У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6284 Рівне — Могиляни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6284 сполученням Рівне - Могиляни відправляється зі станції Рівне о 12.27 і прибуває на станцію Могиляни о 13.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Дворецька, Басів Кут, Квасилів, Здолбунів-Пас., Здолбунів-Південний, Семилітка, Івачкове, Українка, Острог.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рівне 12.27
Дворецька 12.29 1 хв  12.30 2 хв 
Басів Кут 12.35 1 хв  12.36 8 хв 
Квасилів 12.39 1 хв  12.40 12 хв 
Здолбунів-Пас. 12.47 6 хв  12.53 20 хв 
Здолбунів-Південний 12.59 1 хв  13.00 32 хв 
Семилітка 13.06 1 хв  13.07 39 хв 
Івачкове 13.10 1 хв  13.11 43 хв 
Українка 13.16 1 хв  13.17 49 хв 
Острог 13.23 1 хв  13.24 56 хв 
Могиляни 13.31 1 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6284 Рівне — Могиляни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції