У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6274 Рудниця — Гайворон Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6274 сполученням Рудниця - Гайворон відправляється зі станції Рудниця о 15.52 і прибуває на станцію Гайворон о 19.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нефар, Щербакове, Куренівка, Дохно, Каташин, П'ятківка, Яланець, 33 Км, Бершадь, Кириївка, Устя, Осіївка, Піонер, 5 Км, Передбужжя.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рудниця 15.52
Нефар 16.10 1 хв  16.11 18 хв 
Щербакове 16.29 1 хв  16.30 37 хв 
Куренівка 16.53 1 хв  16.54 1 г  1 хв 
Дохно 17.07 1 хв  17.08 1 г  15 хв 
Каташин 17.19 1 хв  17.20 1 г  27 хв 
П'ятківка 17.36 1 хв  17.37 1 г  44 хв 
Яланець 17.47 1 хв  17.48 1 г  55 хв 
33 Км 17.58 1 хв  17.59 2 г  6 хв 
Бершадь 18.20 27 хв  18.47 2 г  28 хв 
Кириївка 19.02 1 хв  19.03 3 г  10 хв 
Устя 19.16 1 хв  19.17 3 г  24 хв 
Осіївка 19.29 1 хв  19.30 3 г  37 хв 
Піонер 19.38 1 хв  19.39 3 г  46 хв 
5 Км 19.44 1 хв  19.45 3 г  52 хв 
Передбужжя 19.49 1 хв  19.50 3 г  57 хв 
Гайворон 19.59 4 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6274 Рудниця — Гайворон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031