У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6271 Балта — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6271 сполученням Балта - Одеса-Головна відправляється зі станції Балта о 14.05 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 18.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Миколаївка, Чубівка, Перше Травня, Перемога, Веселий Кут, Надія, Кам'янка, Єреміївка, Ленселище, Дачна, Одеса-Застава-1, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Балта 14.05
Обхідна 14.16 1 хв  14.17 11 хв 
Побережжя 14.26 1 хв  14.27 21 хв 
Миколаївка 14.30 1 хв  14.31 25 хв 
Подільськ-Північний 14.35 1 хв  14.36 30 хв 
Подільськ-Жм. 14.40 4 хв  14.44 35 хв 
Чубівка 14.59 1 хв  15.00 54 хв 
Петрівка 15.08 1 хв  15.09 1 г  3 хв 
Мардарівка 15.20 1 хв  15.21 1 г  15 хв 
Перше Травня 15.27 1 хв  15.28 1 г  22 хв 
Перехрестове 15.37 1 хв  15.38 1 г  32 хв 
Затишшя 15.53 1 хв  15.54 1 г  48 хв 
Перемога 15.59 1 хв  16.00 1 г  54 хв 
Торосове 16.07 1 хв  16.08 2 г  2 хв 
Іванівка 16.15 1 хв  16.16 2 г  10 хв 
Веселий Кут 16.25 1 хв  16.26 2 г  20 хв 
Дмитрове 16.33 1 хв  16.34 2 г  28 хв 
Мигаєве 16.40 1 хв  16.41 2 г  35 хв 
Надія 16.45 1 хв  16.46 2 г  40 хв 
Роздільна Сортувальна 16.54 1 хв  16.55 2 г  49 хв 
Роздільна-1 17.00 2 хв  17.02 2 г  55 хв 
Кам'янка 17.08 1 хв  17.09 3 г  3 хв 
Буценівка 17.15 1 хв  17.16 3 г  10 хв 
Кузьменкове 17.19 1 хв  17.20 3 г  14 хв 
Єреміївка 17.25 1 хв  17.26 3 г  20 хв 
Новоселівка 17.32 1 хв  17.33 3 г  27 хв 
Карпове 17.37 1 хв  17.38 3 г  32 хв 
Ленселище 17.43 1 хв  17.44 3 г  38 хв 
Вигода 17.50 2 хв  17.52 3 г  45 хв 
Жовтнева 18.00 1 хв  18.01 3 г  55 хв 
Дачна 18.06 2 хв  18.08 4 г  1 хв 
Усатове 18.14 1 хв  18.15 4 г  9 хв 
Новодеповська 18.19 1 хв  18.20 4 г  14 хв 
Одеса-Застава-1 18.22 1 хв  18.23 4 г  17 хв 
Дальницький 18.25 1 хв  18.26 4 г  20 хв 
Одеса-Поїзна 18.30 1 хв  18.31 4 г  25 хв 
Одеса-Мала 18.34 2 хв  18.36 4 г  29 хв 
Одеса-Головна 18.42 4 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6271 Балта — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031