У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6281 Шепетівка — Здолбунів-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6281 сполученням Шепетівка - Здолбунів-Пас. відправляється зі станції Шепетівка о 04.10 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 06.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кам'янка, Славута-1, Баранне, Колом'є, Кривин, Бадівка, Могиляни, Острог, Українка, Івачкове, Семилітка, Здолбунів-Південний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 04.10
Кам'янка 04.20 1 хв  04.21 10 хв 
Славута-1 04.35 1 хв  04.36 25 хв 
Баранне 04.40 1 хв  04.41 30 хв 
Колом'є 04.45 2 хв  04.47 35 хв 
Кривин 04.53 1 хв  04.54 43 хв 
Бадівка 05.02 1 хв  05.03 52 хв 
Могиляни 05.10 13 хв  05.23 1 г 
Острог 05.29 1 хв  05.30 1 г  19 хв 
Українка 05.35 1 хв  05.36 1 г  25 хв 
Івачкове 05.42 1 хв  05.43 1 г  32 хв 
Семилітка 05.47 1 хв  05.48 1 г  37 хв 
Здолбунів-Південний 05.56 1 хв  05.57 1 г  46 хв 
Здолбунів-Пас. 06.03 1 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6281 Шепетівка — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031