У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6272 Дніпро-Головний — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6272 сполученням Дніпро-Головний - Лозова відправляється зі станції Дніпро-Головний о 03.19 і прибуває на станцію Лозова о 07.04 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 3 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 23 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 196 Км, Ксеніївка, 212 Км, 225 Км, 235 Км, Зайцеве, Павлоград-1, 981 Км, 969 Км, 948 Км, 939 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 03.19
193 Км 03.26 1 хв  03.27 7 хв 
Нижньодніпровськ 03.28 1 хв  03.29 9 хв 
196 Км 03.31 1 хв  03.32 12 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 03.36 1 хв  03.37 17 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 03.39 1 хв  03.40 20 хв 
Ксеніївка 03.43 1 хв  03.44 24 хв 
Ігрень 03.46 1 хв  03.47 27 хв 
207 Км 03.49 1 хв  03.50 30 хв 
212 Км 03.54 1 хв  03.55 35 хв 
Іларіонове 04.00 1 хв  04.01 41 хв 
222 Км 04.06 1 хв  04.07 47 хв 
225 Км 04.10 1 хв  04.11 51 хв 
Хорошеве 04.14 1 хв  04.15 55 хв 
230 Км 04.18 1 хв  04.19 59 хв 
235 Км 04.22 1 хв  04.23 1 г  3 хв 
Синельникове-2 04.27 1 хв  04.28 1 г  8 хв 
Синельникове-1 04.35 25 хв  05.00 1 г  16 хв 
Зайцеве 05.18 1 хв  05.19 1 г  59 хв 
1009 Км 05.24 1 хв  05.25 2 г  5 хв 
1005 Км 05.28 1 хв  05.29 2 г  9 хв 
Павлоград-1 05.39 2 хв  05.41 2 г  20 хв 
988 Км 05.45 1 хв  05.46 2 г  26 хв 
Ароматна 05.50 1 хв  05.51 2 г  31 хв 
981 Км 05.54 1 хв  05.55 2 г  35 хв 
978 Км 05.58 1 хв  05.59 2 г  39 хв 
Варварівка 06.05 1 хв  06.06 2 г  46 хв 
969 Км 06.11 1 хв  06.12 2 г  52 хв 
Жемчужне 06.17 1 хв  06.18 2 г  58 хв 
Самійлівка 06.28 1 хв  06.29 3 г  9 хв 
948 Км 06.33 2 хв  06.35 3 г  14 хв 
943 км 03.00 3 г 40 хв  06.40 23 г  41 хв 
940 км 06.43 1 хв  06.44 1 д  3 г  24 хв 
939 Км 06.46 1 хв  06.47 1 д  3 г  27 хв 
936 Км 06.51 1 хв  06.52 1 д  3 г  32 хв 
Лозова 07.04 1 д  3 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6272 Дніпро-Головний — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031