У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6276 Іване-Пусте — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6276 сполученням Іване-Пусте - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Іване-Пусте о 14.25 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 19.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Городовичі, Борщів, Жилинці, Залісся, Пастуше, Гадинківці, Копичинці, Говилів, Трембовля, Микулинці-Струсів, Прошова.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

. 09, 16 лютого ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іване-Пусте 14.25
Гермаківка 14.38 1 хв  14.39 13 хв 
Городовичі 15.02 1 хв  15.03 37 хв 
Цукровий Завод 15.15 1 хв  15.16 50 хв 
Борщів 15.25 1 хв  15.26 1 г 
Тересин 15.39 1 хв  15.40 1 г  14 хв 
Жилинці 15.54 1 хв  15.55 1 г  29 хв 
Озеряни-Пилатківці 16.05 1 хв  16.06 1 г  40 хв 
Залісся 16.20 1 хв  16.21 1 г  55 хв 
Шманьківчики 16.30 1 хв  16.31 2 г  5 хв 
Пастуше 16.40 1 хв  16.41 2 г  15 хв 
Вигнанка 16.53 1 хв  16.54 2 г  28 хв 
Гадинківці 17.03 1 хв  17.04 2 г  38 хв 
Котівка 17.09 1 хв  17.10 2 г  44 хв 
Копичинці 17.17 1 хв  17.18 2 г  52 хв 
Хоростків 17.38 1 хв  17.39 3 г  13 хв 
Говилів 17.49 1 хв  17.50 3 г  24 хв 
Деренівка 17.58 3 хв  18.01 3 г  33 хв 
Трембовля 18.16 1 хв  18.17 3 г  51 хв 
Кровинка 18.25 1 хв  18.26 4 г 
Микулинці-Струсів 18.38 1 хв  18.39 4 г  13 хв 
Зелений Гай 18.46 1 хв  18.47 4 г  21 хв 
Прошова 18.57 1 хв  18.58 4 г  32 хв 
Березовиця-Острів 19.17 1 хв  19.18 4 г  52 хв 
Тернопіль-Пас. 19.35 5 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6276 Іване-Пусте — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031