У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6266 Смородине — Люботин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6266 сполученням Смородине - Люботин відправляється зі станції Смородине о 03.28 і прибуває на станцію Люботин о 06.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Бакирівка, Козацьке, Яблучне, Куп'єваха, 168 Км, Семенів Яр, Сухини, 198 Км, Буклевське, Мерчик, Горіховий Гай, Майський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Смородине 03.28
Рупине 03.33 1 хв  03.34 5 хв 
Бакирівка 03.43 2 хв  03.45 15 хв 
Ворскла 03.49 1 хв  03.50 21 хв 
Козацьке 03.55 1 хв  03.56 27 хв 
Кириківка 04.01 1 хв  04.02 33 хв 
Яблучне 04.12 1 хв  04.13 44 хв 
Спицин 04.18 1 хв  04.19 50 хв 
Куп'єваха 04.26 1 хв  04.27 58 хв 
Губарівка 04.36 1 хв  04.37 1 г  8 хв 
168 Км 04.44 1 хв  04.45 1 г  16 хв 
Богодухів 04.52 2 хв  04.54 1 г  24 хв 
Семенів Яр 05.01 1 хв  05.02 1 г  33 хв 
Гавриші 05.10 1 хв  05.11 1 г  42 хв 
Сухини 05.17 1 хв  05.18 1 г  49 хв 
Максимівка 05.26 12 хв  05.38 1 г  58 хв 
198 Км 05.43 1 хв  05.44 2 г  15 хв 
Ріпки 05.49 1 хв  05.50 2 г  21 хв 
Буклевське 05.56 1 хв  05.57 2 г  28 хв 
Газове 06.02 2 хв  06.04 2 г  34 хв 
Мерчик 06.07 1 хв  06.08 2 г  39 хв 
Просторе 06.12 1 хв  06.13 2 г  44 хв 
Горіховий Гай 06.18 1 хв  06.19 2 г  50 хв 
Манченки 06.23 1 хв  06.24 2 г  55 хв 
Майський 06.28 1 хв  06.29 3 г 
Любівка 06.33 1 хв  06.34 3 г  5 хв 
Люботин 06.40 3 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6266 Смородине — Люботин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30