У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6284 Дніпро-Головний — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6284 сполученням Дніпро-Головний - Лозова відправляється зі станції Дніпро-Головний о 05.33 і прибуває на станцію Лозова о 09.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 196 Км, Ксеніївка, 212 Км, 222 Км, 230 Км, Синельникове-1, Зайцеве, Павлоград-1, 981 Км, 969 Км, 948 Км, 939 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 05.33
193 Км 05.41 1 хв  05.42 8 хв 
Нижньодніпровськ 05.44 1 хв  05.45 11 хв 
196 Км 05.48 1 хв  05.49 15 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 05.53 1 хв  05.54 20 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 05.56 1 хв  05.57 23 хв 
Ксеніївка 06.00 1 хв  06.01 27 хв 
Ігрень 06.03 1 хв  06.04 30 хв 
207 Км 06.06 1 хв  06.07 33 хв 
212 Км 06.11 1 хв  06.12 38 хв 
Іларіонове 06.17 1 хв  06.18 44 хв 
219 Км 06.21 1 хв  06.22 48 хв 
222 Км 06.25 1 хв  06.26 52 хв 
225 Км 06.28 1 хв  06.29 55 хв 
Хорошеве 06.32 1 хв  06.33 59 хв 
230 Км 06.36 2 хв  06.38 1 г  3 хв 
235 Км 06.41 1 хв  06.42 1 г  8 хв 
Синельникове-2 06.44 1 хв  06.45 1 г  11 хв 
Синельникове-1 06.52 20 хв  07.12 1 г  19 хв 
1025 Км 07.20 1 хв  07.21 1 г  47 хв 
1017 Км 07.28 1 хв  07.29 1 г  55 хв 
Зайцеве 07.32 1 хв  07.33 1 г  59 хв 
1009 Км 07.38 1 хв  07.39 2 г  5 хв 
1005 Км 07.42 1 хв  07.43 2 г  9 хв 
Павлоград-1 07.53 17 хв  08.10 2 г  20 хв 
988 Км 08.16 1 хв  08.17 2 г  43 хв 
Ароматна 08.21 1 хв  08.22 2 г  48 хв 
981 Км 08.25 1 хв  08.26 2 г  52 хв 
978 Км 08.29 1 хв  08.30 2 г  56 хв 
Варварівка 08.36 1 хв  08.37 3 г  3 хв 
969 Км 08.42 1 хв  08.43 3 г  9 хв 
Жемчужне 08.48 1 хв  08.49 3 г  15 хв 
Самійлівка 08.59 1 хв  09.00 3 г  26 хв 
948 Км 09.04 2 хв  09.06 3 г  31 хв 
943 км 09.10 1 хв  09.11 3 г  37 хв 
940 км 09.14 1 хв  09.15 3 г  41 хв 
939 Км 09.17 1 хв  09.18 3 г  44 хв 
936 Км 09.22 1 хв  09.23 3 г  49 хв 
Лозова 09.35 4 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6284 Дніпро-Головний — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031