У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6282 Здолбунів-Пас. — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6282 сполученням Здолбунів-Пас. - Шепетівка відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 06.22 і прибуває на станцію Шепетівка о 07.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Здолбунів-Південний, Семилітка, Івачкове, Новоукраїнка, Острог, Могиляни, Бадівка, Кривин, Колом'є, Баранне, Славута-1, Цвітоха, Кам'янка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 06.22
Здолбунів-Південний 06.28 1 хв  06.29 6 хв 
Семилітка 06.35 1 хв  06.36 13 хв 
Івачкове 06.39 1 хв  06.40 17 хв 
Новоукраїнка 06.45 1 хв  06.46 23 хв 
Острог 06.52 1 хв  06.53 30 хв 
Могиляни 06.58 1 хв  06.59 36 хв 
Бадівка 07.04 2 хв  07.06 42 хв 
Кривин 07.13 1 хв  07.14 51 хв 
Колом'є 07.19 1 хв  07.20 57 хв 
Баранне 07.25 1 хв  07.26 1 г  3 хв 
Славута-1 07.32 1 хв  07.33 1 г  10 хв 
Цвітоха 07.42 1 хв  07.43 1 г  20 хв 
Кам'янка 07.47 1 хв  07.48 1 г  25 хв 
Шепетівка 07.58 1 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6282 Здолбунів-Пас. — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031