У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6260 Шепетівка — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6260 сполученням Шепетівка - Козятин-1 відправляється зі станції Шепетівка о 20.25 і прибуває на станцію Козятин-1 о 23.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Хролин, Ганнусине, Блидні, Печанівка, Довбище, Михайленки, Мирославка, Іванківці, Козятин-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 20.25
Судилків 20.33 1 хв  20.34 8 хв 
Ватутіне 20.38 1 хв  20.39 13 хв 
Хролин 20.44 1 хв  20.45 19 хв 
Новичі 20.51 1 хв  20.52 26 хв 
Поляни 20.55 2 хв  20.57 30 хв 
Ганнусине 21.00 1 хв  21.01 35 хв 
Полонне 21.08 1 хв  21.09 43 хв 
Понінка 21.13 1 хв  21.14 48 хв 
Блидні 21.20 1 хв  21.21 55 хв 
Миропіль 21.27 1 хв  21.28 1 г  2 хв 
Колодяжний 21.33 1 хв  21.34 1 г  8 хв 
Печанівка 21.39 1 хв  21.40 1 г  14 хв 
Гордіївка 21.45 1 хв  21.46 1 г  20 хв 
Разіне 21.52 1 хв  21.53 1 г  27 хв 
Довбище 22.00 1 хв  22.01 1 г  35 хв 
Чуднів-Волинський 22.07 1 хв  22.08 1 г  42 хв 
Вакуленчук 22.15 1 хв  22.16 1 г  50 хв 
Михайленки 22.20 1 хв  22.21 1 г  55 хв 
Рачки 22.26 1 хв  22.27 2 г  1 хв 
Демчин 22.31 1 хв  22.32 2 г  6 хв 
Мирославка 22.36 1 хв  22.37 2 г  11 хв 
Райки 22.41 1 хв  22.42 2 г  16 хв 
Бердичів 22.51 1 хв  22.52 2 г  26 хв 
Іванківці 22.57 1 хв  22.58 2 г  32 хв 
Глухівці 23.05 1 хв  23.06 2 г  40 хв 
Каолінова 23.09 1 хв  23.10 2 г  44 хв 
Козятин-2 23.15 1 хв  23.16 2 г  50 хв 
Залізничне 23.18 1 хв  23.19 2 г  53 хв 
Козятин-1 23.27 3 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6260 Шепетівка — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30