У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6259 Козятин-1 — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6259 сполученням Козятин-1 - Шепетівка відправляється зі станції Козятин-1 о 20.52 і прибуває на станцію Шепетівка о 23.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Каолінова, Бердичів, Демчин, Вакуленчук, Разіне, Колодяжний, Понінка, Поляни, Ватутіне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 20.52
Залізничне 21.02 1 хв  21.03 10 хв 
Козятин-2 21.06 1 хв  21.07 14 хв 
Каолінова 21.12 1 хв  21.13 20 хв 
Глухівці 21.16 1 хв  21.17 24 хв 
Іванківці 21.24 1 хв  21.25 32 хв 
Бердичів 21.32 2 хв  21.34 40 хв 
Райки 21.43 1 хв  21.44 51 хв 
Мирославка 21.48 1 хв  21.49 56 хв 
Демчин 21.53 1 хв  21.54 1 г  1 хв 
Рачки 21.58 1 хв  21.59 1 г  6 хв 
Михайленки 22.05 1 хв  22.06 1 г  13 хв 
Вакуленчук 22.11 1 хв  22.12 1 г  19 хв 
Чуднів-Волинський 22.19 1 хв  22.20 1 г  27 хв 
Довбище 22.26 1 хв  22.27 1 г  34 хв 
Разіне 22.33 1 хв  22.34 1 г  41 хв 
Гордіївка 22.40 1 хв  22.41 1 г  48 хв 
Печанівка 22.46 1 хв  22.47 1 г  54 хв 
Колодяжний 22.53 1 хв  22.54 2 г  1 хв 
Миропіль 22.59 1 хв  23.00 2 г  7 хв 
Блидні 23.05 1 хв  23.06 2 г  13 хв 
Понінка 23.11 2 хв  23.13 2 г  19 хв 
Полонне 23.16 1 хв  23.17 2 г  24 хв 
Ганнусине 23.24 1 хв  23.25 2 г  32 хв 
Поляни 23.28 1 хв  23.29 2 г  36 хв 
Новичі 23.32 1 хв  23.33 2 г  40 хв 
Хролин 23.39 1 хв  23.40 2 г  47 хв 
Ватутіне 23.44 1 хв  23.45 2 г  52 хв 
Судилків 23.48 1 хв  23.49 2 г  56 хв 
Шепетівка 23.57 3 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6259 Козятин-1 — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031