У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6272 Одеса-Головна — Балта Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6272 сполученням Одеса-Головна - Балта відправляється зі станції Одеса-Головна о 08.42 і прибуває на станцію Балта о 12.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Одеса-Застава-1, Дачна, Ленселище, Єреміївка, Кам'янка, Надія, Веселий Кут, Перемога, Перше Травня, Чубівка, Миколаївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 08.42
Одеса-Мала 08.46 2 хв  08.48 4 хв 
Одеса-Поїзна 08.51 1 хв  08.52 9 хв 
Одеса-Застава-1 08.57 1 хв  08.58 15 хв 
Новодеповська 09.00 1 хв  09.01 18 хв 
Усатове 09.05 1 хв  09.06 23 хв 
Дачна 09.12 1 хв  09.13 30 хв 
Жовтнева 09.18 1 хв  09.19 36 хв 
Вигода 09.25 1 хв  09.26 43 хв 
Ленселище 09.31 1 хв  09.32 49 хв 
Карпове 09.37 2 хв  09.39 55 хв 
Новоселівка 09.42 1 хв  09.43 1 г 
Єреміївка 09.48 2 хв  09.50 1 г  6 хв 
Кузьменкове 09.53 1 хв  09.54 1 г  11 хв 
Буценівка 09.58 1 хв  09.59 1 г  16 хв 
Кам'янка 10.05 1 хв  10.06 1 г  23 хв 
Роздільна-1 10.12 2 хв  10.14 1 г  30 хв 
Роздільна Сортувальна 10.19 1 хв  10.20 1 г  37 хв 
Надія 10.26 1 хв  10.27 1 г  44 хв 
Мигаєве 10.31 1 хв  10.32 1 г  49 хв 
Дмитрове 10.38 1 хв  10.39 1 г  56 хв 
Веселий Кут 10.44 1 хв  10.45 2 г  2 хв 
Іванівка 10.53 1 хв  10.54 2 г  11 хв 
Торосове 11.01 1 хв  11.02 2 г  19 хв 
Перемога 11.08 1 хв  11.09 2 г  26 хв 
Затишшя 11.18 1 хв  11.19 2 г  36 хв 
Перехрестове 11.30 1 хв  11.31 2 г  48 хв 
Перше Травня 11.36 1 хв  11.37 2 г  54 хв 
Мардарівка 11.44 1 хв  11.45 3 г  2 хв 
Петрівка 11.55 1 хв  11.56 3 г  13 хв 
Чубівка 12.02 1 хв  12.03 3 г  20 хв 
Подільськ-Жм. 12.15 2 хв  12.17 3 г  33 хв 
Подільськ-Північний 12.21 1 хв  12.22 3 г  39 хв 
Миколаївка 12.24 1 хв  12.25 3 г  42 хв 
Побережжя 12.30 1 хв  12.31 3 г  48 хв 
Обхідна 12.41 1 хв  12.42 3 г  59 хв 
Балта 12.53 4 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6272 Одеса-Головна — Балта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30