У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6271 Гайворон — Рудниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6271 сполученням Гайворон - Рудниця відправляється зі станції Гайворон о 11.03 і прибуває на станцію Рудниця о 14.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Передбужжя, 5 Км, Піонер, Осіївка, Устя, Кириївка, Бершадь, 33 Км, Яланець, П'ятківка, Каташин, Дохно, Куренівка, Щербакове, Нефар.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гайворон 11.03
Передбужжя 11.12 1 хв  11.13 9 хв 
5 Км 11.17 1 хв  11.18 14 хв 
Піонер 11.23 1 хв  11.24 20 хв 
Осіївка 11.33 1 хв  11.34 30 хв 
Устя 11.46 1 хв  11.47 43 хв 
Кириївка 12.00 1 хв  12.01 57 хв 
Бершадь 12.16 3 хв  12.19 1 г  13 хв 
33 Км 12.40 1 хв  12.41 1 г  37 хв 
Яланець 12.52 1 хв  12.53 1 г  49 хв 
П'ятківка 13.03 1 хв  13.04 2 г 
Каташин 13.21 1 хв  13.22 2 г  18 хв 
Дохно 13.33 1 хв  13.34 2 г  30 хв 
Куренівка 13.47 1 хв  13.48 2 г  44 хв 
Щербакове 14.11 1 хв  14.12 3 г  8 хв 
Нефар 14.29 1 хв  14.30 3 г  26 хв 
Рудниця 14.48 3 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6271 Гайворон — Рудниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30