У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6266 Смородине — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6266 сполученням Смородине - Харків-Пас. відправляється зі станції Смородине о 03.28 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 07.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ворскла, Яблучне, Губарівка, Семенів Яр, Максимівка, Буклевське, Просторе, Майський, Водяна, Нова Баварія.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Смородине 03.28
Рупине 03.32 1 хв  03.33 4 хв 
Бакирівка 03.43 1 хв  03.44 15 хв 
Ворскла 03.48 1 хв  03.49 20 хв 
Козацьке 03.53 1 хв  03.54 25 хв 
Кириківка 04.00 1 хв  04.01 32 хв 
Яблучне 04.15 1 хв  04.16 47 хв 
Спицин 04.20 1 хв  04.21 52 хв 
Куп'єваха 04.29 1 хв  04.30 1 г  1 хв 
Губарівка 04.40 1 хв  04.41 1 г  12 хв 
168 Км 04.48 1 хв  04.49 1 г  20 хв 
Богодухів 04.55 2 хв  04.57 1 г  27 хв 
Семенів Яр 05.03 1 хв  05.04 1 г  35 хв 
Гавриші 05.13 1 хв  05.14 1 г  45 хв 
Сухини 05.23 1 хв  05.24 1 г  55 хв 
Максимівка 05.30 11 хв  05.41 2 г  2 хв 
198 Км 05.49 1 хв  05.50 2 г  21 хв 
Ріпки 05.55 1 хв  05.56 2 г  27 хв 
Буклевське 06.01 1 хв  06.02 2 г  33 хв 
Газове 06.06 2 хв  06.08 2 г  38 хв 
Мерчик 06.11 1 хв  06.12 2 г  43 хв 
Просторе 06.17 1 хв  06.18 2 г  49 хв 
Горіховий Гай 06.21 1 хв  06.22 2 г  53 хв 
Манченки 06.26 1 хв  06.27 2 г  58 хв 
Майський 06.30 1 хв  06.31 3 г  2 хв 
Любівка 06.37 1 хв  06.38 3 г  9 хв 
Люботин 06.44 7 хв  06.51 3 г  16 хв 
Водяна 06.56 1 хв  06.57 3 г  28 хв 
Рижів 07.13 1 хв  07.14 3 г  45 хв 
Хвилинка 07.17 1 хв  07.18 3 г  49 хв 
Нова Баварія 07.22 4 хв  07.26 3 г  54 хв 
Парк Н 07.34 1 хв  07.35 4 г  6 хв 
Харків-Пас. 07.40 4 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6266 Смородине — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції