У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6270 Заліщики — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6270 сполученням Заліщики - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Заліщики о 01.55 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 06.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Торське, Рожанівка, Мухавка, Черкавщина, Чортків, Гадинківці, Копичинці, Говилів, Трембовля, Микулинці-Струсів, Прошова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-08-12 по 2019-08-21: 17 серпня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Заліщики 01.55
Дзвиняч 02.14 1 хв  02.15 19 хв 
Торське 02.25 9 хв  02.34 30 хв 
Ворволинці 02.40 1 хв  02.41 45 хв 
Рожанівка 02.50 1 хв  02.51 55 хв 
Тлусте 02.59 1 хв  03.00 1 г  4 хв 
Мухавка 03.14 1 хв  03.15 1 г  19 хв 
Ягільниця 03.20 3 хв  03.23 1 г  25 хв 
Черкавщина 03.33 1 хв  03.34 1 г  38 хв 
Біла-Чортківська 03.43 1 хв  03.44 1 г  48 хв 
Чортків 03.59 2 хв  04.01 2 г  4 хв 
Вигнанка 04.19 1 хв  04.20 2 г  24 хв 
Гадинківці 04.26 1 хв  04.27 2 г  31 хв 
Котівка 04.32 1 хв  04.33 2 г  37 хв 
Копичинці 04.39 1 хв  04.40 2 г  44 хв 
Хоростків 05.00 1 хв  05.01 3 г  5 хв 
Говилів 05.10 1 хв  05.11 3 г  15 хв 
Деренівка 05.17 3 хв  05.20 3 г  22 хв 
Трембовля 05.33 2 хв  05.35 3 г  38 хв 
Кровинка 05.41 1 хв  05.42 3 г  46 хв 
Микулинці-Струсів 05.52 1 хв  05.53 3 г  57 хв 
Зелений Гай 05.59 1 хв  06.00 4 г  4 хв 
Прошова 06.08 1 хв  06.09 4 г  13 хв 
Березовиця-Острів 06.23 2 хв  06.25 4 г  28 хв 
Тернопіль-Пас. 06.42 4 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6270 Заліщики — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30