.57 2 хв  13.59 6 г  50 хв 
Одеса-Головна 14.04 6 г  57 хв 

У розкладі поїзда 6255 Вапнярка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031