У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6259 Козятин-1 — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6259 сполученням Козятин-1 - Шепетівка відправляється зі станції Козятин-1 о 20.52 і прибуває на станцію Шепетівка о 23.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Каолінова, Бердичів, Демчин, Вакуленчук, Разіне, Колодяжний, Понінка, Поляни, Ватутіне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 20.52
Залізничне 21.01 1 хв  21.02 9 хв 
Козятин-2 21.04 1 хв  21.05 12 хв 
Каолінова 21.10 1 хв  21.11 18 хв 
Глухівці 21.14 1 хв  21.15 22 хв 
Іванківці 21.22 1 хв  21.23 30 хв 
Бердичів 21.30 2 хв  21.32 38 хв 
Райки 21.41 1 хв  21.42 49 хв 
Мирославка 21.46 1 хв  21.47 54 хв 
Демчин 21.51 1 хв  21.52 59 хв 
Рачки 21.56 1 хв  21.57 1 г  4 хв 
Михайленки 22.03 1 хв  22.04 1 г  11 хв 
Вакуленчук 22.08 1 хв  22.09 1 г  16 хв 
Чуднів-Волинський 22.16 1 хв  22.17 1 г  24 хв 
Довбище 22.23 1 хв  22.24 1 г  31 хв 
Разіне 22.30 1 хв  22.31 1 г  38 хв 
Гордіївка 22.37 1 хв  22.38 1 г  45 хв 
Печанівка 22.43 1 хв  22.44 1 г  51 хв 
Колодяжний 22.49 1 хв  22.50 1 г  57 хв 
Миропіль 22.55 1 хв  22.56 2 г  3 хв 
Блидні 23.01 1 хв  23.02 2 г  9 хв 
Понінка 23.07 2 хв  23.09 2 г  15 хв 
Полонне 23.12 1 хв  23.13 2 г  20 хв 
Ганнусине 23.20 1 хв  23.21 2 г  28 хв 
Поляни 23.25 1 хв  23.26 2 г  33 хв 
Новичі 23.29 1 хв  23.30 2 г  37 хв 
Хролин 23.36 1 хв  23.37 2 г  44 хв 
Ватутіне 23.41 1 хв  23.42 2 г  49 хв 
Судилків 23.45 1 хв  23.46 2 г  53 хв 
Шепетівка 23.54 3 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6259 Козятин-1 — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30