У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6271 Тернопіль-Пас. — Заліщики Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6271 сполученням Тернопіль-Пас. - Заліщики відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 08.08 і прибуває на станцію Заліщики о 12.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Прошова, Микулинці-Струсів, Трембовля, Говилів, Копичинці, Гадинківці, Чортків, Черкавщина, Мухавка, Рожанівка, Торське.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 08.08
Березовиця-Острів 08.24 1 хв  08.25 16 хв 
Прошова 08.39 1 хв  08.40 31 хв 
Зелений Гай 08.46 1 хв  08.47 38 хв 
Микулинці-Струсів 08.54 1 хв  08.55 46 хв 
Кровинка 09.02 1 хв  09.03 54 хв 
Трембовля 09.09 1 хв  09.10 1 г  1 хв 
Деренівка 09.26 3 хв  09.29 1 г  18 хв 
Говилів 09.34 1 хв  09.35 1 г  26 хв 
Хоростків 09.44 1 хв  09.45 1 г  36 хв 
Копичинці 10.04 1 хв  10.05 1 г  56 хв 
Котівка 10.09 1 хв  10.10 2 г  1 хв 
Гадинківці 10.15 1 хв  10.16 2 г  7 хв 
Вигнанка 10.22 1 хв  10.23 2 г  14 хв 
Чортків 10.37 2 хв  10.39 2 г  29 хв 
Біла-Чортківська 10.58 1 хв  10.59 2 г  50 хв 
Черкавщина 11.05 1 хв  11.06 2 г  57 хв 
Ягільниця 11.17 3 хв  11.20 3 г  9 хв 
Мухавка 11.25 1 хв  11.26 3 г  17 хв 
Тлусте 11.35 1 хв  11.36 3 г  27 хв 
Рожанівка 11.43 1 хв  11.44 3 г  35 хв 
Ворволинці 11.51 1 хв  11.52 3 г  43 хв 
Торське 12.02 1 хв  12.03 3 г  54 хв 
Дзвиняч 12.15 1 хв  12.16 4 г  7 хв 
Заліщики 12.29 4 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6271 Тернопіль-Пас. — Заліщики можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031