У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6286 Рівне — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6286 сполученням Рівне - Шепетівка відправляється зі станції Рівне о 17.36 і прибуває на станцію Шепетівка о 19.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Дворецька, Басів Кут, Квасилів, Здолбунів-Пас., Здолбунів-Південний, Семилітка, Івачкове, Українка, Острог, Могиляни, Бадівка, Кривин, Колом'є, Баранне, Славута-1, Цвітоха, Кам'янка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рівне 17.36
Дворецька 17.39 1 хв  17.40 3 хв 
Басів Кут 17.44 1 хв  17.45 8 хв 
Квасилів 17.49 1 хв  17.50 13 хв 
Здолбунів-Пас. 17.56 3 хв  17.59 20 хв 
Здолбунів-Південний 18.06 1 хв  18.07 30 хв 
Семилітка 18.13 1 хв  18.14 37 хв 
Івачкове 18.17 1 хв  18.18 41 хв 
Українка 18.23 1 хв  18.24 47 хв 
Острог 18.30 1 хв  18.31 54 хв 
Могиляни 18.36 1 хв  18.37 1 г 
Бадівка 18.42 2 хв  18.44 1 г  6 хв 
Кривин 18.51 1 хв  18.52 1 г  15 хв 
Колом'є 18.57 1 хв  18.58 1 г  21 хв 
Баранне 19.03 1 хв  19.04 1 г  27 хв 
Славута-1 19.10 1 хв  19.11 1 г  34 хв 
Цвітоха 19.20 1 хв  19.21 1 г  44 хв 
Кам'янка 19.25 1 хв  19.26 1 г  49 хв 
Шепетівка 19.36 2 г 

У розкладі поїзда 6286 Рівне — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031