У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6283 Тернопіль-Пас. — Гусятин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6283 сполученням Тернопіль-Пас. - Гусятин відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 09.10 і прибуває на станцію Гусятин о 12.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Березовиця-Острів, Прошова, Зелений Гай, Микулинці-Струсів, Кровинка, Трембовля, Деренівка, Говилів, Хоростків, Копичинці, Коцюбинці, Кругулець, Васильківці, Чабарівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 09.10
Березовиця-Острів 09.26 1 хв  09.27 16 хв 
Прошова 09.40 1 хв  09.41 30 хв 
Зелений Гай 09.47 1 хв  09.48 37 хв 
Микулинці-Струсів 09.55 1 хв  09.56 45 хв 
Кровинка 10.03 1 хв  10.04 53 хв 
Трембовля 10.11 1 хв  10.12 1 г  1 хв 
Деренівка 10.25 3 хв  10.28 1 г  15 хв 
Говилів 10.34 1 хв  10.35 1 г  24 хв 
Хоростків 10.44 1 хв  10.45 1 г  34 хв 
Копичинці 11.05 20 хв  11.25 1 г  55 хв 
Коцюбинці 11.32 1 хв  11.33 2 г  22 хв 
Кругулець 11.39 1 хв  11.40 2 г  29 хв 
Васильківці 11.46 1 хв  11.47 2 г  36 хв 
Чабарівка 11.57 1 хв  11.58 2 г  47 хв 
Гусятин 12.10 3 г 

У розкладі поїзда 6283 Тернопіль-Пас. — Гусятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031