У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6273 Тернопіль-Пас. — Іване-Пусте Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6273 сполученням Тернопіль-Пас. - Іване-Пусте відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 09.10 і прибуває на станцію Іване-Пусте о 14.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Прошова, Микулинці-Струсів, Трембовля, Говилів, Копичинці, Гадинківці, Пастуше, Залісся, Жилинці, Борщів, Городовичі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Курсує крім вівторків та п'ятниць.
з 2019-07-19 по 2019-12-14: з 13 травня і до відміни курсуватиме на ділянці Тернопіль - ст.Борщів
з 2019-08-12 по 2019-08-21: 12, 14, 17 серпня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 09.10
Березовиця-Острів 09.26 1 хв  09.27 16 хв 
Прошова 09.40 1 хв  09.41 30 хв 
Зелений Гай 09.47 1 хв  09.48 37 хв 
Микулинці-Струсів 09.55 1 хв  09.56 45 хв 
Кровинка 10.03 1 хв  10.04 53 хв 
Трембовля 10.11 1 хв  10.12 1 г  1 хв 
Деренівка 10.25 3 хв  10.28 1 г  15 хв 
Говилів 10.34 1 хв  10.35 1 г  24 хв 
Хоростків 10.44 1 хв  10.45 1 г  34 хв 
Копичинці 11.05 1 хв  11.06 1 г  55 хв 
Котівка 11.11 1 хв  11.12 2 г  1 хв 
Гадинківці 11.17 1 хв  11.18 2 г  7 хв 
Вигнанка 11.24 1 хв  11.25 2 г  14 хв 
Пастуше 11.34 1 хв  11.35 2 г  24 хв 
Шманьківчики 11.46 1 хв  11.47 2 г  36 хв 
Залісся 11.55 1 хв  11.56 2 г  45 хв 
Озеряни-Пилатківці 12.12 1 хв  12.13 3 г  2 хв 
Жилинці 12.22 1 хв  12.23 3 г  12 хв 
Тересин 12.41 1 хв  12.42 3 г  31 хв 
Борщів 12.57 1 хв  12.58 3 г  47 хв 
Цукровий Завод 13.06 1 хв  13.07 3 г  56 хв 
Городовичі 13.20 1 хв  13.21 4 г  10 хв 
Гермаківка 13.46 1 хв  13.47 4 г  36 хв 
Іване-Пусте 14.00 4 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6273 Тернопіль-Пас. — Іване-Пусте можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30