У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6271 Балта — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6271 сполученням Балта - Одеса-Головна відправляється зі станції Балта о 13.50 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 18.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 53 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Миколаївка, Чубівка, Перше Травня, Перемога, Веселий Кут, Надія, Кам'янка, Єреміївка, Ленселище, Дачна, Одеса-Застава-1, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Балта 13.50
Обхідна 14.01 1 хв  14.02 11 хв 
Побережжя 14.11 1 хв  14.12 21 хв 
Миколаївка 14.15 1 хв  14.16 25 хв 
Подільськ-Північний 14.19 1 хв  14.20 29 хв 
Подільськ-Жм. 14.23 1 хв  14.24 33 хв 
Чубівка 14.38 1 хв  14.39 48 хв 
Петрівка 14.46 1 хв  14.47 56 хв 
Мардарівка 14.57 1 хв  14.58 1 г  7 хв 
Перше Травня 15.03 1 хв  15.04 1 г  13 хв 
Перехрестове 15.11 1 хв  15.12 1 г  21 хв 
Затишшя 15.26 1 хв  15.27 1 г  36 хв 
Перемога 15.32 1 хв  15.33 1 г  42 хв 
Торосове 15.40 1 хв  15.41 1 г  50 хв 
Іванівка 15.48 1 хв  15.49 1 г  58 хв 
Веселий Кут 15.57 12 хв  16.09 2 г  7 хв 
Дмитрове 16.16 1 хв  16.17 2 г  26 хв 
Мигаєве 16.23 1 хв  16.24 2 г  33 хв 
Надія 16.28 1 хв  16.29 2 г  38 хв 
Роздільна Сортувальна 16.34 1 хв  16.35 2 г  44 хв 
Роздільна-1 16.40 2 хв  16.42 2 г  50 хв 
Кам'янка 16.48 1 хв  16.49 2 г  58 хв 
Буценівка 16.55 1 хв  16.56 3 г  5 хв 
Кузьменкове 16.59 1 хв  17.00 3 г  9 хв 
Єреміївка 17.05 1 хв  17.06 3 г  15 хв 
Новоселівка 17.12 1 хв  17.13 3 г  22 хв 
Карпове 17.18 1 хв  17.19 3 г  28 хв 
Ленселище 17.24 1 хв  17.25 3 г  34 хв 
Вигода 17.31 2 хв  17.33 3 г  41 хв 
Жовтнева 17.41 1 хв  17.42 3 г  51 хв 
Дачна 17.47 4 хв  17.51 3 г  57 хв 
Усатове 17.57 1 хв  17.58 4 г  7 хв 
Новодеповська 18.02 1 хв  18.03 4 г  12 хв 
Одеса-Застава-1 18.05 1 хв  18.06 4 г  15 хв 
Дальницький 18.08 1 хв  18.09 4 г  18 хв 
Одеса-Поїзна 18.14 1 хв  18.15 4 г  24 хв 
Одеса-Мала 18.18 2 хв  18.20 4 г  28 хв 
Одеса-Головна 18.25 4 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6271 Балта — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728