У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6284 Дніпро-Головний — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6284 сполученням Дніпро-Головний - Лозова відправляється зі станції Дніпро-Головний о 05.33 і прибуває на станцію Лозова о 09.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 38 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 196 Км, Ігрень, 219 Км, 230 Км, 1025 Км, 1005 Км, 981 Км, Жемчужне, 940 км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 05.33
Пост Амур 05.37 1 хв  05.38 4 хв 
193 Км 05.41 1 хв  05.42 8 хв 
Нижньодніпровськ 05.44 1 хв  05.45 11 хв 
196 Км 05.48 1 хв  05.49 15 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 05.53 1 хв  05.54 20 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 05.56 1 хв  05.57 23 хв 
Ксеніївка 06.00 1 хв  06.01 27 хв 
Ігрень 06.03 1 хв  06.04 30 хв 
207 Км 06.06 1 хв  06.07 33 хв 
212 Км 06.11 1 хв  06.12 38 хв 
Іларіонове 06.17 1 хв  06.18 44 хв 
219 Км 06.21 1 хв  06.22 48 хв 
222 Км 06.25 1 хв  06.26 52 хв 
225 Км 06.28 1 хв  06.29 55 хв 
Хорошеве 06.32 1 хв  06.33 59 хв 
230 Км 06.36 2 хв  06.38 1 г  3 хв 
235 Км 06.41 1 хв  06.42 1 г  8 хв 
Синельникове-2 06.44 1 хв  06.45 1 г  11 хв 
Синельникове-1 06.52 20 хв  07.12 1 г  19 хв 
1025 Км 07.20 1 хв  07.21 1 г  47 хв 
1017 Км 07.28 1 хв  07.29 1 г  55 хв 
Зайцеве 07.32 1 хв  07.33 1 г  59 хв 
1009 Км 07.38 1 хв  07.39 2 г  5 хв 
1005 Км 07.42 1 хв  07.43 2 г  9 хв 
Павлоград-1 07.53 17 хв  08.10 2 г  20 хв 
988 Км 08.16 1 хв  08.17 2 г  43 хв 
Ароматна 08.21 1 хв  08.22 2 г  48 хв 
981 Км 08.25 1 хв  08.26 2 г  52 хв 
978 Км 08.29 1 хв  08.30 2 г  56 хв 
Варварівка 08.36 1 хв  08.37 3 г  3 хв 
969 Км 08.42 1 хв  08.43 3 г  9 хв 
Жемчужне 08.48 1 хв  08.49 3 г  15 хв 
Самійлівка 08.59 1 хв  09.00 3 г  26 хв 
948 Км 09.04 2 хв  09.06 3 г  31 хв 
943 км 09.10 1 хв  09.11 3 г  37 хв 
940 км 09.14 1 хв  09.15 3 г  41 хв 
939 Км 09.17 1 хв  09.18 3 г  44 хв 
936 Км 09.22 1 хв  09.23 3 г  49 хв 
Лозова 09.35 4 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6284 Дніпро-Головний — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30