У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6268 Суми — Люботин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6268 сполученням Суми - Люботин відправляється зі станції Суми о 14.21 і прибуває на станцію Люботин о 18.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Баси, Ім. Василя Несвіта, 102 Км, Рупине, Кириківка, Губарівка, Гавриші, Ріпки, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 14.21
59 Км 14.26 1 хв  14.27 5 хв 
Суми-Товарна 14.30 1 хв  14.31 9 хв 
Олдиш 14.34 1 хв  14.35 13 хв 
Баси 14.39 1 хв  14.40 18 хв 
67 Км 14.44 1 хв  14.45 23 хв 
70 Км 14.48 1 хв  14.49 27 хв 
Сироватка 14.54 1 хв  14.55 33 хв 
Ім. Василя Несвіта 15.02 1 хв  15.03 41 хв 
86 Км 15.09 1 хв  15.10 48 хв 
Боромля 15.18 1 хв  15.19 57 хв 
98 Км 15.28 1 хв  15.29 1 г  7 хв 
102 Км 15.33 1 хв  15.34 1 г  12 хв 
Скрягівка 15.38 1 хв  15.39 1 г  17 хв 
Олексине 15.43 1 хв  15.44 1 г  22 хв 
Смородине 15.50 2 хв  15.52 1 г  29 хв 
Рупине 15.58 1 хв  15.59 1 г  37 хв 
Бакирівка 16.08 1 хв  16.09 1 г  47 хв 
Ворскла 16.14 1 хв  16.15 1 г  53 хв 
Козацьке 16.20 1 хв  16.21 1 г  59 хв 
Кириківка 16.26 1 хв  16.27 2 г  5 хв 
Яблучне 16.37 1 хв  16.38 2 г  16 хв 
Спицин 16.43 1 хв  16.44 2 г  22 хв 
Куп'єваха 16.52 1 хв  16.53 2 г  31 хв 
Губарівка 17.02 1 хв  17.03 2 г  41 хв 
168 Км 17.10 1 хв  17.11 2 г  49 хв 
Богодухів 17.18 2 хв  17.20 2 г  57 хв 
Семенів Яр 17.27 1 хв  17.28 3 г  6 хв 
Гавриші 17.36 1 хв  17.37 3 г  15 хв 
Сухини 17.42 1 хв  17.43 3 г  21 хв 
Максимівка 17.49 1 хв  17.50 3 г  28 хв 
198 Км 17.56 1 хв  17.57 3 г  35 хв 
Ріпки 18.02 1 хв  18.03 3 г  41 хв 
Буклевське 18.10 1 хв  18.11 3 г  49 хв 
Газове 18.17 1 хв  18.18 3 г  56 хв 
Мерчик 18.21 1 хв  18.22 4 г 
Просторе 18.26 1 хв  18.27 4 г  5 хв 
Горіховий Гай 18.33 1 хв  18.34 4 г  12 хв 
Манченки 18.39 1 хв  18.40 4 г  18 хв 
Майський 18.45 1 хв  18.46 4 г  24 хв 
Люботин 18.55 4 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6268 Суми — Люботин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30