У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6276 Дніпро-Головний — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6276 сполученням Дніпро-Головний - Лозова відправляється зі станції Дніпро-Головний о 13.20 і прибуває на станцію Лозова о 17.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 196 Км, Ксеніївка, 212 Км, 222 Км, 230 Км, Синельникове-1, Зайцеве, Павлоград-1, 981 Км, 969 Км, 948 Км, 939 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-08-14 по 2019-08-21: 16.08., 19.08., 21.08. призначити зміненим маршрутом прямування через ст.Новомосковськ Дніпр. без заходу на ст.Синельникове-1,2 наступним розкладом: до ст.Н.Д.Вузол Парк Е без змін (13.42 - 13.43); ст.Самарівка (14.03 - 14.04); ст.Новомосковськ Дніпр. (14.24 - 14.25); ст.Орлівщина (14.45 - 14.46); ст.Мінеральна (14.58 - 14.59); ст.Межеричи (15.12 - 15.13); ст.Павлоград-1 (15.27 -15.49); далі згідно чинного розкладу.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 13.20
193 Км 13.27 1 хв  13.28 7 хв 
Нижньодніпровськ 13.30 1 хв  13.31 10 хв 
196 Км 13.34 1 хв  13.35 14 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 13.39 1 хв  13.40 19 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 13.42 1 хв  13.43 22 хв 
Ксеніївка 13.46 1 хв  13.47 26 хв 
Ігрень 13.49 1 хв  13.50 29 хв 
207 Км 13.52 1 хв  13.53 32 хв 
212 Км 13.57 1 хв  13.58 37 хв 
Іларіонове 14.03 1 хв  14.04 43 хв 
219 Км 14.07 1 хв  14.08 47 хв 
222 Км 14.11 1 хв  14.12 51 хв 
225 Км 14.15 1 хв  14.16 55 хв 
Хорошеве 14.19 1 хв  14.20 59 хв 
230 Км 14.23 2 хв  14.25 1 г  3 хв 
235 Км 14.28 1 хв  14.29 1 г  8 хв 
Синельникове-2 14.32 1 хв  14.33 1 г  12 хв 
Синельникове-1 14.40 27 хв  15.07 1 г  20 хв 
1025 Км 15.15 1 хв  15.16 1 г  55 хв 
1017 Км 15.22 1 хв  15.23 2 г  2 хв 
Зайцеве 15.26 1 хв  15.27 2 г  6 хв 
1009 Км 15.32 1 хв  15.33 2 г  12 хв 
1005 Км 15.36 1 хв  15.37 2 г  16 хв 
Павлоград-1 15.47 2 хв  15.49 2 г  27 хв 
988 Км 15.54 1 хв  15.55 2 г  34 хв 
Ароматна 15.59 1 хв  16.00 2 г  39 хв 
981 Км 16.03 1 хв  16.04 2 г  43 хв 
978 Км 16.07 1 хв  16.08 2 г  47 хв 
Варварівка 16.13 1 хв  16.14 2 г  53 хв 
969 Км 16.19 1 хв  16.20 2 г  59 хв 
Жемчужне 16.25 1 хв  16.26 3 г  5 хв 
Самійлівка 16.36 1 хв  16.37 3 г  16 хв 
948 Км 16.41 2 хв  16.43 3 г  21 хв 
943 км 16.47 1 хв  16.48 3 г  27 хв 
940 км 16.51 1 хв  16.52 3 г  31 хв 
939 Км 16.54 1 хв  16.55 3 г  34 хв 
936 Км 16.59 1 хв  17.00 3 г  39 хв 
Лозова 17.12 3 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6276 Дніпро-Головний — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30