У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6272 Рудниця — Гайворон Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6272 сполученням Рудниця - Гайворон відправляється зі станції Рудниця о 04.05 і прибуває на станцію Гайворон о 07.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нефар, Щербакове, Куренівка, Дохно, Каташин, П'ятківка, Яланець, 33 Км, Бершадь, Кириївка, Устя, Осіївка, Піонер, 5 Км, Передбужжя.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рудниця 04.05
Нефар 04.23 1 хв  04.24 18 хв 
Щербакове 04.42 1 хв  04.43 37 хв 
Куренівка 05.06 1 хв  05.06 1 г  1 хв 
Дохно 05.20 1 хв  05.21 1 г  15 хв 
Каташин 05.32 1 хв  05.33 1 г  27 хв 
П'ятківка 05.49 1 хв  05.50 1 г  44 хв 
Яланець 06.00 1 хв  06.01 1 г  55 хв 
33 Км 06.11 1 хв  06.12 2 г  6 хв 
Бершадь 06.33 5 хв  06.38 2 г  28 хв 
Кириївка 06.53 1 хв  06.54 2 г  48 хв 
Устя 07.07 1 хв  07.08 3 г  2 хв 
Осіївка 07.20 1 хв  07.21 3 г  15 хв 
Піонер 07.29 1 хв  07.30 3 г  24 хв 
5 Км 07.35 1 хв  07.36 3 г  30 хв 
Передбужжя 07.40 1 хв  07.41 3 г  35 хв 
Гайворон 07.50 3 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6272 Рудниця — Гайворон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30