У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6272 Дніпро-Головний — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6272 сполученням Дніпро-Головний - Лозова відправляється зі станції Дніпро-Головний о 03.15 і прибуває на станцію Лозова о 07.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 196 Км, Ксеніївка, 212 Км, 225 Км, 235 Км, Зайцеве, Павлоград-1, 981 Км, 969 Км, 948 Км, 939 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 03.15
193 Км 03.22 1 хв  03.23 7 хв 
Нижньодніпровськ 03.24 1 хв  03.25 9 хв 
196 Км 03.27 1 хв  03.28 12 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 03.32 1 хв  03.33 17 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 03.35 1 хв  03.36 20 хв 
Ксеніївка 03.39 1 хв  03.40 24 хв 
Ігрень 03.42 1 хв  03.43 27 хв 
207 Км 03.45 1 хв  03.46 30 хв 
212 Км 03.50 1 хв  03.51 35 хв 
Іларіонове 03.57 1 хв  03.58 42 хв 
222 Км 04.12 1 хв  04.13 57 хв 
225 Км 04.16 1 хв  04.17 1 г  1 хв 
Хорошеве 04.20 1 хв  04.21 1 г  5 хв 
230 Км 04.24 1 хв  04.25 1 г  9 хв 
235 Км 04.28 1 хв  04.29 1 г  13 хв 
Синельникове-2 04.32 1 хв  04.33 1 г  17 хв 
Синельникове-1 04.40 42 хв  05.22 1 г  25 хв 
Зайцеве 05.42 1 хв  05.43 2 г  27 хв 
1009 Км 05.48 1 хв  05.49 2 г  33 хв 
1005 Км 05.52 1 хв  05.53 2 г  37 хв 
Павлоград-1 06.03 2 хв  06.05 2 г  48 хв 
988 Км 06.09 1 хв  06.10 2 г  54 хв 
Ароматна 06.14 1 хв  06.15 2 г  59 хв 
981 Км 06.18 1 хв  06.19 3 г  3 хв 
978 Км 06.22 1 хв  06.23 3 г  7 хв 
Варварівка 06.29 1 хв  06.30 3 г  14 хв 
969 Км 06.35 1 хв  06.36 3 г  20 хв 
Жемчужне 06.41 1 хв  06.42 3 г  26 хв 
Самійлівка 06.52 1 хв  06.53 3 г  37 хв 
948 Км 06.57 2 хв  06.59 3 г  42 хв 
943 км 07.03 1 хв  07.04 3 г  48 хв 
940 км 07.07 1 хв  07.08 3 г  52 хв 
939 Км 07.10 1 хв  07.11 3 г  55 хв 
936 Км 07.15 1 хв  07.16 4 г 
Лозова 07.28 4 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6272 Дніпро-Головний — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31