У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6256 Одеса-Головна — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6256 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка відправляється зі станції Одеса-Головна о 13.54 і прибуває на станцію Вапнярка о 19.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вигода, Буценівка, Надія, Веселий Кут, Затишшя, Петрівка, Побережжя, Абамеликове, Попелюхи, Заболотне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 13.54
Новодеповська 14.06 1 хв  14.07 12 хв 
Дачна 14.16 1 хв  14.17 22 хв 
Вигода 14.27 1 хв  14.28 33 хв 
Карпове 14.37 1 хв  14.38 43 хв 
Єреміївка 14.44 1 хв  14.45 50 хв 
Буценівка 14.51 1 хв  14.52 57 хв 
Роздільна-1 15.04 2 хв  15.06 1 г  10 хв 
Роздільна Сортувальна 15.11 1 хв  15.12 1 г  17 хв 
Надія 15.18 1 хв  15.19 1 г  24 хв 
Мигаєве 15.23 1 хв  15.24 1 г  29 хв 
Дмитрове 15.30 1 хв  15.31 1 г  36 хв 
Веселий Кут 15.36 1 хв  15.37 1 г  42 хв 
Іванівка 15.45 1 хв  15.46 1 г  51 хв 
Торосове 15.53 1 хв  15.54 1 г  59 хв 
Затишшя 16.03 1 хв  16.04 2 г  9 хв 
Перехрестове 16.15 1 хв  16.16 2 г  21 хв 
Мардарівка 16.28 1 хв  16.29 2 г  34 хв 
Петрівка 16.39 1 хв  16.40 2 г  45 хв 
Чубівка 16.46 1 хв  16.47 2 г  52 хв 
Подільськ-Жм. 16.59 4 хв  17.03 3 г  5 хв 
Побережжя 17.11 1 хв  17.12 3 г  17 хв 
Борщі 17.23 1 хв  17.24 3 г  29 хв 
Слобідка 17.37 2 хв  17.39 3 г  43 хв 
Абамеликове 17.51 1 хв  17.52 3 г  57 хв 
Кодима 18.04 1 хв  18.05 4 г  10 хв 
Гонорівка 18.13 1 хв  18.14 4 г  19 хв 
Попелюхи 18.21 1 хв  18.22 4 г  27 хв 
Рудниця 18.28 1 хв  18.29 4 г  34 хв 
Крижопіль 18.40 1 хв  18.41 4 г  46 хв 
Заболотне 18.48 1 хв  18.49 4 г  54 хв 
Княжеве 18.53 1 хв  18.54 4 г  59 хв 
Вапнярка 19.04 5 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6256 Одеса-Головна — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30