У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6272 Борщів — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6272 сполученням Борщів - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Борщів о 03.38 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 07.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Жилинці, Залісся, Пастуше, Гадинківці, Копичинці, Говилів, Трембовля, Микулинці-Струсів, Прошова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Борщів 03.38
Тересин 03.51 1 хв  03.52 13 хв 
Жилинці 04.06 1 хв  04.07 28 хв 
Озеряни-Пилатківці 04.17 1 хв  04.18 39 хв 
Залісся 04.32 1 хв  04.33 54 хв 
Шманьківчики 04.41 1 хв  04.42 1 г  3 хв 
Пастуше 04.50 1 хв  04.51 1 г  12 хв 
Вигнанка 05.01 1 хв  05.02 1 г  23 хв 
Гадинківці 05.08 1 хв  05.09 1 г  30 хв 
Котівка 05.14 1 хв  05.15 1 г  36 хв 
Копичинці 05.22 1 хв  05.23 1 г  44 хв 
Хоростків 05.43 1 хв  05.44 2 г  5 хв 
Говилів 05.54 1 хв  05.55 2 г  16 хв 
Деренівка 06.01 3 хв  06.04 2 г  23 хв 
Трембовля 06.18 1 хв  06.19 2 г  40 хв 
Кровинка 06.25 1 хв  06.26 2 г  47 хв 
Микулинці-Струсів 06.36 1 хв  06.37 2 г  58 хв 
Зелений Гай 06.43 1 хв  06.44 3 г  5 хв 
Прошова 06.51 1 хв  06.52 3 г  13 хв 
Березовиця-Острів 07.07 2 хв  07.09 3 г  29 хв 
Тернопіль-Пас. 07.26 3 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6272 Борщів — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції