У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6285 Могиляни — Рівне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6285 сполученням Могиляни - Рівне відправляється зі станції Могиляни о 13.53 і прибуває на станцію Рівне о 14.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Острог, Українка, Івачкове, Семилітка, Здолбунів-Південний, Здолбунів-Пас., Квасилів, Басів Кут, Дворецька.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Могиляни 13.53
Острог 13.59 1 хв  14.00 6 хв 
Українка 14.05 1 хв  14.06 12 хв 
Івачкове 14.12 1 хв  14.13 19 хв 
Семилітка 14.17 1 хв  14.18 24 хв 
Здолбунів-Південний 14.25 5 хв  14.30 32 хв 
Здолбунів-Пас. 14.36 2 хв  14.38 43 хв 
Квасилів 14.44 1 хв  14.45 51 хв 
Басів Кут 14.48 1 хв  14.49 55 хв 
Дворецька 14.54 1 хв  14.55 1 г  1 хв 
Рівне 14.57 1 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6285 Могиляни — Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031