У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6276 Іване-Пусте — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6276 сполученням Іване-Пусте - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Іване-Пусте о 14.25 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 19.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Городовичі, Борщів, Жилинці, Залісся, Пастуше, Гадинківці, Копичинці, Говилів, Трембовля, Микулинці-Струсів, Прошова.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Курсує крім вівторків та п'ятниць
з 2019-07-19 по 2019-12-14: з 13 травня і до відміни курсуватиме на ділянці Тернопіль - ст.Борщів
з 2019-11-06 по 2019-11-17: 13 листопада ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іване-Пусте 14.25
Гермаківка 14.38 1 хв  14.39 13 хв 
Городовичі 15.02 1 хв  15.03 37 хв 
Цукровий Завод 15.15 1 хв  15.16 50 хв 
Борщів 15.25 1 хв  15.26 1 г 
Тересин 15.39 1 хв  15.40 1 г  14 хв 
Жилинці 15.54 1 хв  15.55 1 г  29 хв 
Озеряни-Пилатківці 16.05 1 хв  16.06 1 г  40 хв 
Залісся 16.20 1 хв  16.21 1 г  55 хв 
Шманьківчики 16.30 1 хв  16.31 2 г  5 хв 
Пастуше 16.40 1 хв  16.41 2 г  15 хв 
Вигнанка 16.53 1 хв  16.54 2 г  28 хв 
Гадинківці 17.03 1 хв  17.04 2 г  38 хв 
Котівка 17.09 1 хв  17.10 2 г  44 хв 
Копичинці 17.17 1 хв  17.18 2 г  52 хв 
Хоростків 17.38 1 хв  17.39 3 г  13 хв 
Говилів 17.49 1 хв  17.50 3 г  24 хв 
Деренівка 17.58 3 хв  18.01 3 г  33 хв 
Трембовля 18.16 1 хв  18.17 3 г  51 хв 
Кровинка 18.25 1 хв  18.26 4 г 
Микулинці-Струсів 18.38 1 хв  18.39 4 г  13 хв 
Зелений Гай 18.46 1 хв  18.47 4 г  21 хв 
Прошова 18.57 1 хв  18.58 4 г  32 хв 
Березовиця-Острів 19.17 1 хв  19.18 4 г  52 хв 
Тернопіль-Пас. 19.35 5 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6276 Іване-Пусте — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031