У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6265 Мерчик — Смородине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6265 сполученням Мерчик - Смородине відправляється зі станції Мерчик о 18.35 і прибуває на станцію Смородине о 21.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Буклевське, 198 Км, Сухини, Семенів Яр, 168 Км, Куп'єваха, Яблучне, Козацьке, Бакирівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

21/01/2020 прибуття Тростянець-Смородине 21.12
з 2020-01-20 по 2020-01-22: п. № 6265 Люботин-Тростянець-Смородине: 21/01/20 ст. Мерчик о 18.34-18-47, ст. Максимівка 19.15-19.16, ст. Гавриші 19.31-19.32, ст. Богодухів 19.49-19.50, ст. Губарівка 20.05-20.06, ст. Купєваха 20.15-20.16, ст. Кириківка 20.37-20.40, б/п Бакирівка 20.55- 20.56, прибуття на ст. Тростянець-Смородине 21.12
з 2020-01-20 по 2020-01-22: п. № 6265 Люботин-Тростянець-Смородине: 21/01/20 ст. Мерчик о 18.34-18-47, ст. Максимівка 19.15-19.16, ст. Гавриші 19.31-19.32, ст. Богодухів 19.49-19.50, ст. Губарівка 20.05-20.06, ст. Купєваха 20.15-20.16, ст. Кириківка 20.37-20.40, б/п Бакирівка 20.55- 20.56, прибуття на ст. Тростянець-Смородине 21.12

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 18.35
Газове 18.39 1 хв  18.40 4 хв 
Буклевське 18.45 1 хв  18.46 10 хв 
Ріпки 18.51 1 хв  18.52 16 хв 
198 Км 18.56 1 хв  18.57 21 хв 
Максимівка 19.03 1 хв  19.04 28 хв 
Сухини 19.10 1 хв  19.11 35 хв 
Гавриші 19.19 1 хв  19.20 44 хв 
Семенів Яр 19.29 1 хв  19.30 54 хв 
Богодухів 19.37 1 хв  19.38 1 г  2 хв 
168 Км 19.45 1 хв  19.46 1 г  10 хв 
Губарівка 19.53 1 хв  19.54 1 г  18 хв 
Куп'єваха 20.03 1 хв  20.04 1 г  28 хв 
Спицин 20.11 1 хв  20.12 1 г  36 хв 
Яблучне 20.15 1 хв  20.16 1 г  40 хв 
Кириківка 20.25 3 хв  20.28 1 г  50 хв 
Козацьке 20.32 1 хв  20.33 1 г  57 хв 
Ворскла 20.38 1 хв  20.39 2 г  3 хв 
Бакирівка 20.43 1 хв  20.44 2 г  8 хв 
Рупине 20.54 1 хв  20.55 2 г  19 хв 
Смородине 21.00 2 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6265 Мерчик — Смородине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції