У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6270 Заліщики — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6270 сполученням Заліщики - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Заліщики о 01.49 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 06.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Торське, Рожанівка, Мухавка, Черкавщина, Чортків, Гадинківці, Копичинці, Говилів, Трембовля, Микулинці-Струсів, Прошова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2020-02-18 по 2020-02-25: 21 лютого ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Заліщики 01.49
Дзвиняч 02.08 1 хв  02.09 19 хв 
Торське 02.18 10 хв  02.28 29 хв 
Ворволинці 02.34 1 хв  02.35 45 хв 
Рожанівка 02.44 1 хв  02.45 55 хв 
Тлусте 02.53 1 хв  02.54 1 г  4 хв 
Мухавка 03.08 1 хв  03.09 1 г  19 хв 
Ягільниця 03.14 3 хв  03.17 1 г  25 хв 
Черкавщина 03.27 1 хв  03.28 1 г  38 хв 
Біла-Чортківська 03.37 1 хв  03.38 1 г  48 хв 
Чортків 03.53 2 хв  03.55 2 г  4 хв 
Вигнанка 04.13 1 хв  04.14 2 г  24 хв 
Гадинківці 04.20 1 хв  04.21 2 г  31 хв 
Котівка 04.26 1 хв  04.27 2 г  37 хв 
Копичинці 04.33 1 хв  04.34 2 г  44 хв 
Хоростків 04.54 1 хв  04.55 3 г  5 хв 
Говилів 05.04 1 хв  05.05 3 г  15 хв 
Деренівка 05.11 3 хв  05.14 3 г  22 хв 
Трембовля 05.27 2 хв  05.29 3 г  38 хв 
Кровинка 05.35 1 хв  05.36 3 г  46 хв 
Микулинці-Струсів 05.46 1 хв  05.47 3 г  57 хв 
Зелений Гай 05.53 1 хв  05.54 4 г  4 хв 
Прошова 06.02 1 хв  06.03 4 г  13 хв 
Березовиця-Острів 06.17 2 хв  06.19 4 г  28 хв 
Тернопіль-Пас. 06.36 4 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6270 Заліщики — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031