У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6285 Гусятин — Чортків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6285 сполученням Гусятин - Чортків відправляється зі станції Гусятин о 14.25 і прибуває на станцію Чортків о 16.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чабарівка, Васильківці, Кругулець, Коцюбинці, Копичинці, Котівка, Гадинківці, Вигнанка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гусятин 14.25
Чабарівка 14.35 1 хв  14.36 10 хв 
Васильківці 14.46 1 хв  14.47 21 хв 
Кругулець 14.53 1 хв  14.54 28 хв 
Коцюбинці 15.00 1 хв  15.01 35 хв 
Копичинці 15.10 15 хв  15.25 45 хв 
Котівка 15.31 1 хв  15.32 1 г  6 хв 
Гадинківці 15.38 1 хв  15.39 1 г  13 хв 
Вигнанка 15.46 1 хв  15.47 1 г  21 хв 
Чортків 16.04 1 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6285 Гусятин — Чортків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031