У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6270 Заліщики — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6270 сполученням Заліщики - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Заліщики о 01.55 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 06.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Торське, Рожанівка, Мухавка, Черкавщина, Чортків, Гадинківці, Копичинці, Говилів, Трембовля, Микулинці-Струсів, Прошова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Заліщики 01.55
Дзвиняч 02.14 1 хв  02.15 19 хв 
Торське 02.25 9 хв  02.34 30 хв 
Ворволинці 02.40 1 хв  02.41 45 хв 
Рожанівка 02.50 1 хв  02.51 55 хв 
Тлусте 02.59 1 хв  03.00 1 г  4 хв 
Мухавка 03.14 1 хв  03.15 1 г  19 хв 
Ягільниця 03.20 3 хв  03.23 1 г  25 хв 
Черкавщина 03.33 1 хв  03.34 1 г  38 хв 
Біла-Чортківська 03.43 1 хв  03.44 1 г  48 хв 
Чортків 03.59 2 хв  04.01 2 г  4 хв 
Вигнанка 04.19 1 хв  04.20 2 г  24 хв 
Гадинківці 04.26 1 хв  04.27 2 г  31 хв 
Котівка 04.32 1 хв  04.33 2 г  37 хв 
Копичинці 04.39 1 хв  04.40 2 г  44 хв 
Хоростків 05.00 1 хв  05.01 3 г  5 хв 
Говилів 05.10 1 хв  05.11 3 г  15 хв 
Деренівка 05.17 3 хв  05.20 3 г  22 хв 
Трембовля 05.33 2 хв  05.35 3 г  38 хв 
Кровинка 05.41 1 хв  05.42 3 г  46 хв 
Микулинці-Струсів 05.52 1 хв  05.53 3 г  57 хв 
Зелений Гай 05.59 1 хв  06.00 4 г  4 хв 
Прошова 06.08 1 хв  06.09 4 г  13 хв 
Березовиця-Острів 06.23 2 хв  06.25 4 г  28 хв 
Тернопіль-Пас. 06.42 4 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6270 Заліщики — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031