У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6260-6259 Балівка — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6260-6259 сполученням Балівка - Дніпро-Головний відправляється зі станції Балівка о 13.07 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 15.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 40 Км, Кам'янське-Лівобережне, 50 Км, Квітневий, Кам'янське-Вантажне, 7 Км, 4 Км, Запоріжжя-Кам'янське, Сухачівка, Діївка, 184 км, Горяїнове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Балівка 13.07
40 Км 13.14 1 хв  13.15 7 хв 
Кам'янське-Лівобережне 13.23 1 хв  13.24 16 хв 
50 Км 13.30 1 хв  13.31 23 хв 
Квітневий 13.35 1 хв  13.36 28 хв 
Кам'янське-Вантажне 13.56 20 хв  14.16 49 хв 
7 Км 14.27 2 хв  14.29 1 г  20 хв 
4 Км 14.34 1 хв  14.35 1 г  27 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 14.42 1 хв  14.43 1 г  35 хв 
Сухачівка 15.01 1 хв  15.02 1 г  54 хв 
Діївка 15.12 1 хв  15.13 2 г  5 хв 
184 км 15.17 1 хв  15.18 2 г  10 хв 
Горяїнове 15.21 2 хв  15.23 2 г  14 хв 
Дніпро-Головний 15.27 2 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6260-6259 Балівка — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031