У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6273 Тернопіль-Пас. — Іване-Пусте Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6273 сполученням Тернопіль-Пас. - Іване-Пусте відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 09.10 і прибуває на станцію Іване-Пусте о 14.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Прошова, Микулинці-Струсів, Трембовля, Говилів, Копичинці, Гадинківці, Пастуше, Залісся, Жилинці, Борщів, Городовичі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

. 15 травня ходу не буде з 13 травня і до відміни курсуватиме на ділянці Тернопіль - ст.Борщів

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 09.10
Березовиця-Острів 09.26 1 хв  09.27 16 хв 
Прошова 09.40 1 хв  09.41 30 хв 
Зелений Гай 09.47 1 хв  09.48 37 хв 
Микулинці-Струсів 09.55 1 хв  09.56 45 хв 
Кровинка 10.03 1 хв  10.04 53 хв 
Трембовля 10.11 1 хв  10.12 1 г  1 хв 
Деренівка 10.25 3 хв  10.28 1 г  15 хв 
Говилів 10.34 1 хв  10.35 1 г  24 хв 
Хоростків 10.44 1 хв  10.45 1 г  34 хв 
Копичинці 11.05 1 хв  11.06 1 г  55 хв 
Котівка 11.11 1 хв  11.12 2 г  1 хв 
Гадинківці 11.17 1 хв  11.18 2 г  7 хв 
Вигнанка 11.24 1 хв  11.25 2 г  14 хв 
Пастуше 11.34 1 хв  11.35 2 г  24 хв 
Шманьківчики 11.46 1 хв  11.47 2 г  36 хв 
Залісся 11.55 1 хв  11.56 2 г  45 хв 
Озеряни-Пилатківці 12.12 1 хв  12.13 3 г  2 хв 
Жилинці 12.22 1 хв  12.23 3 г  12 хв 
Тересин 12.41 1 хв  12.42 3 г  31 хв 
Борщів 12.57 1 хв  12.58 3 г  47 хв 
Цукровий Завод 13.06 1 хв  13.07 3 г  56 хв 
Городовичі 13.20 1 хв  13.21 4 г  10 хв 
Гермаківка 13.46 1 хв  13.47 4 г  36 хв 
Іване-Пусте 14.00 4 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6273 Тернопіль-Пас. — Іване-Пусте можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930