У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6271 Балта — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6271 сполученням Балта - Одеса-Головна відправляється зі станції Балта о 14.05 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 18.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Миколаївка, Чубівка, Перше Травня, Перемога, Веселий Кут, Надія, Кам'янка, Єреміївка, Ленселище, Дачна, Одеса-Застава-1, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Балта 14.05
Обхідна 14.16 1 хв  14.17 11 хв 
Побережжя 14.26 1 хв  14.27 21 хв 
Миколаївка 14.30 1 хв  14.31 25 хв 
Подільськ-Північний 14.35 1 хв  14.36 30 хв 
Подільськ-Жм. 14.40 4 хв  14.44 35 хв 
Чубівка 14.57 1 хв  14.58 52 хв 
Петрівка 15.05 1 хв  15.06 1 г 
Мардарівка 15.17 1 хв  15.18 1 г  12 хв 
Перше Травня 15.23 1 хв  15.24 1 г  18 хв 
Перехрестове 15.32 1 хв  15.33 1 г  27 хв 
Затишшя 15.48 1 хв  15.49 1 г  43 хв 
Перемога 15.54 1 хв  15.55 1 г  49 хв 
Торосове 16.02 1 хв  16.03 1 г  57 хв 
Іванівка 16.10 1 хв  16.11 2 г  5 хв 
Веселий Кут 16.20 10 хв  16.30 2 г  15 хв 
Дмитрове 16.37 1 хв  16.38 2 г  32 хв 
Мигаєве 16.44 1 хв  16.45 2 г  39 хв 
Надія 16.50 1 хв  16.51 2 г  45 хв 
Роздільна Сортувальна 16.57 1 хв  16.58 2 г  52 хв 
Роздільна-1 17.06 2 хв  17.08 3 г  1 хв 
Кам'янка 17.14 1 хв  17.15 3 г  9 хв 
Буценівка 17.21 1 хв  17.22 3 г  16 хв 
Кузьменкове 17.25 1 хв  17.26 3 г  20 хв 
Єреміївка 17.32 1 хв  17.33 3 г  27 хв 
Новоселівка 17.39 1 хв  17.40 3 г  34 хв 
Карпове 17.45 1 хв  17.46 3 г  40 хв 
Ленселище 17.51 1 хв  17.52 3 г  46 хв 
Вигода 17.58 2 хв  18.00 3 г  53 хв 
Жовтнева 18.08 1 хв  18.09 4 г  3 хв 
Дачна 18.14 2 хв  18.16 4 г  9 хв 
Усатове 18.22 1 хв  18.23 4 г  17 хв 
Новодеповська 18.27 1 хв  18.28 4 г  22 хв 
Одеса-Застава-1 18.30 1 хв  18.31 4 г  25 хв 
Дальницький 18.33 1 хв  18.34 4 г  28 хв 
Одеса-Поїзна 18.39 1 хв  18.40 4 г  34 хв 
Одеса-Мала 18.43 2 хв  18.45 4 г  38 хв 
Одеса-Головна 18.50 4 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6271 Балта — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30