У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6277 Лозова — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6277 сполученням Лозова - Дніпро-Головний відправляється зі станції Лозова о 05.57 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 10.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 940 км, Самійлівка, Варварівка, Ароматна, 1005 Км, 1017 Км, Синельникове-2, 207 Км, Нижньодніпровськ-Вузол, Нижньодніпровськ.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 05.57
936 Км 06.08 1 хв  06.09 11 хв 
939 Км 06.12 1 хв  06.13 15 хв 
940 км 06.15 1 хв  06.16 18 хв 
943 км 06.18 1 хв  06.19 21 хв 
948 Км 06.23 2 хв  06.25 26 хв 
Самійлівка 06.30 11 хв  06.41 33 хв 
Жемчужне 06.51 1 хв  06.52 54 хв 
969 Км 06.57 1 хв  06.58 1 г 
Варварівка 07.02 1 хв  07.03 1 г  5 хв 
978 Км 07.07 1 хв  07.08 1 г  10 хв 
981 Км 07.11 1 хв  07.12 1 г  14 хв 
Ароматна 07.15 1 хв  07.16 1 г  18 хв 
988 Км 07.20 1 хв  07.21 1 г  23 хв 
Павлоград-1 07.26 2 хв  07.28 1 г  29 хв 
1005 Км 07.38 1 хв  07.39 1 г  41 хв 
1009 Км 07.43 1 хв  07.44 1 г  46 хв 
Зайцеве 07.50 1 хв  07.51 1 г  53 хв 
1017 Км 07.56 1 хв  07.57 1 г  59 хв 
1025 Км 08.03 1 хв  08.04 2 г  6 хв 
Синельникове-1 08.13 32 хв  08.45 2 г  16 хв 
Синельникове-2 08.52 1 хв  08.53 2 г  55 хв 
Іларіонове 09.13 17 хв  09.30 3 г  16 хв 
212 Км 09.35 1 хв  09.36 3 г  38 хв 
207 Км 09.40 1 хв  09.41 3 г  43 хв 
Ігрень 09.45 1 хв  09.46 3 г  48 хв 
Ксеніївка 09.48 2 хв  09.50 3 г  51 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 09.54 2 хв  09.56 3 г  57 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 09.58 1 хв  09.59 4 г  1 хв 
196 Км 10.02 1 хв  10.03 4 г  5 хв 
Нижньодніпровськ 10.06 1 хв  10.07 4 г  9 хв 
193 Км 10.10 2 хв  10.12 4 г  13 хв 
Дніпро-Головний 10.20 4 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6277 Лозова — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031