У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6272 Дніпро-Головний — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6272 сполученням Дніпро-Головний - Лозова відправляється зі станції Дніпро-Головний о 03.19 і прибуває на станцію Лозова о 07.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 59 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 196 Км, Ксеніївка, 212 Км, 225 Км, 235 Км, Зайцеве, Павлоград-1, 981 Км, 969 Км, 948 Км, 936 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 03.19
193 Км 03.26 1 хв  03.27 7 хв 
Нижньодніпровськ 03.28 1 хв  03.29 9 хв 
196 Км 03.31 1 хв  03.32 12 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 03.36 1 хв  03.37 17 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 03.39 1 хв  03.40 20 хв 
Ксеніївка 03.43 1 хв  03.44 24 хв 
Ігрень 03.46 1 хв  03.47 27 хв 
207 Км 03.49 1 хв  03.50 30 хв 
212 Км 03.54 1 хв  03.55 35 хв 
Іларіонове 04.00 1 хв  04.01 41 хв 
222 Км 04.06 1 хв  04.07 47 хв 
225 Км 04.10 1 хв  04.11 51 хв 
Хорошеве 04.14 1 хв  04.15 55 хв 
230 Км 04.18 1 хв  04.19 59 хв 
235 Км 04.22 1 хв  04.23 1 г  3 хв 
Синельникове-2 04.27 1 хв  04.28 1 г  8 хв 
Синельникове-1 04.35 25 хв  05.00 1 г  16 хв 
Зайцеве 05.18 1 хв  05.19 1 г  59 хв 
1009 Км 05.24 1 хв  05.25 2 г  5 хв 
1005 Км 05.28 1 хв  05.29 2 г  9 хв 
Павлоград-1 05.39 2 хв  05.41 2 г  20 хв 
988 Км 05.45 1 хв  05.46 2 г  26 хв 
Ароматна 05.50 1 хв  05.51 2 г  31 хв 
981 Км 05.54 1 хв  05.55 2 г  35 хв 
978 Км 05.58 1 хв  05.59 2 г  39 хв 
Варварівка 06.05 1 хв  06.06 2 г  46 хв 
969 Км 06.11 1 хв  06.12 2 г  52 хв 
Жемчужне 06.17 1 хв  06.18 2 г  58 хв 
Самійлівка 06.28 1 хв  06.29 3 г  9 хв 
948 Км 06.33 2 хв  06.35 3 г  14 хв 
940 км 06.43 1 хв  06.44 3 г  24 хв 
939 Км 06.46 1 хв  06.47 3 г  27 хв 
936 Км 06.51 1 хв  06.52 3 г  32 хв 
Лозова 07.04 3 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6272 Дніпро-Головний — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30