У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6255 Вапнярка — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6255 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна відправляється зі станції Вапнярка о 07.23 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 13.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 54 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 59 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Рудниця, Лисогірка, Прогрес, Побережжя, Петрівка, Перемога, Мигаєве, Буценівка, Ленселище, Новодеповська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 07.23
Княжеве 07.31 1 хв  07.32 8 хв 
Заболотне 07.37 1 хв  07.38 14 хв 
Крижопіль 07.45 1 хв  07.46 22 хв 
Крикливиці 07.52 1 хв  07.53 29 хв 
Рудниця 07.59 1 хв  08.00 36 хв 
Попелюхи 08.08 1 хв  08.09 45 хв 
Гонорівка 08.16 1 хв  08.17 53 хв 
Періжня 08.20 1 хв  08.21 57 хв 
Кодима 08.28 1 хв  08.29 1 г  5 хв 
Лисогірка 08.32 1 хв  08.33 1 г  9 хв 
Олександрівка 08.42 1 хв  08.43 1 г  19 хв 
Абамеликове 08.46 1 хв  08.47 1 г  23 хв 
Слободзея 08.52 1 хв  08.53 1 г  29 хв 
Слобідка 09.01 1 хв  09.02 1 г  38 хв 
Прогрес 09.07 1 хв  09.08 1 г  44 хв 
Дібровка 09.11 1 хв  09.12 1 г  48 хв 
Шкільна 09.16 1 хв  09.17 1 г  53 хв 
Борщі 09.20 1 хв  09.21 1 г  57 хв 
Борщівка 09.26 1 хв  09.27 2 г  3 хв 
Побережжя 09.30 1 хв  09.31 2 г  7 хв 
Миколаївка 09.34 1 хв  09.35 2 г  11 хв 
Подільськ-Північний 09.38 1 хв  09.39 2 г  15 хв 
Подільськ-Жм. 09.42 1 хв  09.43 2 г  19 хв 
Чубівка 09.55 2 хв  09.57 2 г  32 хв 
Петрівка 10.04 1 хв  10.05 2 г  41 хв 
Мардарівка 10.13 2 хв  10.15 2 г  50 хв 
Перше Травня 10.20 1 хв  10.21 2 г  57 хв 
Перехрестове 10.28 1 хв  10.29 3 г  5 хв 
Затишшя 10.40 1 хв  10.41 3 г  17 хв 
Перемога 10.46 1 хв  10.47 3 г  23 хв 
Торосове 10.54 1 хв  10.55 3 г  31 хв 
Іванівка 11.02 1 хв  11.03 3 г  39 хв 
Веселий Кут 11.12 1 хв  11.13 3 г  49 хв 
Дмитрове 11.20 1 хв  11.21 3 г  57 хв 
Мигаєве 11.27 1 хв  11.28 4 г  4 хв 
Надія 11.32 1 хв  11.33 4 г  9 хв 
Роздільна Сортувальна 11.41 1 хв  11.42 4 г  18 хв 
Роздільна-1 11.48 2 хв  11.50 4 г  25 хв 
Кам'янка 11.56 1 хв  11.57 4 г  33 хв 
Буценівка 12.03 1 хв  12.04 4 г  40 хв 
Кузьменкове 12.07 1 хв  12.08 4 г  44 хв 
Єреміївка 12.13 1 хв  12.14 4 г  50 хв 
Новоселівка 12.20 1 хв  12.21 4 г  57 хв 
Карпове 12.25 1 хв  12.26 5 г  2 хв 
Ленселище 12.31 1 хв  12.32 5 г  8 хв 
Вигода 12.40 1 хв  12.41 5 г  17 хв 
Жовтнева 12.49 1 хв  12.50 5 г  26 хв 
Дачна 12.55 1 хв  12.56 5 г  32 хв 
Усатове 13.02 1 хв  13.03 5 г  39 хв 
Новодеповська 13.07 1 хв  13.08 5 г  44 хв 
Одеса-Застава-1 13.10 1 хв  13.11 5 г  47 хв 
Дальницький 13.13 1 хв  13.14 5 г  50 хв 
Одеса-Поїзна 13.19 2 хв  13.21 5 г  56 хв 
Одеса-Мала 13.24 2 хв  13.26 6 г  1 хв 
Одеса-Головна 13.32 6 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6255 Вапнярка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції