У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6267 Люботин — Суми Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6267 сполученням Люботин - Суми відправляється зі станції Люботин о 09.12 і прибуває на станцію Суми о 13.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Горіховий Гай, Буклевське, Сухини, 168 Км, Яблучне, Бакирівка, Скрягівка, 86 Км, 67 Км, 59 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

21/01/2020 до ст. Скрягівка згідно розкладу, до ст. Суми змінено розклад; прибуття о 14.13
з 2020-01-20 по 2020-01-22: п. 6267 Люботин-Суми: 21/01/2020 до ст. Скрягівка згідно розкладу, далі ст. Тростянець- Смородине 12.22-12.24, ст. Скрягівка 12.35-12,36, б/п 98 км 12.54- 12.55, ст. Боромля 13.10-13.11, ст. ім. В. Несвіта 13.29-13.30, ст. Сироватка13.37-13.39, ст. Баси 13.54-13.55, ст. Суми-Товарна 14.04- 14.05, прибуття на ст. Суми о 14.13
з 2020-01-20 по 2020-01-22: п. 6267 Люботин-Суми: 21/01/2020 до ст. Скрягівка згідно розкладу, далі ст. Тростянець- Смородине 12.22-12.24, ст. Скрягівка 12.35-12,36, б/п 98 км 12.54- 12.55, ст. Боромля 13.10-13.11, ст. ім. В. Несвіта 13.29-13.30, ст. Сироватка13.37-13.39, ст. Баси 13.54-13.55, ст. Суми-Товарна 14.04- 14.05, прибуття на ст. Суми о 14.13

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Люботин 09.12
Любівка 09.18 1 хв  09.19 6 хв 
Майський 09.24 1 хв  09.25 12 хв 
Манченки 09.29 1 хв  09.30 17 хв 
Горіховий Гай 09.34 1 хв  09.35 22 хв 
Просторе 09.39 1 хв  09.40 27 хв 
Мерчик 09.45 1 хв  09.46 33 хв 
Газове 09.50 1 хв  09.51 38 хв 
Буклевське 09.56 1 хв  09.57 44 хв 
Ріпки 10.02 1 хв  10.03 50 хв 
198 Км 10.07 1 хв  10.08 55 хв 
Максимівка 10.15 1 хв  10.16 1 г  3 хв 
Сухини 10.22 1 хв  10.23 1 г  10 хв 
Гавриші 10.32 1 хв  10.33 1 г  20 хв 
Семенів Яр 10.42 1 хв  10.43 1 г  30 хв 
Богодухів 10.50 2 хв  10.52 1 г  38 хв 
168 Км 10.59 1 хв  11.00 1 г  47 хв 
Губарівка 11.07 1 хв  11.08 1 г  55 хв 
Куп'єваха 11.17 1 хв  11.18 2 г  5 хв 
Спицин 11.25 1 хв  11.26 2 г  13 хв 
Яблучне 11.29 1 хв  11.30 2 г  17 хв 
Кириківка 11.40 2 хв  11.42 2 г  28 хв 
Козацьке 11.46 1 хв  11.47 2 г  34 хв 
Ворскла 11.52 1 хв  11.53 2 г  40 хв 
Бакирівка 11.57 2 хв  11.59 2 г  45 хв 
Рупине 12.09 1 хв  12.10 2 г  57 хв 
Смородине 12.15 2 хв  12.17 3 г  3 хв 
Олексине 12.23 1 хв  12.24 3 г  11 хв 
Скрягівка 12.28 1 хв  12.29 3 г  16 хв 
102 Км 12.33 1 хв  12.34 3 г  21 хв 
98 Км 12.39 1 хв  12.40 3 г  27 хв 
Боромля 12.47 1 хв  12.48 3 г  35 хв 
86 Км 12.59 1 хв  13.00 3 г  47 хв 
Ім. Василя Несвіта 13.06 1 хв  13.07 3 г  54 хв 
Сироватка 13.14 2 хв  13.16 4 г  2 хв 
70 Км 13.20 1 хв  13.21 4 г  8 хв 
67 Км 13.25 1 хв  13.26 4 г  13 хв 
Баси 13.31 1 хв  13.32 4 г  19 хв 
Олдиш 13.36 1 хв  13.37 4 г  24 хв 
Суми-Товарна 13.41 1 хв  13.42 4 г  29 хв 
59 Км 13.44 1 хв  13.45 4 г  32 хв 
Суми 13.50 4 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6267 Люботин — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції