У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6277 Тернопіль-Пас. — Заліщики Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6277 сполученням Тернопіль-Пас. - Заліщики відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 18.19 і прибуває на станцію Заліщики о 23.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Прошова, Микулинці-Струсів, Трембовля, Говилів, Копичинці, Гадинківці, Чортків, Черкавщина, Мухавка, Рожанівка, Торське.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-11-06 по 2019-11-16: 12 листопада ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 18.19
Березовиця-Острів 18.36 1 хв  18.37 17 хв 
Прошова 18.51 10 хв  19.01 32 хв 
Зелений Гай 19.06 1 хв  19.07 47 хв 
Микулинці-Струсів 19.15 1 хв  19.16 56 хв 
Кровинка 19.23 1 хв  19.24 1 г  4 хв 
Трембовля 19.33 1 хв  19.34 1 г  14 хв 
Деренівка 19.50 3 хв  19.53 1 г  31 хв 
Говилів 19.58 1 хв  19.59 1 г  39 хв 
Хоростків 20.10 1 хв  20.11 1 г  51 хв 
Копичинці 20.32 1 хв  20.33 2 г  13 хв 
Котівка 20.38 1 хв  20.39 2 г  19 хв 
Гадинківці 20.47 1 хв  20.48 2 г  28 хв 
Вигнанка 20.55 17 хв  21.12 2 г  36 хв 
Чортків 21.27 15 хв  21.42 3 г  8 хв 
Біла-Чортківська 22.00 1 хв  22.01 3 г  41 хв 
Черкавщина 22.08 1 хв  22.09 3 г  49 хв 
Ягільниця 22.21 3 хв  22.24 4 г  2 хв 
Мухавка 22.30 1 хв  22.31 4 г  11 хв 
Тлусте 22.41 1 хв  22.42 4 г  22 хв 
Рожанівка 22.48 2 хв  22.50 4 г  29 хв 
Ворволинці 22.57 1 хв  22.58 4 г  38 хв 
Торське 23.10 1 хв  23.11 4 г  51 хв 
Дзвиняч 23.25 1 хв  23.26 5 г  6 хв 
Заліщики 23.41 5 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6277 Тернопіль-Пас. — Заліщики можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031