У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6273 Тернопіль-Пас. — Іване-Пусте Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6273 сполученням Тернопіль-Пас. - Іване-Пусте відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 09.10 і прибуває на станцію Іване-Пусте о 14.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Прошова, Микулинці-Струсів, Трембовля, Говилів, Копичинці, Гадинківці, Пастуше, Залісся, Жилинці, Борщів, Городовичі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

. 09, 16 лютого ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 09.10
Березовиця-Острів 09.26 1 хв  09.27 16 хв 
Прошова 09.40 1 хв  09.41 30 хв 
Зелений Гай 09.47 1 хв  09.48 37 хв 
Микулинці-Струсів 09.55 1 хв  09.56 45 хв 
Кровинка 10.03 1 хв  10.04 53 хв 
Трембовля 10.11 1 хв  10.12 1 г  1 хв 
Деренівка 10.25 3 хв  10.28 1 г  15 хв 
Говилів 10.34 1 хв  10.35 1 г  24 хв 
Хоростків 10.44 1 хв  10.45 1 г  34 хв 
Копичинці 11.05 1 хв  11.06 1 г  55 хв 
Котівка 11.11 1 хв  11.12 2 г  1 хв 
Гадинківці 11.17 1 хв  11.18 2 г  7 хв 
Вигнанка 11.24 1 хв  11.25 2 г  14 хв 
Пастуше 11.34 1 хв  11.35 2 г  24 хв 
Шманьківчики 11.46 1 хв  11.47 2 г  36 хв 
Залісся 11.55 1 хв  11.56 2 г  45 хв 
Озеряни-Пилатківці 12.12 1 хв  12.13 3 г  2 хв 
Жилинці 12.22 1 хв  12.23 3 г  12 хв 
Тересин 12.41 1 хв  12.42 3 г  31 хв 
Борщів 12.57 1 хв  12.58 3 г  47 хв 
Цукровий Завод 13.06 1 хв  13.07 3 г  56 хв 
Городовичі 13.20 1 хв  13.21 4 г  10 хв 
Гермаківка 13.46 1 хв  13.47 4 г  36 хв 
Іване-Пусте 14.00 4 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6273 Тернопіль-Пас. — Іване-Пусте можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031