У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6276 Іване-Пусте — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6276 сполученням Іване-Пусте - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Іване-Пусте о 14.25 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 19.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вовківці-Турильче, Борщів, Жилинці, Залісся, Пастуше, Гадинківці, Копичинці, Говилів, Трембовля, Микулинці-Струсів, Прошова.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іване-Пусте 14.25
Гермаківка 14.38 1 хв  14.39 13 хв 
Вовківці-Турильче 15.02 1 хв  15.03 37 хв 
Цукровий Завод 15.15 1 хв  15.16 50 хв 
Борщів 15.25 1 хв  15.26 1 г 
Тересин 15.39 1 хв  15.40 1 г  14 хв 
Жилинці 15.54 1 хв  15.55 1 г  29 хв 
Озеряни-Пилатківці 16.05 1 хв  16.06 1 г  40 хв 
Залісся 16.20 1 хв  16.21 1 г  55 хв 
Шманьківчики 16.30 1 хв  16.31 2 г  5 хв 
Пастуше 16.40 1 хв  16.41 2 г  15 хв 
Вигнанка 16.53 1 хв  16.54 2 г  28 хв 
Гадинківці 17.03 1 хв  17.04 2 г  38 хв 
Котівка 17.09 1 хв  17.10 2 г  44 хв 
Копичинці 17.17 1 хв  17.18 2 г  52 хв 
Хоростків 17.38 1 хв  17.39 3 г  13 хв 
Говилів 17.49 1 хв  17.50 3 г  24 хв 
Деренівка 17.58 3 хв  18.01 3 г  33 хв 
Трембовля 18.16 1 хв  18.17 3 г  51 хв 
Кровинка 18.25 1 хв  18.26 4 г 
Микулинці-Струсів 18.38 1 хв  18.39 4 г  13 хв 
Зелений Гай 18.46 1 хв  18.47 4 г  21 хв 
Прошова 18.57 1 хв  18.58 4 г  32 хв 
Березовиця-Острів 19.17 1 хв  19.18 4 г  52 хв 
Тернопіль-Пас. 19.35 5 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6276 Іване-Пусте — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031