У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6257 Вапнярка — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6257 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна відправляється зі станції Вапнярка о 16.44 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 23.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 52 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 4 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Рудниця, Лисогірка, Прогрес, Побережжя, Петрівка, Перемога, Мигаєве, Буценівка, Вигода, Одеса-Застава-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 16.44
Княжеве 16.52 10 хв  17.02 8 хв 
Заболотне 17.07 1 хв  17.08 23 хв 
Крижопіль 17.15 1 хв  17.16 31 хв 
Крикливиці 17.22 1 хв  17.23 38 хв 
Рудниця 17.29 1 хв  17.30 45 хв 
Попелюхи 17.36 1 хв  17.37 52 хв 
Гонорівка 17.44 1 хв  17.45 1 г 
Періжня 17.48 1 хв  17.49 1 г  4 хв 
Кодима 17.55 1 хв  17.56 1 г  11 хв 
Лисогірка 17.59 1 хв  18.00 1 г  15 хв 
Олександрівка 18.07 1 хв  18.08 1 г  23 хв 
Абамеликове 18.13 1 хв  18.14 1 г  29 хв 
Слободзея 18.20 1 хв  18.21 1 г  36 хв 
Слобідка 18.29 2 хв  18.31 1 г  45 хв 
Прогрес 18.36 1 хв  18.37 1 г  52 хв 
Дібровка 18.40 1 хв  18.41 1 г  56 хв 
Шкільна 18.45 1 хв  18.46 2 г  1 хв 
Борщі 18.49 1 хв  18.50 2 г  5 хв 
Борщівка 18.54 1 хв  18.55 2 г  10 хв 
Побережжя 18.58 1 хв  18.59 2 г  14 хв 
Миколаївка 19.02 1 хв  19.03 2 г  18 хв 
Подільськ-Північний 19.06 1 хв  19.07 2 г  22 хв 
Подільськ-Жм. 19.10 2 хв  19.12 2 г  26 хв 
Чубівка 19.24 2 хв  19.26 2 г  40 хв 
Петрівка 19.33 1 хв  19.34 2 г  49 хв 
Мардарівка 19.42 1 хв  19.43 2 г  58 хв 
Перше Травня 19.48 1 хв  19.49 3 г  4 хв 
Перехрестове 19.56 1 хв  19.57 3 г  12 хв 
Затишшя 20.10 1 хв  20.11 3 г  26 хв 
Перемога 20.16 1 хв  20.17 3 г  32 хв 
Торосове 20.24 1 хв  20.25 3 г  40 хв 
Іванівка 20.32 1 хв  20.33 3 г  48 хв 
Веселий Кут 20.43 1 хв  20.44 3 г  59 хв 
Дмитрове 20.51 1 хв  20.52 4 г  7 хв 
Мигаєве 20.59 1 хв  21.00 4 г  15 хв 
Надія 21.04 1 хв  21.05 4 г  20 хв 
Роздільна Сортувальна 21.14 1 хв  21.15 4 г  30 хв 
Роздільна-1 21.21 1 хв  21.22 4 г  37 хв 
Кам'янка 21.28 1 хв  21.29 4 г  44 хв 
Буценівка 21.36 1 хв  21.37 4 г  52 хв 
Кузьменкове 21.40 1 хв  21.41 4 г  56 хв 
Єреміївка 21.46 1 хв  21.47 5 г  2 хв 
Новоселівка 21.53 1 хв  21.54 5 г  9 хв 
Карпове 21.58 1 хв  21.59 5 г  14 хв 
Вигода 22.08 1 хв  22.09 5 г  24 хв 
Жовтнева 22.17 1 хв  22.18 5 г  33 хв 
Дачна 22.25 1 хв  22.26 5 г  41 хв 
Усатове 22.34 1 хв  22.35 5 г  50 хв 
Новодеповська 22.39 1 хв  22.40 5 г  55 хв 
Одеса-Застава-1 22.44 1 хв  22.45 6 г 
Одеса-Поїзна 22.52 1 хв  22.53 6 г  8 хв 
Одеса-Мала 22.56 1 хв  22.57 6 г  12 хв 
Одеса-Головна 23.02 6 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6257 Вапнярка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції