У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6258 Одеса-Головна — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6258 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка відправляється зі станції Одеса-Головна о 17.31 і прибуває на станцію Вапнярка о 23.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 52 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Усатове, Карпове, Кам'янка, Дмитрове, Затишшя, Чубівка, Борщі, Слободзея, Періжня, Крижопіль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 17.31
Одеса-Мала 17.35 2 хв  17.37 4 хв 
Одеса-Поїзна 17.40 1 хв  17.41 9 хв 
Одеса-Застава-1 17.46 1 хв  17.47 15 хв 
Новодеповська 17.49 1 хв  17.50 18 хв 
Усатове 17.55 1 хв  17.56 24 хв 
Дачна 18.03 1 хв  18.04 32 хв 
Жовтнева 18.09 1 хв  18.10 38 хв 
Вигода 18.17 1 хв  18.18 46 хв 
Ленселище 18.23 1 хв  18.24 52 хв 
Карпове 18.29 1 хв  18.30 58 хв 
Новоселівка 18.33 1 хв  18.34 1 г  2 хв 
Єреміївка 18.38 1 хв  18.39 1 г  7 хв 
Кузьменкове 18.42 1 хв  18.43 1 г  11 хв 
Буценівка 18.47 1 хв  18.48 1 г  16 хв 
Кам'янка 18.54 1 хв  18.55 1 г  23 хв 
Роздільна-1 19.02 2 хв  19.04 1 г  31 хв 
Роздільна Сортувальна 19.10 1 хв  19.11 1 г  39 хв 
Надія 19.17 1 хв  19.18 1 г  46 хв 
Мигаєве 19.23 1 хв  19.24 1 г  52 хв 
Дмитрове 19.30 1 хв  19.31 1 г  59 хв 
Веселий Кут 19.36 1 хв  19.37 2 г  5 хв 
Іванівка 19.45 21 хв  20.06 2 г  14 хв 
Торосове 20.13 1 хв  20.14 2 г  42 хв 
Перемога 20.20 1 хв  20.21 2 г  49 хв 
Затишшя 20.29 1 хв  20.30 2 г  58 хв 
Перехрестове 20.41 1 хв  20.42 3 г  10 хв 
Перше Травня 20.47 1 хв  20.48 3 г  16 хв 
Мардарівка 20.55 1 хв  20.56 3 г  24 хв 
Петрівка 21.06 1 хв  21.07 3 г  35 хв 
Чубівка 21.13 1 хв  21.14 3 г  42 хв 
Подільськ-Жм. 21.26 4 хв  21.30 3 г  55 хв 
Миколаївка 21.35 1 хв  21.36 4 г  4 хв 
Побережжя 21.41 1 хв  21.42 4 г  10 хв 
Борщівка 21.48 1 хв  21.49 4 г  17 хв 
Борщі 21.54 1 хв  21.55 4 г  23 хв 
Шкільна 21.58 1 хв  21.59 4 г  27 хв 
Дібровка 22.03 1 хв  22.04 4 г  32 хв 
Прогрес 22.07 1 хв  22.08 4 г  36 хв 
Слобідка 22.14 2 хв  22.16 4 г  43 хв 
Слободзея 22.22 1 хв  22.23 4 г  51 хв 
Абамеликове 22.28 1 хв  22.29 4 г  57 хв 
Олександрівка 22.32 1 хв  22.33 5 г  1 хв 
Лисогірка 22.41 1 хв  22.42 5 г  10 хв 
Кодима 22.45 1 хв  22.46 5 г  14 хв 
Періжня 22.52 1 хв  22.53 5 г  21 хв 
Гонорівка 22.56 1 хв  22.57 5 г  25 хв 
Попелюхи 23.04 1 хв  23.05 5 г  33 хв 
Рудниця 23.11 1 хв  23.12 5 г  40 хв 
Крикливиці 23.18 1 хв  23.19 5 г  47 хв 
Крижопіль 23.25 3 хв  23.28 5 г  54 хв 
Заболотне 23.35 1 хв  23.36 6 г  4 хв 
Княжеве 23.40 1 хв  23.41 6 г  9 хв 
Вапнярка 23.52 6 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6258 Одеса-Головна — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30