У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6256 Одеса-Головна — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6256 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка відправляється зі станції Одеса-Головна о 13.54 і прибуває на станцію Вапнярка о 19.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 5 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Жовтнева, Єреміївка, Роздільна Сортувальна, Дмитрове, Торосове, Перехрестове, Чубівка, Борщі, Кодима, Рудниця, Княжеве.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 13.54
Новодеповська 14.06 1 хв  14.07 12 хв 
Дачна 14.16 1 хв  14.17 22 хв 
Жовтнева 14.22 2 хв  14.24 28 хв 
Вигода 14.28 1 хв  14.29 34 хв 
Карпове 14.37 1 хв  14.38 43 хв 
Єреміївка 14.45 1 хв  14.46 51 хв 
Буценівка 14.53 1 хв  14.54 59 хв 
Роздільна-1 15.05 2 хв  15.07 1 г  11 хв 
Роздільна Сортувальна 15.12 1 хв  15.13 1 г  18 хв 
Надія 15.19 1 хв  15.20 1 г  25 хв 
Мигаєве 15.25 1 хв  15.26 1 г  31 хв 
Дмитрове 15.32 1 хв  15.33 1 г  38 хв 
Веселий Кут 15.38 1 хв  15.39 1 г  44 хв 
Іванівка 15.49 1 хв  15.50 1 г  55 хв 
Торосове 15.57 1 хв  15.58 2 г  3 хв 
Перемога 16.04 1 хв  16.05 2 г  10 хв 
Затишшя 16.14 1 хв  16.15 2 г  20 хв 
Перехрестове 16.25 2 хв  16.27 2 г  31 хв 
Мардарівка 16.38 1 хв  16.39 2 г  44 хв 
Петрівка 16.50 1 хв  16.51 2 г  56 хв 
Чубівка 16.57 1 хв  16.58 3 г  3 хв 
Подільськ-Жм. 17.10 2 хв  17.12 3 г  16 хв 
Побережжя 17.23 1 хв  17.24 3 г  29 хв 
Борщі 17.33 1 хв  17.34 3 г  39 хв 
Слобідка 17.45 1 хв  17.46 3 г  51 хв 
Абамеликове 17.58 29 хв  18.27 4 г  4 хв 
Кодима 18.45 1 хв  18.46 4 г  51 хв 
Гонорівка 18.54 1 хв  18.55 5 г 
Попелюхи 19.02 1 хв  19.03 5 г  8 хв 
Рудниця 19.08 1 хв  19.09 5 г  14 хв 
Крижопіль 19.20 1 хв  19.21 5 г  26 хв 
Заболотне 19.28 1 хв  19.29 5 г  34 хв 
Княжеве 19.33 1 хв  19.34 5 г  39 хв 
Вапнярка 19.42 5 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6256 Одеса-Головна — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції