У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6273 Тернопіль-Пас. — Борщів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6273 сполученням Тернопіль-Пас. - Борщів відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 09.10 і прибуває на станцію Борщів о 12.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Прошова, Микулинці-Струсів, Трембовля, Говилів, Копичинці, Гадинківці, Пастуше, Залісся, Жилинці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2020-01-17 по 2020-01-24: 20 січня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 09.10
Березовиця-Острів 09.26 1 хв  09.27 16 хв 
Прошова 09.40 1 хв  09.41 30 хв 
Зелений Гай 09.47 1 хв  09.48 37 хв 
Микулинці-Струсів 09.55 1 хв  09.56 45 хв 
Кровинка 10.03 1 хв  10.04 53 хв 
Трембовля 10.11 1 хв  10.12 1 г  1 хв 
Деренівка 10.25 3 хв  10.28 1 г  15 хв 
Говилів 10.34 1 хв  10.35 1 г  24 хв 
Хоростків 10.44 1 хв  10.45 1 г  34 хв 
Копичинці 11.05 1 хв  11.06 1 г  55 хв 
Котівка 11.11 1 хв  11.12 2 г  1 хв 
Гадинківці 11.17 1 хв  11.18 2 г  7 хв 
Вигнанка 11.24 1 хв  11.25 2 г  14 хв 
Пастуше 11.34 1 хв  11.35 2 г  24 хв 
Шманьківчики 11.46 1 хв  11.47 2 г  36 хв 
Залісся 11.55 1 хв  11.56 2 г  45 хв 
Озеряни-Пилатківці 12.12 1 хв  12.13 3 г  2 хв 
Жилинці 12.22 1 хв  12.23 3 г  12 хв 
Тересин 12.41 1 хв  12.42 3 г  31 хв 
Борщів 12.57 3 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6273 Тернопіль-Пас. — Борщів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції