У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6276 Дніпро-Головний — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6276 сполученням Дніпро-Головний - Лозова відправляється зі станції Дніпро-Головний о 13.20 і прибуває на станцію Лозова о 17.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 196 Км, Ксеніївка, 212 Км, 222 Км, 230 Км, Синельникове-1, Зайцеве, Павлоград-1, 981 Км, 969 Км, 948 Км, 939 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 13.20
193 Км 13.27 1 хв  13.28 7 хв 
Нижньодніпровськ 13.30 1 хв  13.31 10 хв 
196 Км 13.34 1 хв  13.35 14 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 13.39 1 хв  13.40 19 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 13.42 1 хв  13.43 22 хв 
Ксеніївка 13.46 1 хв  13.47 26 хв 
Ігрень 13.49 1 хв  13.50 29 хв 
207 Км 13.52 1 хв  13.53 32 хв 
212 Км 13.57 1 хв  13.58 37 хв 
Іларіонове 14.03 1 хв  14.04 43 хв 
219 Км 14.07 1 хв  14.08 47 хв 
222 Км 14.11 1 хв  14.12 51 хв 
225 Км 14.15 1 хв  14.16 55 хв 
Хорошеве 14.19 1 хв  14.20 59 хв 
230 Км 14.23 2 хв  14.25 1 г  3 хв 
235 Км 14.28 1 хв  14.29 1 г  8 хв 
Синельникове-2 14.32 1 хв  14.33 1 г  12 хв 
Синельникове-1 14.40 27 хв  15.07 1 г  20 хв 
1025 Км 15.15 1 хв  15.16 1 г  55 хв 
1017 Км 15.22 1 хв  15.23 2 г  2 хв 
Зайцеве 15.26 1 хв  15.27 2 г  6 хв 
1009 Км 15.32 1 хв  15.33 2 г  12 хв 
1005 Км 15.36 1 хв  15.37 2 г  16 хв 
Павлоград-1 15.47 2 хв  15.49 2 г  27 хв 
988 Км 15.54 1 хв  15.55 2 г  34 хв 
Ароматна 15.59 1 хв  16.00 2 г  39 хв 
981 Км 16.03 1 хв  16.04 2 г  43 хв 
978 Км 16.07 1 хв  16.08 2 г  47 хв 
Варварівка 16.13 1 хв  16.14 2 г  53 хв 
969 Км 16.19 1 хв  16.20 2 г  59 хв 
Жемчужне 16.25 1 хв  16.26 3 г  5 хв 
Самійлівка 16.36 1 хв  16.37 3 г  16 хв 
948 Км 16.41 2 хв  16.43 3 г  21 хв 
943 км 16.47 1 хв  16.48 3 г  27 хв 
940 км 16.51 1 хв  16.52 3 г  31 хв 
939 Км 16.54 1 хв  16.55 3 г  34 хв 
936 Км 16.59 1 хв  17.00 3 г  39 хв 
Лозова 17.12 3 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6276 Дніпро-Головний — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031