У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6279 Тернопіль-Пас. — Іване-Пусте Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6279 сполученням Тернопіль-Пас. - Іване-Пусте відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 20.57 і прибуває на станцію Іване-Пусте о 01.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Прошова, Микулинці-Струсів, Трембовля, Говилів, Копичинці, Гадинківці, Пастуше, Залісся, Жилинці, Борщів, Вовківці-Турильче.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-07-19 по 2019-12-14: з 13 травня і до відміни курсуватиме на ділянці Тернопіль - ст.Борщів

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 20.57
Березовиця-Острів 21.14 1 хв  21.15 17 хв 
Прошова 21.30 1 хв  21.31 33 хв 
Зелений Гай 21.36 1 хв  21.37 39 хв 
Микулинці-Струсів 21.46 1 хв  21.47 49 хв 
Кровинка 21.54 1 хв  21.55 57 хв 
Трембовля 22.03 14 хв  22.17 1 г  6 хв 
Деренівка 22.33 3 хв  22.36 1 г  36 хв 
Говилів 22.41 1 хв  22.42 1 г  44 хв 
Хоростків 22.52 1 хв  22.53 1 г  55 хв 
Копичинці 23.14 1 хв  23.15 2 г  17 хв 
Котівка 23.20 1 хв  23.21 2 г  23 хв 
Гадинківці 23.26 1 хв  23.27 2 г  29 хв 
Вигнанка 23.33 1 хв  23.34 2 г  36 хв 
Пастуше 23.43 1 хв  23.44 2 г  46 хв 
Шманьківчики 23.53 1 хв  23.54 2 г  56 хв 
Залісся 00.02 2 хв  00.04 3 г  5 хв 
Озеряни-Пилатківці 00.17 1 хв  00.18 3 г  20 хв 
Жилинці 00.27 1 хв  00.28 3 г  30 хв 
Тересин 00.44 1 хв  00.45 3 г  47 хв 
Борщів 00.58 1 хв  00.59 4 г  1 хв 
Цукровий Завод 01.07 1 хв  01.08 4 г  10 хв 
Вовківці-Турильче 01.21 1 хв  01.22 4 г  24 хв 
Гермаківка 01.44 1 хв  01.45 4 г  47 хв 
Іване-Пусте 01.59 5 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6279 Тернопіль-Пас. — Іване-Пусте можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30