У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6256 Одеса-Головна — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6256 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка відправляється зі станції Одеса-Головна о 13.54 і прибуває на станцію Вапнярка о 19.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вигода, Буценівка, Надія, Веселий Кут, Затишшя, Петрівка, Побережжя, Абамеликове, Попелюхи, Заболотне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 13.54
Новодеповська 14.06 1 хв  14.07 12 хв 
Дачна 14.16 1 хв  14.17 22 хв 
Вигода 14.26 1 хв  14.27 32 хв 
Карпове 14.35 1 хв  14.36 41 хв 
Єреміївка 14.43 1 хв  14.44 49 хв 
Буценівка 14.51 1 хв  14.52 57 хв 
Роздільна-1 15.03 2 хв  15.05 1 г  9 хв 
Роздільна Сортувальна 15.10 1 хв  15.11 1 г  16 хв 
Надія 15.17 1 хв  15.18 1 г  23 хв 
Мигаєве 15.23 1 хв  15.24 1 г  29 хв 
Дмитрове 15.30 1 хв  15.31 1 г  36 хв 
Веселий Кут 15.36 1 хв  15.37 1 г  42 хв 
Іванівка 15.47 1 хв  15.48 1 г  53 хв 
Торосове 15.55 1 хв  15.56 2 г  1 хв 
Затишшя 16.07 1 хв  16.08 2 г  13 хв 
Перехрестове 16.19 1 хв  16.20 2 г  25 хв 
Мардарівка 16.31 1 хв  16.32 2 г  37 хв 
Петрівка 16.42 1 хв  16.43 2 г  48 хв 
Чубівка 16.48 1 хв  16.49 2 г  54 хв 
Подільськ-Жм. 17.00 4 хв  17.04 3 г  6 хв 
Побережжя 17.15 1 хв  17.16 3 г  21 хв 
Борщі 17.26 1 хв  17.27 3 г  32 хв 
Слобідка 17.39 2 хв  17.41 3 г  45 хв 
Абамеликове 17.53 1 хв  17.54 3 г  59 хв 
Кодима 18.08 1 хв  18.09 4 г  14 хв 
Гонорівка 18.17 1 хв  18.18 4 г  23 хв 
Попелюхи 18.25 1 хв  18.26 4 г  31 хв 
Рудниця 18.31 1 хв  18.32 4 г  37 хв 
Крижопіль 18.43 1 хв  18.44 4 г  49 хв 
Заболотне 18.51 1 хв  18.52 4 г  57 хв 
Княжеве 18.56 1 хв  18.57 5 г  2 хв 
Вапнярка 19.05 5 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6256 Одеса-Головна — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031