У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6272 Одеса-Головна — Балта Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6272 сполученням Одеса-Головна - Балта відправляється зі станції Одеса-Головна о 08.30 і прибуває на станцію Балта о 12.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Одеса-Застава-1, Дачна, Ленселище, Єреміївка, Кам'янка, Надія, Веселий Кут, Перемога, Перше Травня, Чубівка, Миколаївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 08.30
Одеса-Мала 08.34 2 хв  08.36 4 хв 
Одеса-Поїзна 08.38 1 хв  08.39 8 хв 
Одеса-Застава-1 08.46 1 хв  08.47 16 хв 
Новодеповська 08.50 1 хв  08.51 20 хв 
Усатове 08.56 1 хв  08.57 26 хв 
Дачна 09.03 1 хв  09.04 33 хв 
Жовтнева 09.09 1 хв  09.10 39 хв 
Вигода 09.15 1 хв  09.16 45 хв 
Ленселище 09.21 1 хв  09.22 51 хв 
Карпове 09.26 2 хв  09.28 56 хв 
Новоселівка 09.31 1 хв  09.32 1 г  1 хв 
Єреміївка 09.37 2 хв  09.39 1 г  7 хв 
Кузьменкове 09.42 1 хв  09.43 1 г  12 хв 
Буценівка 09.48 1 хв  09.49 1 г  18 хв 
Кам'янка 09.55 1 хв  09.56 1 г  25 хв 
Роздільна-1 10.02 2 хв  10.04 1 г  32 хв 
Роздільна Сортувальна 10.11 1 хв  10.12 1 г  41 хв 
Надія 10.18 1 хв  10.19 1 г  48 хв 
Мигаєве 10.24 1 хв  10.25 1 г  54 хв 
Дмитрове 10.31 1 хв  10.32 2 г  1 хв 
Веселий Кут 10.37 1 хв  10.38 2 г  7 хв 
Іванівка 10.48 1 хв  10.49 2 г  18 хв 
Торосове 10.56 1 хв  10.57 2 г  26 хв 
Перемога 11.03 1 хв  11.04 2 г  33 хв 
Затишшя 11.13 1 хв  11.14 2 г  43 хв 
Перехрестове 11.25 1 хв  11.26 2 г  55 хв 
Перше Травня 11.31 1 хв  11.32 3 г  1 хв 
Мардарівка 11.39 1 хв  11.40 3 г  9 хв 
Петрівка 11.51 1 хв  11.52 3 г  21 хв 
Чубівка 11.58 1 хв  11.59 3 г  28 хв 
Подільськ-Жм. 12.10 2 хв  12.12 3 г  40 хв 
Подільськ-Північний 12.16 1 хв  12.17 3 г  46 хв 
Миколаївка 12.20 1 хв  12.21 3 г  50 хв 
Побережжя 12.27 1 хв  12.28 3 г  57 хв 
Обхідна 12.38 1 хв  12.39 4 г  8 хв 
Балта 12.52 4 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6272 Одеса-Головна — Балта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції