У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6260 Шепетівка — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6260 сполученням Шепетівка - Козятин-1 відправляється зі станції Шепетівка о 20.25 і прибуває на станцію Козятин-1 о 23.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Хролин, Ганнусине, Блидні, Печанівка, Довбище, Михайленки, Мирославка, Іванківці, Козятин-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 20.25
Судилків 20.33 1 хв  20.34 8 хв 
Ватутіне 20.38 1 хв  20.39 13 хв 
Хролин 20.44 1 хв  20.45 19 хв 
Новичі 20.51 1 хв  20.52 26 хв 
Поляни 20.55 2 хв  20.57 30 хв 
Ганнусине 21.00 1 хв  21.01 35 хв 
Полонне 21.08 1 хв  21.09 43 хв 
Понінка 21.13 1 хв  21.14 48 хв 
Блидні 21.20 1 хв  21.21 55 хв 
Миропіль 21.27 1 хв  21.28 1 г  2 хв 
Колодяжний 21.33 1 хв  21.34 1 г  8 хв 
Печанівка 21.40 1 хв  21.41 1 г  15 хв 
Гордіївка 21.46 1 хв  21.47 1 г  21 хв 
Разіне 21.53 1 хв  21.54 1 г  28 хв 
Довбище 22.02 1 хв  22.03 1 г  37 хв 
Чуднів-Волинський 22.09 1 хв  22.10 1 г  44 хв 
Вакуленчук 22.17 1 хв  22.18 1 г  52 хв 
Михайленки 22.22 1 хв  22.23 1 г  57 хв 
Рачки 22.28 1 хв  22.29 2 г  3 хв 
Демчин 22.33 1 хв  22.34 2 г  8 хв 
Мирославка 22.38 1 хв  22.39 2 г  13 хв 
Райки 22.43 1 хв  22.44 2 г  18 хв 
Бердичів 22.53 1 хв  22.54 2 г  28 хв 
Іванківці 22.59 1 хв  23.00 2 г  34 хв 
Глухівці 23.06 1 хв  23.07 2 г  41 хв 
Каолінова 23.10 1 хв  23.11 2 г  45 хв 
Козятин-2 23.16 1 хв  23.17 2 г  51 хв 
Залізничне 23.19 1 хв  23.20 2 г  54 хв 
Козятин-1 23.28 3 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6260 Шепетівка — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031