У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6272 Дніпро-Головний — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6272 сполученням Дніпро-Головний - Лозова відправляється зі станції Дніпро-Головний о 03.32 і прибуває на станцію Лозова о 07.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 196 Км, Ксеніївка, 212 Км, 225 Км, 235 Км, Зайцеве, Павлоград-1, 981 Км, 969 Км, 948 Км, 939 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 03.32
193 Км 03.39 1 хв  03.40 7 хв 
Нижньодніпровськ 03.41 1 хв  03.42 9 хв 
196 Км 03.44 1 хв  03.45 12 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 03.49 1 хв  03.50 17 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 03.52 1 хв  03.53 20 хв 
Ксеніївка 03.56 1 хв  03.57 24 хв 
Ігрень 03.59 1 хв  04.00 27 хв 
207 Км 04.02 1 хв  04.03 30 хв 
212 Км 04.07 1 хв  04.08 35 хв 
Іларіонове 04.13 1 хв  04.14 41 хв 
222 Км 04.19 1 хв  04.20 47 хв 
225 Км 04.23 1 хв  04.24 51 хв 
Хорошеве 04.27 1 хв  04.28 55 хв 
230 Км 04.31 1 хв  04.32 59 хв 
235 Км 04.35 1 хв  04.36 1 г  3 хв 
Синельникове-2 04.40 1 хв  04.41 1 г  8 хв 
Синельникове-1 04.48 39 хв  05.27 1 г  16 хв 
Зайцеве 05.45 1 хв  05.46 2 г  13 хв 
1009 Км 05.51 1 хв  05.52 2 г  19 хв 
1005 Км 05.55 1 хв  05.56 2 г  23 хв 
Павлоград-1 06.06 2 хв  06.08 2 г  34 хв 
988 Км 06.12 1 хв  06.13 2 г  40 хв 
Ароматна 06.17 1 хв  06.18 2 г  45 хв 
981 Км 06.21 1 хв  06.22 2 г  49 хв 
978 Км 06.25 1 хв  06.26 2 г  53 хв 
Варварівка 06.32 1 хв  06.33 3 г 
969 Км 06.38 1 хв  06.39 3 г  6 хв 
Жемчужне 06.44 1 хв  06.45 3 г  12 хв 
Самійлівка 06.55 1 хв  06.56 3 г  23 хв 
948 Км 07.00 2 хв  07.02 3 г  28 хв 
943 км 07.06 1 хв  07.07 3 г  34 хв 
940 км 07.10 1 хв  07.11 3 г  38 хв 
939 Км 07.13 1 хв  07.14 3 г  41 хв 
936 Км 07.18 1 хв  07.19 3 г  46 хв 
Лозова 07.31 3 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6272 Дніпро-Головний — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції