У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6272 Дніпро-Головний — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6272 сполученням Дніпро-Головний - Лозова відправляється зі станції Дніпро-Головний о 03.41 і прибуває на станцію Лозова о 07.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 5 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 196 Км, Ксеніївка, 212 Км, 225 Км, 235 Км, Зайцеве, Павлоград-1, 981 Км, 969 Км, 948 Км, 939 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад


з 2019-11-26 по 2019-12-07: 03/12 - 07/12 відмінити.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 03.41
193 Км 03.48 1 хв  03.49 7 хв 
Нижньодніпровськ 03.50 1 хв  03.51 9 хв 
196 Км 03.53 1 хв  03.54 12 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 03.58 1 хв  03.59 17 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 04.01 1 хв  04.02 20 хв 
Ксеніївка 04.05 1 хв  04.06 24 хв 
Ігрень 04.08 1 хв  04.09 27 хв 
207 Км 04.11 1 хв  04.12 30 хв 
212 Км 04.16 1 хв  04.17 35 хв 
Іларіонове 04.22 1 хв  04.23 41 хв 
222 Км 04.28 1 хв  04.29 47 хв 
225 Км 04.32 1 хв  04.33 51 хв 
Хорошеве 04.36 1 хв  04.37 55 хв 
230 Км 04.40 1 хв  04.41 59 хв 
235 Км 04.44 1 хв  04.45 1 г  3 хв 
Синельникове-2 04.49 1 хв  04.50 1 г  8 хв 
Синельникове-1 04.57 30 хв  05.27 1 г  16 хв 
Зайцеве 05.45 1 хв  05.46 2 г  4 хв 
1009 Км 05.51 1 хв  05.52 2 г  10 хв 
1005 Км 05.55 1 хв  05.56 2 г  14 хв 
Павлоград-1 06.06 2 хв  06.08 2 г  25 хв 
988 Км 06.12 1 хв  06.13 2 г  31 хв 
Ароматна 06.17 1 хв  06.18 2 г  36 хв 
981 Км 06.21 1 хв  06.22 2 г  40 хв 
978 Км 06.25 1 хв  06.26 2 г  44 хв 
Варварівка 06.32 1 хв  06.33 2 г  51 хв 
969 Км 06.38 1 хв  06.39 2 г  57 хв 
Жемчужне 06.44 1 хв  06.45 3 г  3 хв 
Самійлівка 06.55 1 хв  06.56 3 г  14 хв 
948 Км 07.00 2 хв  07.02 3 г  19 хв 
943 км 07.06 1 хв  07.07 3 г  25 хв 
940 км 07.10 1 хв  07.11 3 г  29 хв 
939 Км 07.13 1 хв  07.14 3 г  32 хв 
936 Км 07.18 1 хв  07.19 3 г  37 хв 
Лозова 07.31 3 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6272 Дніпро-Головний — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031