У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6272 Одеса-Головна — Балта Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6272 сполученням Одеса-Головна - Балта відправляється зі станції Одеса-Головна о 08.30 і прибуває на станцію Балта о 12.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Одеса-Застава-1, Дачна, Ленселище, Єреміївка, Кам'янка, Надія, Веселий Кут, Перемога, Перше Травня, Чубівка, Миколаївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 08.30
Одеса-Мала 08.34 2 хв  08.36 4 хв 
Одеса-Поїзна 08.38 1 хв  08.39 8 хв 
Одеса-Застава-1 08.45 1 хв  08.46 15 хв 
Новодеповська 08.48 1 хв  08.49 18 хв 
Усатове 08.53 1 хв  08.54 23 хв 
Дачна 09.00 1 хв  09.01 30 хв 
Жовтнева 09.06 1 хв  09.07 36 хв 
Вигода 09.12 1 хв  09.13 42 хв 
Ленселище 09.18 1 хв  09.19 48 хв 
Карпове 09.23 2 хв  09.25 53 хв 
Новоселівка 09.28 1 хв  09.29 58 хв 
Єреміївка 09.34 2 хв  09.36 1 г  4 хв 
Кузьменкове 09.39 1 хв  09.40 1 г  9 хв 
Буценівка 09.45 1 хв  09.46 1 г  15 хв 
Кам'янка 09.52 1 хв  09.53 1 г  22 хв 
Роздільна-1 09.59 2 хв  10.01 1 г  29 хв 
Роздільна Сортувальна 10.06 1 хв  10.07 1 г  36 хв 
Надія 10.13 1 хв  10.14 1 г  43 хв 
Мигаєве 10.19 1 хв  10.20 1 г  49 хв 
Дмитрове 10.26 1 хв  10.27 1 г  56 хв 
Веселий Кут 10.32 1 хв  10.33 2 г  2 хв 
Іванівка 10.43 1 хв  10.44 2 г  13 хв 
Торосове 10.51 1 хв  10.52 2 г  21 хв 
Перемога 10.58 1 хв  10.59 2 г  28 хв 
Затишшя 11.08 1 хв  11.09 2 г  38 хв 
Перехрестове 11.21 1 хв  11.22 2 г  51 хв 
Перше Травня 11.27 1 хв  11.28 2 г  57 хв 
Мардарівка 11.36 1 хв  11.37 3 г  6 хв 
Петрівка 11.48 1 хв  11.49 3 г  18 хв 
Чубівка 11.56 1 хв  11.57 3 г  26 хв 
Подільськ-Жм. 12.08 2 хв  12.10 3 г  38 хв 
Подільськ-Північний 12.14 1 хв  12.15 3 г  44 хв 
Миколаївка 12.18 1 хв  12.19 3 г  48 хв 
Побережжя 12.25 2 хв  12.27 3 г  55 хв 
Обхідна 12.36 1 хв  12.37 4 г  6 хв 
Балта 12.48 4 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6272 Одеса-Головна — Балта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031