У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6277 Тернопіль-Пас. — Заліщики Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6277 сполученням Тернопіль-Пас. - Заліщики відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 18.19 і прибуває на станцію Заліщики о 23.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Прошова, Микулинці-Струсів, Трембовля, Говилів, Копичинці, Гадинківці, Чортків, Черкавщина, Мухавка, Рожанівка, Торське.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

15 лютого ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 18.19
Березовиця-Острів 18.36 1 хв  18.37 17 хв 
Прошова 18.51 10 хв  19.01 32 хв 
Зелений Гай 19.06 1 хв  19.07 47 хв 
Микулинці-Струсів 19.15 1 хв  19.16 56 хв 
Кровинка 19.23 1 хв  19.24 1 г  4 хв 
Трембовля 19.33 1 хв  19.34 1 г  14 хв 
Деренівка 19.50 3 хв  19.53 1 г  31 хв 
Говилів 19.58 1 хв  19.59 1 г  39 хв 
Хоростків 20.10 1 хв  20.11 1 г  51 хв 
Копичинці 20.32 1 хв  20.33 2 г  13 хв 
Котівка 20.38 1 хв  20.39 2 г  19 хв 
Гадинківці 20.47 1 хв  20.48 2 г  28 хв 
Вигнанка 20.55 17 хв  21.12 2 г  36 хв 
Чортків 21.27 15 хв  21.42 3 г  8 хв 
Біла-Чортківська 22.00 1 хв  22.01 3 г  41 хв 
Черкавщина 22.08 1 хв  22.09 3 г  49 хв 
Ягільниця 22.21 3 хв  22.24 4 г  2 хв 
Мухавка 22.30 1 хв  22.31 4 г  11 хв 
Тлусте 22.41 1 хв  22.42 4 г  22 хв 
Рожанівка 22.48 2 хв  22.50 4 г  29 хв 
Ворволинці 22.57 1 хв  22.58 4 г  38 хв 
Торське 23.10 1 хв  23.11 4 г  51 хв 
Дзвиняч 23.25 1 хв  23.26 5 г  6 хв 
Заліщики 23.41 5 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6277 Тернопіль-Пас. — Заліщики можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031