У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6285 Могиляни — Рівне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6285 сполученням Могиляни - Рівне відправляється зі станції Могиляни о 13.55 і прибуває на станцію Рівне о 14.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Острог, Українка, Івачкове, Семилітка, Здолбунів-Південний, Здолбунів-Пас., Квасилів, Басів Кут, Дворецька.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Могиляни 13.55
Острог 14.02 1 хв  14.03 7 хв 
Українка 14.08 1 хв  14.09 13 хв 
Івачкове 14.16 1 хв  14.17 21 хв 
Семилітка 14.21 1 хв  14.22 26 хв 
Здолбунів-Південний 14.30 1 хв  14.31 35 хв 
Здолбунів-Пас. 14.37 2 хв  14.39 42 хв 
Квасилів 14.45 1 хв  14.46 50 хв 
Басів Кут 14.49 1 хв  14.50 54 хв 
Дворецька 14.55 1 хв  14.56 1 г 
Рівне 14.58 1 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6285 Могиляни — Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції