У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6276 Дніпро-Головний — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6276 сполученням Дніпро-Головний - Лозова відправляється зі станції Дніпро-Головний о 13.20 і прибуває на станцію Лозова о 17.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 196 Км, Ксеніївка, 212 Км, 222 Км, 230 Км, Синельникове-1, Зайцеве, Павлоград-1, 981 Км, 969 Км, 948 Км, 939 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 13.20
193 Км 13.27 1 хв  13.28 7 хв 
Нижньодніпровськ 13.30 1 хв  13.31 10 хв 
196 Км 13.34 1 хв  13.35 14 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 13.39 1 хв  13.40 19 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 13.42 1 хв  13.43 22 хв 
Ксеніївка 13.46 1 хв  13.47 26 хв 
Ігрень 13.49 1 хв  13.50 29 хв 
207 Км 13.52 1 хв  13.53 32 хв 
212 Км 13.57 1 хв  13.58 37 хв 
Іларіонове 14.03 1 хв  14.04 43 хв 
219 Км 14.07 1 хв  14.08 47 хв 
222 Км 14.11 1 хв  14.12 51 хв 
225 Км 14.15 1 хв  14.16 55 хв 
Хорошеве 14.19 1 хв  14.20 59 хв 
230 Км 14.23 2 хв  14.25 1 г  3 хв 
235 Км 14.28 1 хв  14.29 1 г  8 хв 
Синельникове-2 14.32 1 хв  14.33 1 г  12 хв 
Синельникове-1 14.40 27 хв  15.07 1 г  20 хв 
1025 Км 15.15 1 хв  15.16 1 г  55 хв 
1017 Км 15.22 1 хв  15.23 2 г  2 хв 
Зайцеве 15.26 1 хв  15.27 2 г  6 хв 
1009 Км 15.32 1 хв  15.33 2 г  12 хв 
1005 Км 15.36 1 хв  15.37 2 г  16 хв 
Павлоград-1 15.47 2 хв  15.49 2 г  27 хв 
988 Км 15.54 1 хв  15.55 2 г  34 хв 
Ароматна 15.59 1 хв  16.00 2 г  39 хв 
981 Км 16.03 1 хв  16.04 2 г  43 хв 
978 Км 16.07 1 хв  16.08 2 г  47 хв 
Варварівка 16.13 1 хв  16.14 2 г  53 хв 
969 Км 16.19 1 хв  16.20 2 г  59 хв 
Жемчужне 16.25 1 хв  16.26 3 г  5 хв 
Самійлівка 16.36 1 хв  16.37 3 г  16 хв 
948 Км 16.41 2 хв  16.43 3 г  21 хв 
943 км 16.47 1 хв  16.48 3 г  27 хв 
940 км 16.51 1 хв  16.52 3 г  31 хв 
939 Км 16.54 1 хв  16.55 3 г  34 хв 
936 Км 16.59 1 хв  17.00 3 г  39 хв 
Лозова 17.12 3 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6276 Дніпро-Головний — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31