У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6266 Смородине — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6266 сполученням Смородине - Харків-Пас. відправляється зі станції Смородине о 03.28 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 07.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 57 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ворскла, Яблучне, Губарівка, Семенів Яр, Максимівка, Буклевське, Просторе, Майський, Водяна, Нова Баварія.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Смородине 03.28
Рупине 03.33 1 хв  03.34 5 хв 
Бакирівка 03.43 2 хв  03.45 15 хв 
Ворскла 03.49 1 хв  03.50 21 хв 
Козацьке 03.55 1 хв  03.56 27 хв 
Кириківка 04.01 1 хв  04.02 33 хв 
Яблучне 04.12 1 хв  04.13 44 хв 
Спицин 04.18 1 хв  04.19 50 хв 
Куп'єваха 04.26 1 хв  04.27 58 хв 
Губарівка 04.36 1 хв  04.37 1 г  8 хв 
168 Км 04.44 1 хв  04.45 1 г  16 хв 
Богодухів 04.52 1 хв  04.53 1 г  24 хв 
Семенів Яр 05.00 1 хв  05.01 1 г  32 хв 
Гавриші 05.09 21 хв  05.30 1 г  41 хв 
Сухини 05.36 1 хв  05.37 2 г  8 хв 
Максимівка 05.44 1 хв  05.45 2 г  16 хв 
198 Км 05.51 1 хв  05.52 2 г  23 хв 
Ріпки 05.57 1 хв  05.58 2 г  29 хв 
Буклевське 06.04 1 хв  06.05 2 г  36 хв 
Газове 06.10 2 хв  06.12 2 г  42 хв 
Мерчик 06.16 1 хв  06.17 2 г  48 хв 
Просторе 06.21 1 хв  06.22 2 г  53 хв 
Горіховий Гай 06.27 1 хв  06.28 2 г  59 хв 
Манченки 06.32 1 хв  06.33 3 г  4 хв 
Майський 06.37 1 хв  06.38 3 г  9 хв 
Любівка 06.42 1 хв  06.43 3 г  14 хв 
Люботин 06.49 4 хв  06.53 3 г  21 хв 
Водяна 06.58 1 хв  06.59 3 г  30 хв 
Рижів 07.15 1 хв  07.16 3 г  47 хв 
Хвилинка 07.19 1 хв  07.20 3 г  51 хв 
Нова Баварія 07.24 2 хв  07.26 3 г  56 хв 
Новоселівка 07.34 1 хв  07.35 4 г  6 хв 
Харків-Пас. 07.40 4 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6266 Смородине — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30