У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6286 Рівне — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6286 сполученням Рівне - Шепетівка відправляється зі станції Рівне о 17.36 і прибуває на станцію Шепетівка о 19.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Дворецька, Басів Кут, Квасилів, Здолбунів-Пас., Здолбунів-Південний, Семилітка, Івачкове, Українка, Острог, Могиляни, Бадівка, Кривин, Колом'є, Баранне, Славута-1, Цвітоха, Кам'янка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рівне 17.36
Дворецька 17.39 1 хв  17.40 3 хв 
Басів Кут 17.44 1 хв  17.45 8 хв 
Квасилів 17.49 1 хв  17.50 13 хв 
Здолбунів-Пас. 17.56 3 хв  17.59 20 хв 
Здолбунів-Південний 18.06 1 хв  18.07 30 хв 
Семилітка 18.13 1 хв  18.14 37 хв 
Івачкове 18.17 1 хв  18.18 41 хв 
Українка 18.23 1 хв  18.24 47 хв 
Острог 18.30 1 хв  18.31 54 хв 
Могиляни 18.36 1 хв  18.37 1 г 
Бадівка 18.42 2 хв  18.44 1 г  6 хв 
Кривин 18.51 1 хв  18.52 1 г  15 хв 
Колом'є 18.57 1 хв  18.58 1 г  21 хв 
Баранне 19.03 1 хв  19.04 1 г  27 хв 
Славута-1 19.10 1 хв  19.11 1 г  34 хв 
Цвітоха 19.20 1 хв  19.21 1 г  44 хв 
Кам'янка 19.25 1 хв  19.26 1 г  49 хв 
Шепетівка 19.36 2 г 

У розкладі поїзда 6286 Рівне — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930