У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6267 Люботин — Суми Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6267 сполученням Люботин - Суми відправляється зі станції Люботин о 09.12 і прибуває на станцію Суми о 13.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Горіховий Гай, Буклевське, Сухини, 168 Км, Яблучне, Бакирівка, Скрягівка, 86 Км, 67 Км, 59 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

12,14,16/08 прибуття на Суми 13-59; 13/08 прибуття на Суми 13-58, 15,20,22,27/08 прибуття Суми 13-44; 17/08 прибуття Суми 13-51
з 2019-08-09 по 2019-08-14: 13/08/2019: п.6267 Люботин - Суми прослідує Скрягівка 12-21/12-23, бп 98 км 12- 41/12-42, Боромля 12-56/12-57, ім.В.Несвіта 13-11/13-12, Сироватка 13- 20/13-22, Баси 13-38/13-39, Суми-Тов. 13-48/13-49, прибуття Суми 13-58
з 2019-08-09 по 2019-08-14: 13/08/2019: п.6267 Люботин - Суми прослідує Скрягівка 12-21/12-23, бп 98 км 12- 41/12-42, Боромля 12-56/12-57, ім.В.Несвіта 13-11/13-12, Сироватка 13- 20/13-22, Баси 13-38/13-39, Суми-Тов. 13-48/13-49, прибуття Суми 13-58
з 2019-08-09 по 2019-08-28: 13,15,20,22,27/08/2019: п.6267 Люботин - Суми прослідує Гавриші 10-23/10-25, Богодухів 10- 47/10-49, Губарівка 11-05/11-06, Купєваха 11-15/11-16, бп Спицин 11- 23/11-24, Кириківка 11-38/11-40, Бакирівка 11-55/11-56, Тростянець- Смородине 12-12/12-14, Скрягівка 12-27/12-28, Боромля 12-44/12-45, ім.В.Несвіта 12-57/12-58, Сироватка 130-6/13-08, Баси 13-24/13-25, Суми-Тов. 13-34/13-35, прибуття Суми 13-44
з 2019-08-09 по 2019-08-28: 13,15,20,22,27/08/2019: п.6267 Люботин - Суми прослідує Гавриші 10-23/10-25, Богодухів 10- 47/10-49, Губарівка 11-05/11-06, Купєваха 11-15/11-16, бп Спицин 11- 23/11-24, Кириківка 11-38/11-40, Бакирівка 11-55/11-56, Тростянець- Смородине 12-12/12-14, Скрягівка 12-27/12-28, Боромля 12-44/12-45, ім.В.Несвіта 12-57/12-58, Сироватка 130-6/13-08, Баси 13-24/13-25, Суми-Тов. 13-34/13-35, прибуття Суми 13-44
з 2019-08-12 по 2019-08-18: 12,14,16/08/2019: п.6267 Люботин - Суми прослідує Тростянець-Смородине 12-06/12-08, Скрягівка 12-30/12-33, бп 98 км 12-49/12-50, Боромля 12-58/12-59, ім.В.Несвіта 13-12/13-13, Сироватка 13-21/13-23, Баси 13-39/13-40, Суми-Тов.13-49/13-50, прибуття Суми 13-59 17/08/2019: п.6267 Люботин - Суми прослідує Тростянець-Смородине 12-06/12-08, Скрягівка 12-30/12-23, бп 98 км 12-40/12-41, Боромля 12-49/12-50, ім.В.Несвіта 13-04/13-05, Сироватка 13-13/13-15, Б

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Люботин 09.12
Любівка 09.18 1 хв  09.19 6 хв 
Майський 09.24 1 хв  09.25 12 хв 
Манченки 09.28 1 хв  09.29 16 хв 
Горіховий Гай 09.34 1 хв  09.35 22 хв 
Просторе 09.39 1 хв  09.40 27 хв 
Мерчик 09.44 1 хв  09.45 32 хв 
Газове 09.48 1 хв  09.49 36 хв 
Буклевське 09.53 1 хв  09.54 41 хв 
Ріпки 09.59 1 хв  10.00 47 хв 
198 Км 10.04 1 хв  10.05 52 хв 
Максимівка 10.11 1 хв  10.12 59 хв 
Сухини 10.17 1 хв  10.18 1 г  5 хв 
Гавриші 10.23 1 хв  10.24 1 г  11 хв 
Семенів Яр 10.30 1 хв  10.31 1 г  18 хв 
Богодухів 10.37 1 хв  10.38 1 г  25 хв 
168 Км 10.45 1 хв  10.46 1 г  33 хв 
Губарівка 10.54 1 хв  10.55 1 г  42 хв 
Куп'єваха 11.04 1 хв  11.05 1 г  52 хв 
Спицин 11.12 1 хв  11.13 2 г 
Яблучне 11.17 1 хв  11.18 2 г  5 хв 
Кириківка 11.27 5 хв  11.32 2 г  15 хв 
Козацьке 11.36 1 хв  11.37 2 г  24 хв 
Ворскла 11.42 1 хв  11.43 2 г  30 хв 
Бакирівка 11.47 3 хв  11.50 2 г  35 хв 
Рупине 12.00 1 хв  12.01 2 г  48 хв 
Смородине 12.06 2 хв  12.08 2 г  54 хв 
Олексине 12.15 1 хв  12.16 3 г  3 хв 
Скрягівка 12.21 1 хв  12.22 3 г  9 хв 
102 Км 12.26 1 хв  12.27 3 г  14 хв 
98 Км 12.33 1 хв  12.34 3 г  21 хв 
Боромля 12.42 1 хв  12.43 3 г  30 хв 
86 Км 12.50 1 хв  12.51 3 г  38 хв 
Ім. Василя Несвіта 12.57 1 хв  12.58 3 г  45 хв 
Сироватка 13.06 2 хв  13.08 3 г  54 хв 
70 Км 13.13 1 хв  13.14 4 г  1 хв 
67 Км 13.18 1 хв  13.19 4 г  6 хв 
Баси 13.24 1 хв  13.25 4 г  12 хв 
Олдиш 13.29 1 хв  13.30 4 г  17 хв 
Суми-Товарна 13.34 1 хв  13.35 4 г  22 хв 
59 Км 13.37 1 хв  13.38 4 г  25 хв 
Суми 13.44 4 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6267 Люботин — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30