У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6272 Іване-Пусте — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6272 сполученням Іване-Пусте - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Іване-Пусте о 02.41 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 07.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вовківці-Турильче, Борщів, Жилинці, Залісся, Пастуше, Гадинківці, Копичинці, Говилів, Трембовля, Микулинці-Струсів, Прошова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-07-19 по 2019-12-14: з 13 травня і до відміни курсуватиме на ділянці Тернопіль - ст.Борщів

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іване-Пусте 02.41
Гермаківка 02.54 1 хв  02.55 13 хв 
Вовківці-Турильче 03.18 1 хв  03.19 37 хв 
Цукровий Завод 03.32 1 хв  03.33 51 хв 
Борщів 03.43 1 хв  03.44 1 г  2 хв 
Тересин 03.57 1 хв  03.58 1 г  16 хв 
Жилинці 04.12 1 хв  04.13 1 г  31 хв 
Озеряни-Пилатківці 04.23 1 хв  04.24 1 г  42 хв 
Залісся 04.38 1 хв  04.39 1 г  57 хв 
Шманьківчики 04.47 1 хв  04.48 2 г  6 хв 
Пастуше 04.56 1 хв  04.57 2 г  15 хв 
Вигнанка 05.07 1 хв  05.08 2 г  26 хв 
Гадинківці 05.14 1 хв  05.15 2 г  33 хв 
Котівка 05.20 1 хв  05.21 2 г  39 хв 
Копичинці 05.27 1 хв  05.28 2 г  46 хв 
Хоростків 05.48 1 хв  05.49 3 г  7 хв 
Говилів 05.59 1 хв  06.00 3 г  18 хв 
Деренівка 06.06 3 хв  06.09 3 г  25 хв 
Трембовля 06.22 1 хв  06.23 3 г  41 хв 
Кровинка 06.29 1 хв  06.30 3 г  48 хв 
Микулинці-Струсів 06.39 1 хв  06.40 3 г  58 хв 
Зелений Гай 06.45 1 хв  06.46 4 г  4 хв 
Прошова 06.53 1 хв  06.54 4 г  12 хв 
Березовиця-Острів 07.08 1 хв  07.09 4 г  27 хв 
Тернопіль-Пас. 07.26 4 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6272 Іване-Пусте — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30