У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6276 Борщів — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6276 сполученням Борщів - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Борщів о 15.26 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 19.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Жилинці, Залісся, Пастуше, Гадинківці, Копичинці, Говилів, Трембовля, Микулинці-Струсів, Прошова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2020-01-17 по 2020-01-24: 20 січня ходу не буде
з 2020-01-24 по 2020-02-04: 31 січня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Борщів 15.26
Тересин 15.39 1 хв  15.40 13 хв 
Жилинці 15.54 1 хв  15.55 28 хв 
Озеряни-Пилатківці 16.05 1 хв  16.06 39 хв 
Залісся 16.20 1 хв  16.21 54 хв 
Шманьківчики 16.30 1 хв  16.31 1 г  4 хв 
Пастуше 16.40 1 хв  16.41 1 г  14 хв 
Вигнанка 16.53 1 хв  16.54 1 г  27 хв 
Гадинківці 17.03 1 хв  17.04 1 г  37 хв 
Котівка 17.09 1 хв  17.10 1 г  43 хв 
Копичинці 17.17 1 хв  17.18 1 г  51 хв 
Хоростків 17.38 1 хв  17.39 2 г  12 хв 
Говилів 17.49 1 хв  17.50 2 г  23 хв 
Деренівка 17.58 3 хв  18.01 2 г  32 хв 
Трембовля 18.16 1 хв  18.17 2 г  50 хв 
Кровинка 18.25 1 хв  18.26 2 г  59 хв 
Микулинці-Струсів 18.38 1 хв  18.39 3 г  12 хв 
Зелений Гай 18.46 1 хв  18.47 3 г  20 хв 
Прошова 18.57 1 хв  18.58 3 г  31 хв 
Березовиця-Острів 19.17 1 хв  19.18 3 г  51 хв 
Тернопіль-Пас. 19.35 4 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6276 Борщів — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829