У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6274 Заліщики — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6274 сполученням Заліщики - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Заліщики о 12.49 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 17.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Торське, Рожанівка, Мухавка, Черкавщина, Чортків, Гадинківці, Копичинці, Говилів, Трембовля, Микулинці-Струсів, Прошова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

07 лютого ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Заліщики 12.49
Дзвиняч 13.07 1 хв  13.08 18 хв 
Торське 13.18 1 хв  13.19 29 хв 
Ворволинці 13.28 1 хв  13.29 39 хв 
Рожанівка 13.38 1 хв  13.39 49 хв 
Тлусте 13.47 1 хв  13.48 58 хв 
Мухавка 14.00 1 хв  14.01 1 г  11 хв 
Ягільниця 14.07 3 хв  14.10 1 г  18 хв 
Черкавщина 14.19 1 хв  14.20 1 г  30 хв 
Біла-Чортківська 14.29 1 хв  14.30 1 г  40 хв 
Чортків 14.43 2 хв  14.45 1 г  54 хв 
Вигнанка 15.01 1 хв  15.02 2 г  12 хв 
Гадинківці 15.08 1 хв  15.09 2 г  19 хв 
Котівка 15.14 1 хв  15.15 2 г  25 хв 
Копичинці 15.20 1 хв  15.21 2 г  31 хв 
Хоростків 15.42 1 хв  15.43 2 г  53 хв 
Говилів 15.52 1 хв  15.53 3 г  3 хв 
Деренівка 16.01 3 хв  16.04 3 г  12 хв 
Трембовля 16.17 1 хв  16.18 3 г  28 хв 
Кровинка 16.24 1 хв  16.25 3 г  35 хв 
Микулинці-Струсів 16.34 1 хв  16.35 3 г  45 хв 
Зелений Гай 16.41 1 хв  16.42 3 г  52 хв 
Прошова 16.49 1 хв  16.50 4 г 
Березовиця-Острів 17.04 1 хв  17.05 4 г  15 хв 
Тернопіль-Пас. 17.22 4 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6274 Заліщики — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031