У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6256-6333 Краматорськ — Покровськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6256-6333 сполученням Краматорськ - Покровськ відправляється зі станції Краматорськ о 11.00 і прибуває на станцію Покровськ о 19.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Слов'янськ, Бантишеве, Барвенкове, Гаврилівка, Близнюки, 939 Км, Варварівка, Павлоград-1, Богуславський, Петропавлівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Поїзд № 6256 узгоджено по ст. Слов'янськ з п. № 6072 Фенольна – Слов'янськ.
з 2020-01-13 по 2020-01-25: 15,16,17,20,21,22,23,24 січня 2020 р. пропустити зміненим розкладом приміський поїзд: № 6256 сполученням Краматорськ - Лозова Пас - відправлення зі ст. Близнюки + 4 хв (14.02-14.07), прослідування Пост 4 км + 14 хв (14.34), прибуття на ст. Лозова Пас + 19 хв (14.47)

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Краматорськ 11.00
Шпичкине 11.09 1 хв  11.10 9 хв 
Слов'янськ 11.25 25 хв  11.50 25 хв 
Шидловська 12.10 1 хв  12.11 1 г  10 хв 
Бантишеве 12.28 1 хв  12.29 1 г  28 хв 
Гусарівка 12.44 1 хв  12.45 1 г  44 хв 
Барвенкове 12.59 1 хв  13.00 1 г  59 хв 
Язикове 13.12 1 хв  13.13 2 г  12 хв 
Гаврилівка 13.29 1 хв  13.30 2 г  29 хв 
Дубове 13.45 1 хв  13.46 2 г  45 хв 
Близнюки 14.02 1 хв  14.03 3 г  2 хв 
Лозова 14.28 47 хв  15.15 3 г  28 хв 
939 Км 15.32 1 хв  15.33 4 г  32 хв 
Самійлівка 15.54 1 хв  15.55 4 г  54 хв 
Варварівка 16.19 1 хв  16.20 5 г  19 хв 
Ароматна 16.37 1 хв  16.38 5 г  37 хв 
Павлоград-1 16.50 16 хв  17.06 5 г  50 хв 
Павлоград-2 17.20 6 хв  17.26 6 г  20 хв 
Богуславський 17.36 1 хв  17.37 6 г  36 хв 
Миколаївка-Донецька 18.15 1 хв  18.16 7 г  15 хв 
Петропавлівка 18.29 1 хв  18.30 7 г  29 хв 
Слов'янка 18.48 1 хв  18.49 7 г  48 хв 
Покровськ 19.36 8 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6256-6333 Краматорськ — Покровськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції