У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6257 Вапнярка — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6257 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна відправляється зі станції Вапнярка о 16.46 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 23.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 51 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Рудниця, Лисогірка, Прогрес, Побережжя, Петрівка, Перемога, Мигаєве, Буценівка, Вигода, Одеса-Поїзна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 16.46
Княжеве 16.54 10 хв  17.04 8 хв 
Заболотне 17.09 1 хв  17.10 23 хв 
Крижопіль 17.17 1 хв  17.18 31 хв 
Крикливиці 17.24 1 хв  17.25 38 хв 
Рудниця 17.31 1 хв  17.32 45 хв 
Попелюхи 17.37 1 хв  17.38 51 хв 
Гонорівка 17.45 1 хв  17.46 59 хв 
Періжня 17.49 1 хв  17.50 1 г  3 хв 
Кодима 17.56 1 хв  17.57 1 г  10 хв 
Лисогірка 18.00 1 хв  18.01 1 г  14 хв 
Олександрівка 18.10 1 хв  18.11 1 г  24 хв 
Абамеликове 18.15 1 хв  18.16 1 г  29 хв 
Слободзея 18.23 1 хв  18.24 1 г  37 хв 
Слобідка 18.31 2 хв  18.33 1 г  45 хв 
Прогрес 18.37 1 хв  18.38 1 г  51 хв 
Дібровка 18.40 1 хв  18.41 1 г  54 хв 
Шкільна 18.45 1 хв  18.46 1 г  59 хв 
Борщі 18.50 1 хв  18.51 2 г  4 хв 
Борщівка 18.56 1 хв  18.57 2 г  10 хв 
Побережжя 19.01 1 хв  19.02 2 г  15 хв 
Миколаївка 19.06 1 хв  19.07 2 г  20 хв 
Подільськ-Північний 19.12 1 хв  19.13 2 г  26 хв 
Подільськ-Жм. 19.19 9 хв  19.28 2 г  33 хв 
Чубівка 19.42 2 хв  19.44 2 г  56 хв 
Петрівка 19.51 1 хв  19.52 3 г  5 хв 
Мардарівка 20.02 1 хв  20.03 3 г  16 хв 
Перше Травня 20.08 1 хв  20.09 3 г  22 хв 
Перехрестове 20.16 1 хв  20.17 3 г  30 хв 
Затишшя 20.32 1 хв  20.33 3 г  46 хв 
Перемога 20.38 1 хв  20.39 3 г  52 хв 
Торосове 20.46 1 хв  20.47 4 г 
Іванівка 20.54 1 хв  20.55 4 г  8 хв 
Веселий Кут 21.03 1 хв  21.04 4 г  17 хв 
Дмитрове 21.11 1 хв  21.12 4 г  25 хв 
Мигаєве 21.18 1 хв  21.19 4 г  32 хв 
Надія 21.23 1 хв  21.24 4 г  37 хв 
Роздільна Сортувальна 21.29 1 хв  21.30 4 г  43 хв 
Роздільна-1 21.35 1 хв  21.36 4 г  49 хв 
Кам'янка 21.42 1 хв  21.43 4 г  56 хв 
Буценівка 21.49 1 хв  21.50 5 г  3 хв 
Кузьменкове 21.53 1 хв  21.54 5 г  7 хв 
Єреміївка 21.59 1 хв  22.00 5 г  13 хв 
Новоселівка 22.06 1 хв  22.07 5 г  20 хв 
Карпове 22.12 1 хв  22.13 5 г  26 хв 
Вигода 22.22 1 хв  22.23 5 г  36 хв 
Дачна 22.35 1 хв  22.36 5 г  49 хв 
Усатове 22.42 1 хв  22.43 5 г  56 хв 
Новодеповська 22.47 1 хв  22.48 6 г  1 хв 
Одеса-Застава-1 22.50 1 хв  22.51 6 г  4 хв 
Одеса-Поїзна 22.56 1 хв  22.57 6 г  10 хв 
Одеса-Мала 23.00 1 хв  23.01 6 г  14 хв 
Одеса-Головна 23.06 6 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6257 Вапнярка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30