У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6256 Каракуба — Іловайськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6256 сполученням Каракуба - Іловайськ відправляється зі станції Каракуба о 20.20 і прибуває на станцію Іловайськ о 21.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ребрикове, Войкове, Колоски, Карбідний, Дзеркальний, 7 Км, Кутейникове, 1175 Км, Агрономічний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Каракуба 20.20
Ребрикове 20.26 1 хв  20.27 6 хв 
Войкове 20.35 1 хв  20.36 15 хв 
Колоски 20.43 1 хв  20.44 23 хв 
Карбідний 20.51 1 хв  20.52 31 хв 
Дзеркальний 20.59 1 хв  21.00 39 хв 
7 Км 21.07 1 хв  21.08 47 хв 
Кутейникове 21.16 1 хв  21.17 56 хв 
1175 Км 21.24 1 хв  21.25 1 г  4 хв 
Агрономічний 21.32 1 хв  21.33 1 г  12 хв 
Іловайськ 21.41 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6256 Каракуба — Іловайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30