У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6258 Одеса-Головна — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6258 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка відправляється зі станції Одеса-Головна о 17.31 і прибуває на станцію Вапнярка о 23.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 52 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Усатове, Карпове, Кам'янка, Дмитрове, Затишшя, Чубівка, Борщі, Слободзея, Періжня, Крижопіль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 17.31
Одеса-Мала 17.35 2 хв  17.37 4 хв 
Одеса-Поїзна 17.40 1 хв  17.41 9 хв 
Одеса-Застава-1 17.47 1 хв  17.48 16 хв 
Новодеповська 17.50 1 хв  17.51 19 хв 
Усатове 17.55 1 хв  17.56 24 хв 
Дачна 18.02 1 хв  18.03 31 хв 
Жовтнева 18.08 1 хв  18.09 37 хв 
Вигода 18.14 1 хв  18.15 43 хв 
Ленселище 18.20 1 хв  18.21 49 хв 
Карпове 18.25 1 хв  18.26 54 хв 
Новоселівка 18.29 1 хв  18.30 58 хв 
Єреміївка 18.35 1 хв  18.36 1 г  4 хв 
Кузьменкове 18.39 1 хв  18.40 1 г  8 хв 
Буценівка 18.45 1 хв  18.46 1 г  14 хв 
Кам'янка 18.52 1 хв  18.53 1 г  21 хв 
Роздільна-1 18.59 2 хв  19.01 1 г  28 хв 
Роздільна Сортувальна 19.06 1 хв  19.07 1 г  35 хв 
Надія 19.13 1 хв  19.14 1 г  42 хв 
Мигаєве 19.19 1 хв  19.20 1 г  48 хв 
Дмитрове 19.26 1 хв  19.27 1 г  55 хв 
Веселий Кут 19.32 1 хв  19.33 2 г  1 хв 
Іванівка 19.43 23 хв  20.06 2 г  12 хв 
Торосове 20.13 1 хв  20.14 2 г  42 хв 
Перемога 20.20 1 хв  20.21 2 г  49 хв 
Затишшя 20.30 1 хв  20.31 2 г  59 хв 
Перехрестове 20.42 1 хв  20.43 3 г  11 хв 
Перше Травня 20.48 1 хв  20.49 3 г  17 хв 
Мардарівка 20.56 1 хв  20.57 3 г  25 хв 
Петрівка 21.08 1 хв  21.09 3 г  37 хв 
Чубівка 21.15 1 хв  21.16 3 г  44 хв 
Подільськ-Жм. 21.27 4 хв  21.31 3 г  56 хв 
Миколаївка 21.37 1 хв  21.38 4 г  6 хв 
Побережжя 21.44 1 хв  21.45 4 г  13 хв 
Борщівка 21.51 1 хв  21.52 4 г  20 хв 
Борщі 21.56 1 хв  21.57 4 г  25 хв 
Шкільна 22.00 1 хв  22.01 4 г  29 хв 
Дібровка 22.05 1 хв  22.06 4 г  34 хв 
Прогрес 22.09 1 хв  22.10 4 г  38 хв 
Слобідка 22.15 2 хв  22.17 4 г  44 хв 
Слободзея 22.23 1 хв  22.24 4 г  52 хв 
Абамеликове 22.31 1 хв  22.32 5 г 
Олександрівка 22.35 1 хв  22.36 5 г  4 хв 
Лисогірка 22.46 1 хв  22.47 5 г  15 хв 
Кодима 22.51 1 хв  22.52 5 г  20 хв 
Періжня 22.58 1 хв  22.59 5 г  27 хв 
Гонорівка 23.02 1 хв  23.03 5 г  31 хв 
Попелюхи 23.10 1 хв  23.11 5 г  39 хв 
Рудниця 23.16 1 хв  23.17 5 г  45 хв 
Крикливиці 23.23 1 хв  23.24 5 г  52 хв 
Крижопіль 23.30 2 хв  23.32 5 г  59 хв 
Заболотне 23.39 1 хв  23.40 6 г  8 хв 
Княжеве 23.45 1 хв  23.46 6 г  14 хв 
Вапнярка 23.55 6 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6258 Одеса-Головна — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031