У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6283 Тернопіль-Пас. — Гусятин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6283 сполученням Тернопіль-Пас. - Гусятин відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 09.10 і прибуває на станцію Гусятин о 12.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Березовиця-Острів, Прошова, Зелений Гай, Микулинці-Струсів, Кровинка, Трембовля, Деренівка, Говилів, Хоростків, Копичинці, Коцюбинці, Кругулець, Васильківці, Чабарівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

. 11 лютого ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 09.10
Березовиця-Острів 09.26 1 хв  09.27 16 хв 
Прошова 09.40 1 хв  09.41 30 хв 
Зелений Гай 09.47 1 хв  09.48 37 хв 
Микулинці-Струсів 09.55 1 хв  09.56 45 хв 
Кровинка 10.03 1 хв  10.04 53 хв 
Трембовля 10.11 1 хв  10.12 1 г  1 хв 
Деренівка 10.25 3 хв  10.28 1 г  15 хв 
Говилів 10.34 1 хв  10.35 1 г  24 хв 
Хоростків 10.44 1 хв  10.45 1 г  34 хв 
Копичинці 11.05 20 хв  11.25 1 г  55 хв 
Коцюбинці 11.32 1 хв  11.33 2 г  22 хв 
Кругулець 11.39 1 хв  11.40 2 г  29 хв 
Васильківці 11.46 1 хв  11.47 2 г  36 хв 
Чабарівка 11.57 1 хв  11.58 2 г  47 хв 
Гусятин 12.10 3 г 

У розкладі поїзда 6283 Тернопіль-Пас. — Гусятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031