У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6274 Заліщики — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6274 сполученням Заліщики - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Заліщики о 12.49 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 17.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Торське, Рожанівка, Ягільниця, Біла-Чортківська, Вигнанка, Котівка, Хоростків, Деренівка, Кровинка, Зелений Гай, Березовиця-Острів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Заліщики 12.49
Дзвиняч 13.07 1 хв  13.08 18 хв 
Торське 13.18 1 хв  13.19 29 хв 
Ворволинці 13.28 1 хв  13.29 39 хв 
Рожанівка 13.38 1 хв  13.39 49 хв 
Тлусте 13.47 1 хв  13.48 58 хв 
Ягільниця 14.07 3 хв  14.10 1 г  18 хв 
Черкавщина 14.19 1 хв  14.20 1 г  30 хв 
Біла-Чортківська 14.29 1 хв  14.30 1 г  40 хв 
Чортків 14.43 2 хв  14.45 1 г  54 хв 
Вигнанка 15.01 1 хв  15.02 2 г  12 хв 
Гадинківці 15.08 1 хв  15.09 2 г  19 хв 
Котівка 15.14 1 хв  15.15 2 г  25 хв 
Копичинці 15.20 1 хв  15.21 2 г  31 хв 
Хоростків 15.42 1 хв  15.43 2 г  53 хв 
Говилів 15.52 1 хв  15.53 3 г  3 хв 
Деренівка 16.01 3 хв  16.04 3 г  12 хв 
Трембовля 16.17 1 хв  16.18 3 г  28 хв 
Кровинка 16.24 1 хв  16.25 3 г  35 хв 
Микулинці-Струсів 16.34 1 хв  16.35 3 г  45 хв 
Зелений Гай 16.41 1 хв  16.42 3 г  52 хв 
Прошова 16.49 1 хв  16.50 4 г 
Березовиця-Острів 17.04 1 хв  17.05 4 г  15 хв 
Тернопіль-Пас. 17.22 4 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6274 Заліщики — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30