У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6284 Дніпро-Головний — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6284 сполученням Дніпро-Головний - Лозова відправляється зі станції Дніпро-Головний о 05.33 і прибуває на станцію Лозова о 09.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 196 Км, Ксеніївка, 212 Км, 222 Км, 230 Км, Синельникове-1, Зайцеве, Павлоград-1, 981 Км, 969 Км, 948 Км, 939 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 05.33
193 Км 05.41 1 хв  05.42 8 хв 
Нижньодніпровськ 05.44 1 хв  05.45 11 хв 
196 Км 05.48 1 хв  05.49 15 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 05.53 1 хв  05.54 20 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 05.56 1 хв  05.57 23 хв 
Ксеніївка 06.00 1 хв  06.01 27 хв 
Ігрень 06.03 1 хв  06.04 30 хв 
207 Км 06.06 1 хв  06.07 33 хв 
212 Км 06.11 1 хв  06.12 38 хв 
Іларіонове 06.17 1 хв  06.18 44 хв 
219 Км 06.21 1 хв  06.22 48 хв 
222 Км 06.25 1 хв  06.26 52 хв 
225 Км 06.28 1 хв  06.29 55 хв 
Хорошеве 06.32 1 хв  06.33 59 хв 
230 Км 06.36 2 хв  06.38 1 г  3 хв 
235 Км 06.41 1 хв  06.42 1 г  8 хв 
Синельникове-2 06.44 1 хв  06.45 1 г  11 хв 
Синельникове-1 06.52 20 хв  07.12 1 г  19 хв 
1025 Км 07.20 1 хв  07.21 1 г  47 хв 
1017 Км 07.28 1 хв  07.29 1 г  55 хв 
Зайцеве 07.32 1 хв  07.33 1 г  59 хв 
1009 Км 07.38 1 хв  07.39 2 г  5 хв 
1005 Км 07.42 1 хв  07.43 2 г  9 хв 
Павлоград-1 07.53 17 хв  08.10 2 г  20 хв 
988 Км 08.16 1 хв  08.17 2 г  43 хв 
Ароматна 08.21 1 хв  08.22 2 г  48 хв 
981 Км 08.25 1 хв  08.26 2 г  52 хв 
978 Км 08.29 1 хв  08.30 2 г  56 хв 
Варварівка 08.36 1 хв  08.37 3 г  3 хв 
969 Км 08.42 1 хв  08.43 3 г  9 хв 
Жемчужне 08.48 1 хв  08.49 3 г  15 хв 
Самійлівка 08.59 1 хв  09.00 3 г  26 хв 
948 Км 09.04 2 хв  09.06 3 г  31 хв 
943 км 09.10 1 хв  09.11 3 г  37 хв 
940 км 09.14 1 хв  09.15 3 г  41 хв 
939 Км 09.17 1 хв  09.18 3 г  44 хв 
936 Км 09.22 1 хв  09.23 3 г  49 хв 
Лозова 09.35 4 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6284 Дніпро-Головний — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031