У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6265 Мерчик — Смородине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6265 сполученням Мерчик - Смородине відправляється зі станції Мерчик о 18.37 і прибуває на станцію Смородине о 20.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ріпки, Максимівка, Гавриші, Богодухів, Губарівка, Спицин, Кириківка, Ворскла, Рупине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 18.37
Буклевське 18.46 1 хв  18.47 9 хв 
Ріпки 18.52 1 хв  18.53 15 хв 
198 Км 18.57 1 хв  18.58 20 хв 
Максимівка 19.04 1 хв  19.05 27 хв 
Сухини 19.11 1 хв  19.12 34 хв 
Гавриші 19.17 1 хв  19.18 40 хв 
Семенів Яр 19.24 1 хв  19.25 47 хв 
Богодухів 19.31 1 хв  19.32 54 хв 
168 Км 19.40 1 хв  19.41 1 г  3 хв 
Губарівка 19.49 1 хв  19.50 1 г  12 хв 
Куп'єваха 19.59 1 хв  20.00 1 г  22 хв 
Спицин 20.07 1 хв  20.08 1 г  30 хв 
Яблучне 20.12 1 хв  20.13 1 г  35 хв 
Кириківка 20.22 3 хв  20.25 1 г  45 хв 
Козацьке 20.29 1 хв  20.30 1 г  52 хв 
Ворскла 20.35 1 хв  20.36 1 г  58 хв 
Бакирівка 20.40 1 хв  20.41 2 г  3 хв 
Рупине 20.51 1 хв  20.52 2 г  14 хв 
Смородине 20.57 2 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6265 Мерчик — Смородине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031