У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6283 Тернопіль-Пас. — Гусятин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6283 сполученням Тернопіль-Пас. - Гусятин відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 09.10 і прибуває на станцію Гусятин о 12.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Березовиця-Острів, Прошова, Зелений Гай, Микулинці-Струсів, Кровинка, Трембовля, Деренівка, Говилів, Хоростків, Копичинці, Коцюбинці, Кругулець, Васильківці, Чабарівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Курсує по вівторках та п'ятницях.
з 2019-11-06 по 2019-11-16: 12 листопада ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 09.10
Березовиця-Острів 09.26 1 хв  09.27 16 хв 
Прошова 09.40 1 хв  09.41 30 хв 
Зелений Гай 09.47 1 хв  09.48 37 хв 
Микулинці-Струсів 09.55 1 хв  09.56 45 хв 
Кровинка 10.03 1 хв  10.04 53 хв 
Трембовля 10.11 1 хв  10.12 1 г  1 хв 
Деренівка 10.25 3 хв  10.28 1 г  15 хв 
Говилів 10.34 1 хв  10.35 1 г  24 хв 
Хоростків 10.44 1 хв  10.45 1 г  34 хв 
Копичинці 11.05 20 хв  11.25 1 г  55 хв 
Коцюбинці 11.32 1 хв  11.33 2 г  22 хв 
Кругулець 11.39 1 хв  11.40 2 г  29 хв 
Васильківці 11.46 1 хв  11.47 2 г  36 хв 
Чабарівка 11.57 1 хв  11.58 2 г  47 хв 
Гусятин 12.10 3 г 

У розкладі поїзда 6283 Тернопіль-Пас. — Гусятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031