У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6279 Тернопіль-Пас. — Іване-Пусте Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6279 сполученням Тернопіль-Пас. - Іване-Пусте відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 20.57 і прибуває на станцію Іване-Пусте о 01.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Прошова, Микулинці-Струсів, Трембовля, Говилів, Копичинці, Гадинківці, Пастуше, Залісся, Жилинці, Борщів, Вовківці-Турильче.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 20.57
Березовиця-Острів 21.14 1 хв  21.15 17 хв 
Прошова 21.30 1 хв  21.31 33 хв 
Зелений Гай 21.36 1 хв  21.37 39 хв 
Микулинці-Струсів 21.46 1 хв  21.47 49 хв 
Кровинка 21.54 1 хв  21.55 57 хв 
Трембовля 22.03 14 хв  22.17 1 г  6 хв 
Деренівка 22.33 3 хв  22.36 1 г  36 хв 
Говилів 22.41 1 хв  22.42 1 г  44 хв 
Хоростків 22.52 1 хв  22.53 1 г  55 хв 
Копичинці 23.14 1 хв  23.15 2 г  17 хв 
Котівка 23.20 1 хв  23.21 2 г  23 хв 
Гадинківці 23.26 1 хв  23.27 2 г  29 хв 
Вигнанка 23.33 1 хв  23.34 2 г  36 хв 
Пастуше 23.43 1 хв  23.44 2 г  46 хв 
Шманьківчики 23.53 1 хв  23.54 2 г  56 хв 
Залісся 00.02 2 хв  00.04 3 г  5 хв 
Озеряни-Пилатківці 00.17 1 хв  00.18 3 г  20 хв 
Жилинці 00.27 1 хв  00.28 3 г  30 хв 
Тересин 00.44 1 хв  00.45 3 г  47 хв 
Борщів 00.58 1 хв  00.59 4 г  1 хв 
Цукровий Завод 01.07 1 хв  01.08 4 г  10 хв 
Вовківці-Турильче 01.21 1 хв  01.22 4 г  24 хв 
Гермаківка 01.44 1 хв  01.45 4 г  47 хв 
Іване-Пусте 01.59 5 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6279 Тернопіль-Пас. — Іване-Пусте можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031