У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6286 Чортків — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6286 сполученням Чортків - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Чортків о 16.35 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 19.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вигнанка, Гадинківці, Котівка, Копичинці, Хоростків, Говилів, Деренівка, Трембовля, Кровинка, Микулинці-Струсів, Зелений Гай, Прошова, Березовиця-Острів.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Курсує по вівторках та п'ятницях.
з 2019-11-06 по 2019-11-16: 12 листопада ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чортків 16.35
Вигнанка 16.51 3 хв  16.54 16 хв 
Гадинківці 17.03 1 хв  17.04 28 хв 
Котівка 17.09 1 хв  17.10 34 хв 
Копичинці 17.17 1 хв  17.18 42 хв 
Хоростків 17.38 1 хв  17.39 1 г  3 хв 
Говилів 17.49 1 хв  17.50 1 г  14 хв 
Деренівка 17.58 3 хв  18.01 1 г  23 хв 
Трембовля 18.16 1 хв  18.17 1 г  41 хв 
Кровинка 18.25 1 хв  18.26 1 г  50 хв 
Микулинці-Струсів 18.38 1 хв  18.39 2 г  3 хв 
Зелений Гай 18.46 1 хв  18.47 2 г  11 хв 
Прошова 18.57 1 хв  18.58 2 г  22 хв 
Березовиця-Острів 19.17 1 хв  19.18 2 г  42 хв 
Тернопіль-Пас. 19.35 3 г 

У розкладі поїзда 6286 Чортків — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031